IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 taky jsem koukala,že 14.jojo roste 😉 a jěště poroste,co u tebe?

renca1978
17. čer 2013

@slaboska bricho tak nejak porad nastejno, ale mam sileny prsa, az se mi to nelibi 😒

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 fakt?neroste ti?mě se zvětšily nějak ze začatku a tedka je mam pořad stejny,měla jsem 1 a tedka mam plny 2 😉 mam takovy silikony jako ty 😀 😀 bud v klidku ja se samasobě nelibim cela ☹ a budeš chodit na koupaliště?

renca1978
17. čer 2013

@slaboska na koupak nebudu, my mame bazen doma............a jako vorvan se nikde svlekat nechci 😀 😀 😀 A jak rikas ty, taky se sama sobe nelibim............uz na to telo moc do zrcadla nekoukam, jen na oblicej 🙂

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 ja bych pravě na koupaliště taky nešla,kamoška řika,že to e normalni,ale ja bych se taky necitila.neni nad to mit bazen doma,nikdo na mě nevidi,takže vorvani maji přistup 🙂 ja vždycky manžovi řikam,že tam v zrcadle je zase ta cizi ženska 😀 😀 jsem rada,že to nemam jedina 🙂

slaboska
17. čer 2013

takhle rosteme 🙂

renca1978
17. čer 2013

@slaboska hlavne ja bych na koupalisti do bazenu stejne nevlezla, tam kazdej chcije, a nerada bych chytila nejakej zanet..........z toho mam uplne fobii 😀 😀 😀 😀 To telo se tim tehu neuveritelne meni, snad se po porodu vrati do puvodniho stavu 😉 Musime tomu verit

renca1978
17. čer 2013

@slaboska jeeee, je krasne a malinke. ja jdu teda taky vyfotit pupik a jestli reknes, ze je velikej, tak mne nastves 😀 😀 😀 😀 chvilku strpeni

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 tak ted jsi mě pobavila,pry každy chčije 😀 😀 ja jsem na to taky takova cita 😉 ja ti řikam,že po porodu budeme zase ve formě.mě teda břicho nepřipada maly,neboj neřeknu ti,že maš vzducholod 😉

renca1978
17. čer 2013
renca1978
17. čer 2013

@slaboska ty ho mas malinky, mam ho skoro jako ty, a tech tydnu rozdilu je vice nez hodne 😉

renca1978
17. čer 2013

@slaboska ti rikam, ze budu jak vorvan 😀 😀 😀

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 dobry,u tebe mi připada malinky.jaky maš sexy kratasky 😉 koukam,že je u Vas teplo 😀 😀

renca1978
17. čer 2013

@slaboska jooooo, s melounama 😀 😀 😀 u nas je mega hic..........akorat nechapu, proc je ta fotka tak kropenata 😀 😀 😀 jako bych mela spinavy zrcadlo 😀 😀 😀 😀 ale nemam 😠

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 ja bych si toho ani nevšimla,věřiš?ty budeš mit malinky břiško pořad.podivej jaky fotky jsem posilala a moc se nezvětšilo a ty maš taky pidi na to kolikaty jsi tt,tak to těhu zvladneme dobře.kolik kilo maš nahoře?

renca1978
17. čer 2013

@slaboska zatim nemam nahore nic 😉 ale to prijde 😉

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 ja už v tve době mysim tak 3 kila nahoře měla,vim,že ve 20tt to bylo 5 kg.tak kam ti to jde 😉 nakonec budu vorvan sama 😀 😀

renca1978
17. čer 2013

@slaboska ale neeeeeeeeeeee, ses hubenourek 😉 ty nikdy tlusta nebudes................

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 si hodna,že mě uklidnuješ,ale my mame zrcadlo 😉 😀 ale ja věřim,že se vratim po porodu kde jsem byla 😀

renca1978
17. čer 2013

@slaboska to vis, ze jo...................dyt ti to porad tvrdim taky 😉

mica21
17. čer 2013

Ahoj holky, zdravím po dlouhé době. Už si mě asi ani nepamatujete. Trochu jsem prolétla vaší konverzaci a jsem moc ráda, že jste všechny v pořádku. Ty vaše břišínka mi ani neukazujte 😉 Já mám břicho jak před porodem, hlavně tedy večer po práci.. 😒 . Mějte se tedy pěkně, ať dobře prospíváte 🙂

renca1978
17. čer 2013

@slaboska Mas super, ze budes drandit s kocarkem uz v lete 🙂 a kazdej ti bude malou obdivovat.......a ja budu mit zachumlany mimco, na ktery nukdo neuvidi 😠

ratatooy
17. čer 2013

ja yslim že je venku taky tu moc ted nejsem,a zitra jedu s malym na koupalko

ratatooy
17. čer 2013

jinač holky vam mužu řict že po porodu se vám sice vrátí puvodni postava na pohled ale vše bude fungovat uplně jinak ještě teda po porodu pokud neni cisař zustavaji širší boky takže kdo nosi hodne obeplý bokovky tak už svoje nikd neobleče,ale celkove se telo tehotenstvím a porodem uplne změní

ratatooy
17. čer 2013

a záněty??,ty už neřeším spíš bych spočitala dny v roce kdy zanet nemám a asi by se vešly na jednu ruku

renca1978
17. čer 2013

@ratatooy jaky zanety?jako posevni?myslis po porodu?ty jsem nikdy nemela a doufam, ze ani mit nebudu.ale to si clovek nevybere 😉

mariiianka
18. čer 2013

@renca1978
@ratatooy
@slaboska ahoooojky,nebojte se ještě nerodím a žiju 😀 😀 ,jen prostě nějak nestíhám,jak je venku krásně 😎

ratatooy
18. čer 2013

@renca1978 jj ty myslím,gynekologicky ja je mam chronický,proto mám srůsty ve vejcovodech

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka no hura,ty ses našla 😀 holky kde jste kdo,u nas se zatahlo a hřmi takže určo i zaprši.

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska a vy jste mě hledali 😀 .Hřmí?U nás je pařák a jsme celý den v bazéně,co taky jinýho v tomle hicu 😎