IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka ja sem mela skoro celý a pak dva radlery

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka dneska je u nás krásně to zas bude pařák přemejšlim že vyjedeme na koupák už

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy já si ho dávám jen do čaje,ale malá ta ho může.Odpolko jedu zařídit dárek k šedesátinám,byli jsme na rychlo pozvaný,no spíš jedu jen já.Manža bude v práci a dcera odjíždí,tak jsem si to pěkně vychytala sama 😠

slaboska
13. čer 2013

@mariiianka taky jsem nakuokla tak pišu at pak nejsem obviněna 😀 ja už si tedka davam slabe presičko každy den,ale ze začatku jsem kavu nemohla ani citit.
@ratatooy děkuji za vysvětleni a ja si myslela,jak mi neodchazi vajičko,člověk,aby byl MuDr. aby vše věděl,pak jde do Car a divi se 😀 a neboj,to těhu zvladneš,neumřeš 😀

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy to seš dobrá,to já bych teď pivo do sebe nedostala ani náhodou.

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy jinak u nás taky pařák,asi se pustím do drbání bazénu konečně 😅

slaboska
13. čer 2013

@ratatooy už nakoupak?taky u nas bude horko,ale jak bylo pořad škaredě tak jěště manža nenapustil bazen,ale dnes by se hodil 😒 tak si dam na zahradu vaničku Vanessky a budu se koupat tam 😀

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka jinak furt koukám po kočárku a furt se mi nemuže nic naskytnout až ted teda kamoška bude prodávat ten co chci,sporták tak ho asi vemu jestly bude ok a dokoupím korbu a vajo

mariiianka
13. čer 2013

@slaboska čauky,nikdo tě neobviňuje 😀 ,já jen že o tom tady byla včera řeč 😉

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska no na nejakej vyhřívanej,asi do znojma nebo jihlavy

mariiianka
13. čer 2013

@slaboska tak hlavně aby se měla potom kde Vaneska koupat 😀

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska no to se zvedavá,hele ja už bych si mohla otevřit poradnu gynekologie ja už vim snad všechno,jako přes leto to bude mazec už aby byl aspon říjen,ty už budeš rodit zachvilu to už ti uteče 10týdnu jak nic

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy no že jsme u těch kočárku,já včera vytáhla ten náš a vyprala vše co šlo,abych viděla jestli bude použitelný.Sice je starší,ale nám to neva.Na léto máme golfáče,takže si myslím,že kupovat nějaký nový se mi nevyplatí

hanndy
13. čer 2013

Cus buchty,preji krasny slunickovy dem ja opet hniju v praci,ale odpo mam volno,tak budu sict zahradu a opalovacka,tak doufam ze to vydrzi pacek

slaboska
13. čer 2013

@ratatooy už jenom 9 😀 a mysliš,že mi začnou otikat nohy?do tedka vubec nic,ale nebyli horka.a je pravda,že tedka se začne nejvic přibirat?
@mariiianka ja vim,že mě neobvinuješ 😉 😀 tak klidně přijet,mužeme se ve vaničce koupat na střidačku 😀 😀

ak24
13. čer 2013

@ratatooy ahoj jojo a tose řika že prvni těh .je nejhorši,,tohle je moje 3 těh.a nejhorši se citim jestli jeto tim že jsou 2 to nevim tedy

slaboska
13. čer 2013

@hanndy no ahoj,ja si řiakla,že už na nas prdiš.taky budu hazet opalovačku,za chvily z nas teda budou ty brazilky 😀 😀

mariiianka
13. čer 2013

@hanndy čau pracante,to se máš že jsi v práci,to my neznáme co to je 😀 ,tak hlavně ať se moc nepřipálíš 😉 ,vesele pracuj,víš,že práce šlechtí 😅 😅

mariiianka
13. čer 2013

@slaboska tak to já bych potřebovala pořádnou vanu 😀

hanndy
13. čer 2013

@slaboska ale neprdim zlaticka moje,jen nemam casik no po,ut,st,odpoledni,ted mam rani takze trochu nesthiham

renca1978
13. čer 2013

dobre rano............

slaboska
13. čer 2013

holky,myslite,že mužu sekat travu?manža je chudaček dnes cely den v praci,tak že bych mu udělala radost a posekala travu,ale nevim jestli si nemužu nějak ubližit.

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 ale kdo se nám to vykutálel 😀 ,ahojky 🙂

mariiianka
13. čer 2013

@slaboska pokud to nebudeš nějak moc přehánět,tak si ublížit nemůžeš.Maximálně dřív porodíš 😀

slaboska
13. čer 2013

@renca1978 dobre rano,dnes vstavame nějak brzo 😉
@mariiianka tak rodit už mužu 😉 nene nepřehaněla bych to,jen tak pomalu v klidečku.

hanndy
13. čer 2013

@mariiianka ty jsi me tak nakopla tim tvym proslovem fakt 😠 hned se citim lip 😀 jako vite co ja vydelavam na vase matesky,tak neprudte nebo to zabalim 😀

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska to neni pravidlo že bys otykala me u prvniho otykaly v lete ten 6-7mesic ted mi otykaji od začatku,ale je to hlavne tím že zadržuju vodu hrozně moc,pak to bývá tlakem a tou cukrovkou

mariiianka
13. čer 2013

@slaboska tak nevidím problém 😉 .Já taky čekám až my manža vymaluje strop a já si pak stěny domaluju.Asi mám období vše předělat nanovo 😀

ratatooy
13. čer 2013

@ak24 to prvni je prave že nejlepší

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka cauky, dnes to bylo bez snu.................a jsem cela uplne dolamana................zase mne v noci bolelo to bricho, porad jsem se budila 😠