IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
13. čer 2013

@hanndy ale prosím tě,jsem tě chtěla schválně popíchnout,aby jsi víc zabrala a uteklo ti to 😀 .A nebo to zabal a šup s námi na mateřskou,čekáme jen a jen na tebe 😉 🙂 🙂

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska a čím ji budeš sekat?jestly sekačkou tak to mužeš v poho,hele ja taky musim makat na stavbě jinak to letos neuděláme takže mam každou chvilku lopatu,hrabě,kotouč

renca1978
13. čer 2013

@slaboska ona prijede zrejme dopo ta kamoska, tak musim uklidit............... 😒 30tt je na porod hodne brzy..............jen si jeste pekne pockej, at se mala pekne dokonci tak jak ma 😉

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 a já čekala,že se zase posmějeme,co se ti zdálo a ono nic.Jak to že tě bolelo břicho,to nesmíš po nocích tak řádit 😉

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 prosím tě,co by jsi chtěla uklízet,máš snad naklizeno stále ne 😀

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka chceš se posmát,me se jednou zdálo že sem šla do kaufu shánět k obedu mraženy opice

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka ja ti nevim, uz si pripadam jako blbec.........uz jsem mu to rikala minule, a pry je to normalni......mne to normalni neprijde, kdyz se nemuzu poradne ani otocit..................

slaboska
13. čer 2013

@ratatooy tak ja mam tlak hoooodně nizky,cukrovku nemam,tak uvidime.jojo sekačkou.na stavbě?tak to je moje trava nic proti tobě 😉
@renca1978 aha,tak řekni,že maš od Dr.zakazany uklizet 🙂 jo,jěště chvili tampobude,ale ma to už spočitany 😀 taky jsem se čekala na nějaky pěkny sen 😉

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy 😀 😀 😀 😀 😀 tak to jsi mě teď dostala 😀 😀 😀 😀 😀 .A měli? 😀

ratatooy
13. čer 2013

@renca1978 je to normální hold te ty neduhy tehotenství potkaly dřív

slaboska
13. čer 2013

@renca1978 ja mam takovy bolesti,ale jen na prave straně.v noci mě to i vzbudi a musim sednout na postel.když jdu do města a chytne mě to,tak musim sednout na chvili na lavku.a taky mi řekl,že to je normal,že bude huř 😠 😠

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 Reni bude hůř,tak si zvykej 😉

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka no nemely samo,jinak moje sny sou celkem takový dost prognostický,ted se mi zdálo že zemřela babička tak sem to řikala druhej den tchýni,šlo o tchánovu maminku,tak sem řikala že se neco stane,a co se nestalo,tchán se za dva dny pořezal na noze flexou ted je v nemocnici

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy je,takový sny jsou blbý,to se mi občas taky zdá něco podobnýho a pak se něco stane.Ale opice jsou super 😀

hanndy
13. čer 2013

@mariiianka me se zda ze spis pekne kecas uz ani nevite ze tady Jsem ☹ ☹

ak24
13. čer 2013

holky jsem rada že je tahle skupina t hlavně jste tady vy,,a jen doufam že jak senam marodi miminka tak stale tu budete aspon občas 🙂

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka a nebo sou dobry sny když si ve snu řeknu že vím že spím a zdá se mi to a mužu si ten sen regulovat jak chci a udelat třeba neco co bych normalne nemohla

slaboska
13. čer 2013

@ak24 jasny,že budeme.když mimča přece spi,takže čas se vždy najde 😉
@hanndy co to placeš 😠 jasně,že vime,že tady jsi s nama a jsme za to radi 😎

ratatooy
13. čer 2013

@ak24 neboj jestly bude čas,spíš ty nebudeš mit čas sem koukat

mariiianka
13. čer 2013

@hanndy já a kecám 😠 ,ani náhodou.My víme že jsi tu s námi 😉 a že jsi pracovně vytížená.Čeká se jen na tebe,myslím to zcela vážně.My tě neopustíme,nás se jen tak holčičko nezbavíš 😀 😀

ak24
13. čer 2013

@ratatooy no jestli budou hodne jak daneček tak jeto v pohodě,,

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska ja doufám že budem mit hodny dite ale moc s tim nepočítám pač sme si to vybraly u prvniho ten byl uplně milionovej

mariiianka
13. čer 2013

@ak24 budeme tu pořád 😉

ak24
13. čer 2013

@slaboska tak to jsem rada

ratatooy
13. čer 2013

@ak24 náš první právě byl taky do půl roka jen jedl a spal,v noci spal celu nc od 5mesice jinak od narození jedl v noci jednou

mariiianka
13. čer 2013

holky,už na vás byla kontrola???U mě právě teď

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka jaká?

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka jako na nemcenskou?to já nejsem,ale vim že na každyho nechodí u šimona nepřišly za celej rok co sem byla doma

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy no ze socky na neschopenku

slaboska
13. čer 2013

@mariiianka fakt?ja jsem doma už od řijna(a za šupu peněz,to se nechlubim,ale jen jsem myslela,že to budou chodit pořad)a zatim nikdo a to už pujdu za chvily na ten rodičak.
@ratatooy řika se,že prvni je vždy hodny,aby si lidi pořidili i 2 😀 ja jsem na to naše zvědava,v břišku je hodna,citim ji,ale žadna divočina,tak snad ji to vydrži 😀