IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

janice_opice
30. kvě 2013

@mariiianka Ale jo, ale už jsem z tolika pokusů trošku utahaná🙂)) Taky jsem si prošla za svůj život dost těžkýma operacema a věcma tak to nevzdám, jen jsem z toho už unavená, takže jsem si řekla, že tohle bude už poslední pokus, protože to tělo by to pak už nemuselo ani dávat a už by taky nemuselo na tu léčbu tak reagovat, protože by bylo zvyklé... 😉

mariiianka
30. kvě 2013

@renca1978 aspoň víš,kde máš utrácet 😉 .No to jsi mě zase navnadila.Tady mají opravdu krásný věci.Už to mám uložený 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@janice_opice to je jasný,když člověk jezdí stále po dr. a výsledek žádný,tak koho by to neunavovalo,to tě zcela chápu.Ale tohle už bude poslední,protože to prostě výjde 😉 ,žádná jiná možnost není a nebude.

janice_opice
30. kvě 2013

@mariiianka moc děkuju 🙂 když na mě kýchneš nějaký těhu bacily aspon na dálku tak to by bylo, aby nebylo🙂

mariiianka
30. kvě 2013

@janice_opice tak šup šup už je chytej,jsou jen a jen pro TEBE 😵

janice_opice
30. kvě 2013

@mariiianka mámmm děkuji ti !!!! ted už jen doufat a věřit!! 😉

mariiianka
30. kvě 2013

@janice_opice tak to je dobře,neboj,brzy se nám tu budeš pyšně chlubit //.Těšíme se na to 😉

janice_opice
30. kvě 2013

@mariiianka tak děkuju a já se zase stavím 🙂
Všem holčinám přeji pohodové a bezproblémové těhotenství a na konci krásné a zdravé miminko 🙂

renca1978
30. kvě 2013

Kdo vi, jak pochodila chudak slaboska.................snad ji pustili domu....................doufam, ze jo....................

mariiianka
30. kvě 2013

@renca1978 taky na ní myslím,snad jí tam nedržej
¨

slaboska
30. kvě 2013

@renca1978 ty jsi hodna,že na mě mysliš 😀 nepustili ☹ dali mi antib.a pry pokud se to do zitra aspon trošku zlepši,tak mě pusti.tak doufam,že to bude ok,je to tady fakt otrava 😠 ale už krev nečuram, tak nechapu proč nemužu ležet doma ☹

renca1978
30. kvě 2013

@slaboska nechapuuuuuuuuuuuuuuu..........coze?a oni planujou na dnesek nebo zitrek nejaka vysetreni?beztak tam jenom lezis, ne?

hanndy
30. kvě 2013

@slaboska ahojky mamco to jsou sicaci takhle te tam drzet,ale delaji to pro tebe a malou,tak ten jeden den uz prelouskas ne?? Hlavne ze je ti lepe 🙂

hanndy
30. kvě 2013

@mariiianka a me kychance jako neposles nebo co?? 😀 😀 😀 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@slaboska chudáku,to ležet jsi mohla doma,když už jsi relativně v pohodě.Tam to vůbec neutíká co,vyspíš se azítra honem domů.Všichni tady na tebe myslíme

mariiianka
30. kvě 2013

@hanndy jsem ti je posílala,ale můžu já za to,žes je nechytala 😅 .Néé sranda,vždyť mě znáš 😀 .Prsk prsk prsk,chytáš 😀

hanndy
30. kvě 2013

@mariiianka no to je dost taky covece,mam nachytano tak jsem na ty tvoje bacily zvedava jestli zafungujou stejne jako chripka 😀 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@hanndy tak teď se čiň zlatíčko,já udělala,co jsem mohla 😀

slaboska
30. kvě 2013

@renca1978 ne dmeska.zitra mi zase odeberou krev a moč a pokud to bude lepši mužu jit domu 😠 jak si řikala jak kdybych nemohla jit domu a brat to doma,stejně pokud mě pusti tak to tak bude.
@mariiianka neutika vubec ☹ doufam,že mě to uvidi až při porodu 😀
@hanndy jo,sičaci to jsou 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@slaboska já si vůbec neumím představit,že bych tam měla nějakou dobu ležet,to by mě zabilo.Taky ti to přeju,až když budeš rodit a i tak to bude stačit 😉 .Tak ať jsou výsledky zítra co nejlepší a seš doma 🙂

slaboska
30. kvě 2013

@mariiianka taky jsem si dnes řikala,že chudak žensky,kteři tady musi ležet třeba 2 měsice ☹ a na večeři jsem dostala 2 chleby,syr a jablko.dalši jidlo zitra snidaně 😠 takže si tady připadam jak na odtučnovaci kuře 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@slaboska no jo,lednička není 😀 ,sis měla vzít nějaký zásoby,aby jsi tu noc přežila 😉

slaboska
30. kvě 2013

@mariiianka neboj něco mam,ale ja se asi budu stydět to vytahnout.ty 2 co tady semnou leži,hlad nemaji a ja už je hlady pomalu nevidim 😀 až pujdu do sprchy tak si to schovam do ručniku 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@slaboska 😀 😀 😀 tak teď jsi mě pobavila,tajné jídlo do sprchy 😀 😀 😀 .Se nestyď,prostě za to nemůžeš no,že máš noční hlad 😀

slaboska
30. kvě 2013

@mariiianka no,ale proč ho mam jen ja 😉 ty brdo tobě ty tt taky nějak skači 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@slaboska týdny skáčou?prosím tě běž se už najíst,jsem ,kde jsem byla.Tady mi to ukazuje 11 a přitom jsem 10 tt 😕 ,tak fakt nevím.Už se těším na utz,aby mi konečně dr.řekl ten TP

slaboska
30. kvě 2013

@mariiianka ja nevim,m to připada u každeho,že mu to skače,jen ja stojim.že to ukazuje o tyden vic?ja mam byt včera 27tt a tady už jsem 28tt.řikam,že to tady nějak utika 😉 😀 mě TP řekli až na screeningu.

renca1978
30. kvě 2013

@slaboska tak na krev i moc si tam mohla prijit klido jako ambulant..............no nic, hlavne klidnou noc preju, at to utece, nejak to tam prezij 😉

renca1978
30. kvě 2013

@mariiianka mne to zase ubira 2 dny 😒 ale to je jedno 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@slaboska no jo,tobě to vůbec neskáče viď 😀 .Počkej až přeskočíš 30 tt,pak už pojede 😉 .však já jdu 10.6. na screening,tak snad to bude OK.A už jen na 12 dní utrouše,huráááá,už aby to bylo 😵