IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
14. čer 2013

rano jsem odvezla auto do servisu, cekam az kolem poledne zavolaj, ze je hotovy a musim zajet nakoupit..............hlavne nemam doma colu, coz je ten nejvetsi problem 😀 😀 😀 😀

slaboska
14. čer 2013

@mariiianka zatim ne,dneska se začina napouštet.a vy kdy?
@renca1978 ja se taky včera opalovala a vypada to sexy,jak jen to břiško mam bile 😀 😀 tedka už ty těhu kamaradky tak nevadi,že? 😀

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka Marusko a co delas po vecerech 😉 😀 ????

slaboska
14. čer 2013

@renca1978 ty piješ colu?ja mam na nic chut,ale bojim se.taky jedu koupit nakoupit a dnes i zitra mame grilovačku,tak ja si nakoupit ochuceny pito,snad se moc neožeru 😀 😀

mariiianka
14. čer 2013

@slaboska jelikokož ho máme celý rok venku,tak to dno musím vydrhnout,ještě půlku a je to.Ale teď se mi tam teda nechce.A pak už napustíme a je klid
@renca1978 to bys chtěla vědět viď 😝 😀 😀

renca1978
14. čer 2013

@slaboska presne jak pises, ted je to fajn, mame jedno veliky spolecny tema.................. 😎 ale vcera to bylo super, protoze jde o tu kamosku cerstve tehotnou(jak prisla o mimco) a predtim jsem se ji trosku vyhybala, jak uz mi zacalo rust bricho, a ona nebyla porad tehotna...............necitila jsem se dobre............vcera mne prekvapila, chtela videt i vybavicku na mimco, co uz mame................fakt se velice srovnala, mam z ni radost.............a HCG ji krasne roste, vcera uz mela skoro 3000, takze to vypada nadejne 🙂

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka no jasne, jsem prece zenska 😀 a kazda zenska je od prirody zvedava 😀 😀 😀 😀 Ty neeeeeeeeee??? 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
14. čer 2013

@slaboska joooo, piju sklenicku coly rano s ledem.........to je moje prvni vec co udelam, kdyz vstanu 😀 😀 😀 je mi po ni strasne dobre...............ale drive jsem tyhle sladky limosky vubec nepila, a ted bych vypila cisternu 😀

slaboska
14. čer 2013

@renca1978 normalně,neznam ji,ale strašně ji to přeji.tak ji určo hodně pomohlo,že je znova těhu.chapu tě,že ses vyhybala,to je takovy blby když viš čim si prošla,ale jste těhu obě tak je to ok 😀 😀
@mariiianka tak to tě lituji,ale o to vic si to koupani pak uživaš 😀

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 .Chceš to fakt vědět co jsem dělala???Nejdříve ten bazén s Adélkou,což mi moc pomohla,ale jak se jedná o vodu,tak to se může přetrhnout a pak dorazil manža a šli jsme uklízet seno.No ono to chvíli dá.A pak od 9 do 11 večer jsme seděli na terásce,takže romantika jak vyšitá 😀

slaboska
14. čer 2013

@renca1978 aha,ja myslela,že vypiješ 2l 😀 jen si dej at se tam Pepča pěkně vrti 😀 😀

renca1978
14. čer 2013

@slaboska My jdeme zitra taky na grilovani, ale jenom odpoledne, do 18 hodin chci bejt doma, bojim se ty kontroly, jak vcera prisli i Marusce..............nechci to pokouset.......tak u tebe je to jedno, za chvili jdes na MD, ale ja bych prisla o hodne 😒

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka no vidis to............hezkyyyyyyyyyyyyy 😉

renca1978
14. čer 2013

@slaboska neeeeeeeeeeeeee, nejsem blazen tak 2DCL, vic ne.............tak ja nikdy nepila kavu, tak to mam misto toho 🙂

mariiianka
14. čer 2013

@slaboska hele,já musím být stále v pohybu,tak co bych taky furt dělala 😀 .Ještě mi prý nakoupí pár zvířátek,abych se mohla za nimi honit,abych se zbytečně jako teda nenudila 😀 😀

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 se bojíš kontroly,o víkendu si na tebe čas neudělají

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka myslis????ja jim neverim.............

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 pravda,člověk nikdy neví.Taky odcházím teď přesně na čas vycházek 😀 .Nestojí to za to a penízky potřeba jsou,ještě to máme daleko do mateřský 😒

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka presne...................to by byl muj konec...............ja mam na ty PN krasny penize, a byla by skoda o ne prijit, kdybych byla tak daleko jako slaboska tak uz bych to neresila, ale bohuzel 😉

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 Renčo,ty jsi myslím psala že máš monitor dechu viď,jakou máš prosím tě značku.Právě teď to tady studuju,ale jeden aby se v tom vyznal 😅

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka ano, mam Baby sense II, mne byl doporucen jednim doktorem z prace, pry patri mezi nejlepsi, a mam k tomu 2 ty desky pod mimco

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 tak na ten koukám taky,jen jsem si nebyla jistá.Tak ten si taky objednám,díky

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka nemas zac 😉 a co budes jeste kupovat?i chuvicky?

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 ty mam takový starší,ale já to používat asi nebudu.Ani u Adélky jsem je neměla.Já mam jednu velkou chůvu 😀 .Jinak nevím co budu nakupovat,Já na něco vždycky nakliknu,otevřu a nakupovala bych hned všechno 😀 .Né,ještě koupím vaničku se stojánkem,povlečení do postýlky a přebalovací podložku do koupelny.A do obýváku si chci koupit cestovní postýlku.Takže je ještě toho dost.A pak že nevím a už to tady ze sebe sypu 😀 😀

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka ja uz mam cestovni postylku taky objednanou, mela by prijit pristi tejden. 😉 snad to nekupuji moc brzy...........

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 to víš že ne.Přeci by jsi to nechtěla kupovat vše najednou 😉 .A jakou máš.Mě se líbí caretero

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka ja mam objednanou CAM 🙂

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 jen teda nevím jakou barvu 😒 .Tak na tu taky ještě juknu 😉

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 tak ta je taky hezká.A koukám slaboska už nám zase zdrhla