IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
3. čer 2013

@mariiianka jj jeste ctyri dny,ale vcera jsem se priotravila zinkem,tak je mi pekne zle a vubec se mi tam nechce 😒

mariiianka
3. čer 2013

@hanndy přiotrávila?prosím tě,koukej ať už je z tebe těhulinda nebo se nám otrávíš celá a to by jsme fakt neradi

mariiianka
3. čer 2013

@renca1978 Reni,kdy ty máš nějakou kontrolu,už jsi dlouho nikde nebyla nebo mě to jen příjde

renca1978
3. čer 2013

@mariiianka jdu az 17.6....................tak ja byla pred 14 dny na genetice a v poradne.........ale ted ve ctvrtek jdu na kontrolu na urologii kvuli ledvine...........jestli moje sutriky porostly 😒 snazim se dost pit, doufam, ze zustaly stejne malinke

mariiianka
3. čer 2013

@renca1978 tak teď už se bude chodit po měsíci na kontroly.To mě nebude vůbec utíkat 😖 .Nech šutříčky být,tak ať jsou co nejmenší

renca1978
3. čer 2013

@mariiianka mne to taky prijde malo, 1x za mesic.............ale aspon se tak moc nepozoruji 😉 Ty jdes kdy?

hanndy
3. čer 2013

@mariiianka nojo no vzdyt jsme na tom lezeli celej vikend prosimte,pipa uz nevypada ani jako pipa je pekne rozcupovana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kockacz
3. čer 2013

nazdar tehulky i nastavajici tehulky. Mam dotaz ohledne ET (KET) - ten transfer probiha jako IUI? Bez narkozy, rychla akce bez bolesti 🙂
@mariiianka
@renca1978

mariiianka
4. čer 2013

@renca1978 ahojda,tak já jdu na KO v pondělí,jdu na ten screening,už aby to bylo zamnou
@hanndy no jo,vy jste měli to udobřování viď,tak doufám,že ses dostatečně činila 😀 😀 😀
@kockacz ahojky,jj,probíhá to stejně bezbolestně,bez narkozy,akorát se potom dýl leží,já musela ležet 2 hoďky.Něco mi uniklo,už jdete na IVF?

renca1978
4. čer 2013

@kockacz ahoj, je to podobny, v Gestu to delali na sale, ale postup byl stejnej, bez narkozy, jen je tam nasoupali 😀 😀 😀 rychla akce..............pak lezis na pokoji cca hodinu 😉

renca1978
4. čer 2013

krasne rano vsem.......................... 🙂

ratatooy
4. čer 2013

@kockacz jasny na transfer se narkoza nedava,to vbec neni citit

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 dobre rano 🙂
@mariiianka neboj,screening vyjde ok,ikdyž vim co to je za nervy.

mariiianka
4. čer 2013

@slaboska nervy to jsou 😅 .a jak jsi na tom ty,dobrý

ratatooy
4. čer 2013

@mariiianka ja jdu pro vysledky za tyden na scren

ratatooy
4. čer 2013

@kockacz zaleži ješte car od caru,už sem se setkala s tím že po ET/KET tam musely pacientky spát přes noc,ja sem ležela jen 30minut na sale a nejakej car dokonce ani transfer nedelá na sále ale nekde na pokoji v kleku u postele

slaboska
4. čer 2013

@mariiianka ja tě chapu,ja mam nervy ikdyž jdu na ultrazvuk 😀 minule mi Dr.řikal,že mam vždy smrt v očich,takže tě uplně chapu 😀 😀 no včera večer mě brutalně ta 1 ledvina bolela,ale krev nečuram,včera jsem donesla moč k Dr.vysledky budou v patek tak doufam,že vše ok,jinak jdu rodit a pak at mi daji antibiot. 😀

mariiianka
4. čer 2013

@ratatooy tak ať jsou jen ty nejlepší 😉 .Jak dlouho trvá než se dozvíš výsledky,jasně u každýho dr.je to jiny,ale tak orientačně

ratatooy
4. čer 2013

@mariiianka 14dní

ratatooy
4. čer 2013

@mariiianka ja už byla na krvi práve a 14 dní na to jak přijdou vysleky se delá utz

mariiianka
4. čer 2013

@slaboska až takhle ti to řekl jo 😀 😀 .Tak koukej odpočívat a dostatečně pít 😉 a ještě nám chvíli vydrž 2 v 1 😀

ratatooy
4. čer 2013

@mariiianka jo a zaleži taky km na to jdeš jestly do specilizovanyho centra tak třeba budou vysledky hned jestly udelaji i rozbor krve,u nas to dela muj gyn jen krev posila do brna nemá na to laboratoř ale má tu atestaci na nt screening a ten utz na to,jinak screning dela pmalu každej dr aniž by na to mel oprávnění

mariiianka
4. čer 2013

@ratatooy ježiš,zase nervy dalších 14 dní 😀 ,to se jako dá přežít 😅 .Mě bude v po brát krev a rovnou i utz,tak to aspoň minule říkal

slaboska
4. čer 2013

@mariiianka jojo,tak mi to řekl 😀 ja vim,že tam jdu vždy vyplašena,ale myslela jsem,že to nepozna 😀 a jako piju 4 litry denně vic nedam,to už by mě roztrhalo 😉 a kdy ty z toho screeningu budeš mit vysledky?tak až za 14 dni?

renca1978
4. čer 2013

@mariiianka hele a na UZ nenasli zadny zuzeni?na ty ledvine?prijde mi to divny...............a taky vysledek moci az v patek?dyt to je sup rup................nebo slo o sterilni moc, cevkovanou, posilanou na mikrobiologii?v tom pripade by to bylo na miste..............

renca1978
4. čer 2013

@mariiianka jeeeeeeeeeeeee, Maru............ja to posilala slabosce..........jeste asi spííííííííííím 😀

ratatooy
4. čer 2013

@mariiianka jj tak se to delá u toho normalniho sceningu,ja sem šla ale na ten placenej,u nrmlaniho ti veme krv,udela utz,podiva se na nosni kustu a projasnění šíje a konec pak ti ekne vysledek krve kde se určí nejake to riziko jetsly je nebo neni,ale ja to mam naopak,dr dela utz a zadavá k tomu utz vysledky krve a ono to vyhodnocuje ruzny vady nemoci atd,stalo to 1200,.

mariiianka
4. čer 2013

@slaboska 😀 😀 😀 dr.pozná vše 😀 .4 litry to jsi dobrá,to bych teda nedala.Teď tady právě vyzvídám na ratatooy,kdy jsou asi ty výsledky,no každopádně uvidím,co mi v po poví,to už je coby dup 😅

mariiianka
4. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 se probuď 😀 😀 😀 ,ale to nevadí 😉 ,jen já nechci mít s ledvidou nic společného 😀

mariiianka
4. čer 2013

@ratatooy jo,tak to já taky vytasím 1200,-