IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ak24
2. čer 2013

@hanndy ahoj tak to tedy nezavidim

mariiianka
2. čer 2013

@hanndy ahojda,máme se deštivě 😒 .Prší prší a stále prší 😠 .Já jsem od 6 taky vzhůru,vzbudila mě bouřka.My jsme taky v pohodě,taky jsme nad potokem na kopečku,ale ty chudáci co tady bydlí u potoka,tak už to mají všude a to prosím bydlíme v bezzáplavové oblasti.Nedokážu si to představit jinde.

hanndy
2. čer 2013

@mariiianka ty to je sila vid? No dole pod nama to maji taky vsude tam bydli i tchyne

mariiianka
2. čer 2013

@hanndy to je hrůza,co je vody.Já myslím,že ani žádný léto nebude 😠 ,vidím to bledě

renca1978
2. čer 2013

Cauky holky, jdu vas docist 😀 preji krasnou nedeli.............

hanndy
2. čer 2013

@mariiianka ja si taky myslim ze leto nebude,alespon vam tehulkam nebude horko

hanndy
2. čer 2013

@renca1978 ahoj no ono toho na docitani moc nejni

slaboska
2. čer 2013

@mariiianka ahojky,už mi je dobře.už nečuram ani krev tak snad to bude ok,v ponděli jdu na kontrolu.my naštesti bydlime na kopci a jětě ke všemu daleko od vody.
@renca1978 ahojky,ty už ses našla 😀 ja měla strach jestly už nejsi v porodnici 😀

mariiianka
2. čer 2013

@renca1978 no čauky,a já myslela,že ty jsi emigrovala do teplých krajina ty už ses našla 😀
@slaboska tak to je dobře že je vše ok.My taky bydlíme daleko od potoka,ale holka když to vidím,jak se to rozlilo už i do polí,tak teda fakt katastrofa.Hlavně už máme sklizenou letošní úrodu,fakt mazec
@hanndy mě teplo nevadí,já teplo můžu 😉

ratatooy
2. čer 2013

@slaboska proč u chcocholouška,pohodičk,nic se nedeje,ja to beu už s jinak asi jak je to druhy

ratatooy
2. čer 2013

jinak ahoj holky,tak jsme po tý slávě (svatbě) a bylo to super,užily jsme si to,akorá náš smradoch tam zlobil jako vždy,on je absolutně nespolečenskej tip,ani kluci ho nezajimaly,kdyb si s ním v klidu hráli tak možna jo ale jak viděl že lítají sem a tam a furt ho shazujou na zem a beou mu balonky tak furt jen řval,tak sem ho pak večer vezla dom,a dalši rána nechce byvat u babičky přes noc takže mi ho ve 2rano přinesly.no moc sem se nevyspala,a u našich neni zvyklej vubec,al u tchyně nebyl do ted problém asi nejaky období @marianka nemáš s tím skušenost?
kažopádně ted vím že druhy dite pujde hned od mala na vikendy k nšim aby byl zvyklej jinak se už nikam nedostanu

renca1978
2. čer 2013

mariiianka neeee, neeeee moc do tepla urcite ne, ja byla na vikend v Parizi s manzelem a tam taky prselo..............ale navrat byl strasnej, mame vytopeny vsechny sklepy, technickou mistnost...........no hruza, zkratka plaveme..................ach joooooo

renca1978
2. čer 2013

@mariiianka ja to nechtela psat predem, kdyz slaboska pracuje na ty socialce 😀 😀 😀

ratatooy
2. čer 2013

holky nevite jestly se dá ted vzít canesten tableta?

slaboska
2. čer 2013

@renca1978 ja ti tak zavidim!!!!!!!!!Pařiž,tak to si pěkně uživate 😀 tos udělala dobře,jinak by ti tam kontrola neběhla 😀 😀 😀 s tim barakem Tě lituji,tedka na to koukame v tv a řeknu Ti to musi byt peklo 😠

renca1978
2. čer 2013

@slaboska my jsme se dnes v 16 hod. vratili,bylo to jen na vikend, rychla akce 😉

renca1978
2. čer 2013

@slaboska hlavne manza ma dole kancl, pocitace, tiskarny............vsechno v prdeli, je to nafoceno, zitra volame pojistovnu................uplne z toho brecim.........................kdybys to videla, des bes ☹

slaboska
2. čer 2013

@renca1978 tak to my Vas je lito ☹ u nas dnes cely odpol.svitilo sluničko.takovy pěkny vikend jste měli a takhle se Vam to zkazilo.vidiš,to je znameni,že si odjela bez nas 😀

renca1978
2. čer 2013

@slaboska no a jak je tobe?ok?

slaboska
2. čer 2013

@renca1978 jojo,už ok.už nečuram krev.zitra mam donest moč,ale vysledky budou až v patek,ale snad to bude už ok.sna d už mě do porodu nic nepotka 😉 a ty jsi v poho?

renca1978
2. čer 2013

@slaboska jooooo, u mne vse ok............ve ctvrtek jdu na urologii, tak jsem zvedava, co mi rekne na ty moje 2 krasavce/kaminky/ 😀 ale ledvina nemestna, to uz na sobe poznam.................ale ted o tom vikendu jsem to piti docela flakala, nechtela jsem, abych porad behala na zachod, a nekde hledala WC 😒 musim to dohnat 😀
Trosku mne bolej zada, ale jinak ok.................zavidim ti, ze je u vas slunecno, tady chcije a chcije 😒 😒 😒

slaboska
2. čer 2013

@renca1978 tak třeba tě ti krasavice překvapi a budou v klidku 😀 ono se rřekne hodně pit,ale človělu to leze i ušima 😀 zada mě boli taky ☹ už se začina zatahovat,ale třeba z toho pršet nebude.

renca1978
2. čer 2013

@slaboska presne, ja uz hlavne nevim, co mam pit, uz mi nic nechutna........................vody uz mam po krk, 😉
tak hlavne at uz te to taky nezlobi, co mas za antiboule?

slaboska
2. čer 2013

@renca1978 no voda je masakr,tak to aspon střidam s čajem.oni mi žadny nedali 😠 jen cosi v e nemocnici a tod vše,tak proto jsem řikala,že mužu ležet doma a ne tam když by semnou nic nedělali.zajimavy,že?Dr.mi řekl,že trocha krve nevadi,jen kdyby se to zhoršilo mam přijit,přitom krve jsem měla dost,ale podle něho asi ne.šla jsem na gyndu a ten se zrozil když jsem mu too řekla,tak pravě zitra z tou moči už nejdu na urologii,ale na gyndu.na urologii mam přijit až za měsic 😠 😠

renca1978
2. čer 2013

@slaboska kontrola az za mesic na urologii?tak to jsoum opravdu machri................kazdopadne krev tak muze bejt i mikroskopicky, coz okem neuvidis, vyjde ti z laboratore, nebo staci pocurat lakmusovy papirek, co namacej do moci pri poradnach............zadna krev v moci neni dobry znameni...........vadi pokazdy, krev v moci nema co delat, pokud se teda neodebira, kdyz mas menses 😀 ................uplne cumim, jaci mistri tam u vas jsou 😀

slaboska
2. čer 2013

@renca1978 no oni mě nechali vyčurat a pak do te moči něco davali.fakt až za měsic 😠 no muj gyndař řikall taky,že to neni normalni proto mi uděla rozbor i on,ale pak věř Dr.jo a viš co mě dostalo?že se mě na te urologii zeptal jestli jsme neměli sex a ja mu řekla,že ne a on se mě zeptal jestli jsem si nehrala na genitaliich 😀 😀 😀 tak to jsem se malem povalila 😉

renca1978
2. čer 2013

@slaboska a hrala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀??????????????????

renca1978
2. čer 2013

@slaboska tak to si mne ted pobavila, smeju se, az mne boli bricho................ 😀 to jsou kreteni, fakt.................proboha to byl medik, nebo cooooooooooooooooooo?????????????????

slaboska
2. čer 2013

@renca1978 no nehrala 😀 a diky bohu za to,kdybych to měla přiznat tak se hambou propadnu 😉 medik?leda,že by začal studovat později,protože mu bylo tak 60 let 😀

renca1978
2. čer 2013

@slaboska tak to byl vul.............................ach jo, s cim vsim se clovek v zivote nepotka 😀