IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska taky jsem byla zvyklá na noční,ale teď bych to nedala ani náhodou.Nevydržím přes den natož v noci 😀 😀

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka no tak to ja dělala nočni par krat,ale pak jsem 2 dny byla nepoužitelna 😉 a jak se dnes maš?

renca1978
6. čer 2013

Cauky hokky, jedu na curologii, tak drzte palce, pak mam rande s kamoskou a jdeme po nakupech, tak snad udrzim svoji penezenku na uzde, budu vecer, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

slaboska
6. čer 2013

@renca1978 držim ti pěstičky a kup něco i modreho pro Pepču 😀

mariiianka
6. čer 2013

@renca1978 a šutříky jim tam nech 😉 .Hlavně aby my jsme tu byli večer 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska no jo,v každý práci je něco pro a proti,žádná není ideální.Jinak se mam stále dobře.včera mi manža zprovoznil skříň,trochu se mi sesypali police 😀 ,tak přerovnávám hadříky

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka jak řikaš všude je něco a my to naštesti tedka 3 roky řešit nemusime 😀 tak to tě lituji,nesnašim rovnani ve skřini,proto to davam pořad do kominku,abych tomu přdchazela 😀 měl ti koupit novou skřin,aby se to neopakovalo 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska a víš že mě to ani nevadí,že jsem doma 😀 ,jen po tý finanční stránce by to mohlo být lepší.No to ti povím,je to šílený rovnání,ale aspoň něco zase můžu vyřadit,abych si mohla koupit nový 😀 .Prosím tě,taky už jsem nadávala,ale já mám šikovnýho chlapa,takže si s tím poradí 😅 ,nic jinýho mu nezbylo

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka tak to mě to doma taky nevadi 😀 a finanně to taky jde,takže jsem vlastně spokojena.tak to muj chlap by opravit neuměl,ten by skřin jěště dorazil 😀 maš to chytře vymyšleny vyhazet stary a nakoupit novy,no nic jdu rovnat skřině 😀 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska 😀 😀 😀 jsem tě naladila 😀 .Už máš nachystaný věcičky na Vanesku,vypraný a tak.

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka vyprany to jěště nemam,čekam až bude pěkně,abych to vyprala a pověsila ven.teda pokud bude někdy pěkně.pokud ne tak koncem měsice to vyperu a usušim doma.ja myslela,že pořad nic nemam a zjistila jsem,že jsem toho nakopila asi moc,ale řikam jsi je to prvni mimčo tak proč ne,že?

renca1978
6. čer 2013

@slaboska no jasne ty rejpale 😀 😀 😀 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska 😀 tak teď jsem si vzpoměla,že jsem ráno neměla utrouše 😀 a to jsem se tady včera kasala,jek bez něj nebudu moct žít 😀 .Jestli to pujde takhle semnou dál,tak ho budu mít ještě v listopadu 😀 😀 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska tak hlavně aby ses toho krásnýho počasí vůbec dočkala 😀 .Připrav si do porodnice radši i fusak 😀 .Hele ono je jedno jestli je to první nebo druhý,mám toho taky spoustu 😀 😀 ,přeci nový věci jsou nový a před osmi lety byla jiná moda 😀 😀 😀

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka tak to jsi mě moc neuklidnila,ja chlapovi tvrdila,že tak nakupuji,že je to prvni,že u druhyho to takovy nebude 😀 fusak???ten jsem chtěla koupit později,ale maš pravdu,aby se v srpnu nehodil 😀 dnes je,ale teplo,sice se zatahlo,ale konečně neni kosa.tak ja jdu nakoupit,pak za mamkou a pak se tady setkame 😀 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska u nás taky zataženo,ale dusno.Jj,já jdu taky pracovat,tak si užij krásný den 😉

ratatooy
6. čer 2013

@mariiianka ja už utrouše neberu asi 14dní

ratatooy
6. čer 2013

holky nedeláte nekdo an socce nebo učetní?

mariiianka
6. čer 2013

@ratatooy jééé ty se máš,já mám poslední krabičku a pak taky konec,hurá hurá hurá

ratatooy
6. čer 2013

@mariiianka jj j na to uplne nejak prdim anilitovku neberu pravidelne ja na ty prašky nejsem

mariiianka
6. čer 2013

@ratatooy no to já taky nejsem práškovací maniak 😀 .Mě i dr.říkal,že listovku už taky nemusím,že teď už je stejně k ničemu,že nejvíc důležitá je v začátcích

ratatooy
6. čer 2013

@mariiianka jo to je pravda

hanndy
6. čer 2013

Je mi uplne jasny ze kdyz pomalu rozlepuju ocka a budu aktivni,tak tady zase nikdo nebude a nebo se plet 😀 u? Holky dneska uz naposledy slava a doufam ze mam na dlouho vybrano..

mariiianka
6. čer 2013

@hanndy čauky ospalko 😉 ,No vidíš jak ti to uteklo

hanndy
6. čer 2013

@mariiianka cauky co myslis ze mi uteklo ta nocni,nebo ten spanek 😀 😀 😀 oboji vid??

slaboska
6. čer 2013

@hanndy ahojky,jsme tady a čekame na tebe 🙂

mariiianka
6. čer 2013

@hanndy no myslela jsem ty noční 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska ale kdo se nám to vrátil,tak jak sis to užila.Nakupující Renča asi neví co má koupit dřív,že se nám tak dlouho toulá 😀 😀

hanndy
6. čer 2013

Jen jestli nekecas@slaboska

hanndy
6. čer 2013

@mariiianka jj ty utikaji ale ten spanek taky