IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
26. čer 2013

@renca1978 mě to bude utíkat,budou prázdniny,dítko doma,tak budeme vymýšlet nějaký programy,aby jsme se nestihli nudit 😀

renca1978
26. čer 2013

@slaboska ty uz zase zehlis?ze si tak zmizela............no jooooooooooooo, vlastne ty mas ty vychazky

renca1978
26. čer 2013

@mariiianka to zni skvele 🙂

mariiianka
26. čer 2013

@renca1978 no tak už jen něco vymyslet.Slaboska nám zase zmizla lítat po nákupech 😀 .Já mizím za chvilenku též,musím sehnat oblečky na Adélku,odpolko mají loučení s páťáky,tak mají vystoupení.Dělá karkulku,tak jedu k ségře pro červený hadříky,bábovku už jsem upekla 😅

renca1978
26. čer 2013

@mariiianka jeeee, to je sper, tak paaaaaaaa

ratatooy
26. čer 2013

@mariiianka nen neboj to sem se nebála že by to bylo neco dramatickyho dneska sem si pro ty leky zajela 6čípků za 250kč mazec,jinak sem si dovezla káru do našeho kočárového vozového parku,tak sem zvedava jestly me chlap nezabije až přijde😀ještě seženu korbu a vajco a jsme kompletní ale neber to když me takto kočár místo nejakych 25tis vyjde na 4tis

ratatooy
26. čer 2013

@renca1978 jee a kam to frčíte se máte

mariiianka
26. čer 2013

@ratatooy no to je teda slušná cena,to je docela šílený.Tak to bude mít manža radost 😀 ,ale zase tolik penízků jsi ušetřila,tak to bude větší radost 😀 😉

ratatooy
26. čer 2013

@mariiianka to víš on mi vykládá kolik ušetřil na cihlách a já na kočáru😀 no novej mi by nedovolil ani náhodou,ale zkoumala sem to hodne dlouho co a jak a už vím že sem si ho mela pořídit už na šimona že vydrží klidně i 5detí odvozit

mariiianka
26. čer 2013

@ratatooy to máš nějaký novější typ.Koukám,že už jsi dostatečně vybavená,že bys mohla klíďo rodit 😀

renca1978
26. čer 2013

@ratatooy letime na Madeiru do Portugalska, ale jen na 5 noci....to utece jako voda, ale uz se zacinam tesit..... 🙂

renca1978
26. čer 2013

@ratatooy tak to mas super cenu........skvelej nakup 🙂

renca1978
26. čer 2013

@ratatooy ja jeste porad nemam v tech kocarkach jasno, no neco budu muset poridit, to je jasny.............planuji az tak v zari, rijnu

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 diky za odkazy.ja už oblečky taky nekupuji,ani jsem netušila,že už jich mam tolik 😉 ja si to myslela,že by jsi uletěla na penězich,proto i ja tenkrat jsem to riskla a jela s neschopenkou a vidiš nikdo mě nehledal 🙂
@mariiianka nahodou ja mam vše vyžehleny,ale byla jsem na 10.30 na kosmetice,pak kavička s kamoškama a od 2 jsem doma,ale nešel mi konik 😠 až tedka konečně mito naběhlo.

mariiianka
26. čer 2013

@slaboska ale já o žehlení nepsala,to byla Renča 😀 .No jo,ten koník jde a nejde 😠 .My měli vystoupení ve škole,rozloučení s páťáky a předškoláky,měli to moc hezký

renca1978
26. čer 2013

tak balik nedorazil, nechapu..............oni sami psali, ze prijde dneska, to jsou mi ksefty.....................tak asi zitra

slaboska
26. čer 2013

@mariiianka tak ty nebo renča to je fuk.věřim,že to bylo pěkny,taky se dočkam 😉

mariiianka
26. čer 2013

@slaboska no to není,ona po tobě chtěla žehlit,já nic....zatím 😀 😀 😀 😀

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 ty jsi jak ja,taky se vždy nemužu dočkat a jsem našvana když nedojde 🙂

slaboska
26. čer 2013

@mariiianka ale to určo přijde,za chvili budeš chtit žehlit i ty. 😉 už tady dlouho nebyla Hanndy,že?

mariiianka
26. čer 2013

@slaboska no až přestane pršet 😀 .To nebyla ☹ ,ale já jí chápu,o čem si má taky s námi povídat,ono je to těžké pro ni.Ale určo se nám ozve

renca1978
26. čer 2013

@slaboska cekala jsem do 12 hodin, cela natesena................ale zitra to musi na tuty prijit, posilali to v pondeli..............prece neziju na Aljasce, aby mi ta posta sla tak dlouho 😀

renca1978
26. čer 2013

taky tady dlouho nebyla Rendyy, ta byla taky tehulka, ne?

mariiianka
26. čer 2013

@renca1978 si dávají teda pěkně na čas.Rendyy,měla pozitivní test,pokud si dobře pamatuji a pak se nám už neozvala.Tak snad je u ní vše na dobré cestě a taky se konečně dočká vytouženého štěstí

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 ja nevim kde bydliš,odkud nam pišeš třeba fakt s Aljašky takže balik jde dele 🙂
@mariiianka jj,ja ji chapu,ale snad je v pořadku.

renca1978
26. čer 2013

@slaboska zima tady je skoro jako na Aljasce 😀 😀 😀 😀

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 tak to asi bydlime kousek od sebe,protože u nas je to stejny 😀

renca1978
26. čer 2013

@slaboska jako dnes topime, takova mi byla zima.................topna sezona-celorocne 😀 😀 😀 😀 Neni jak tem lidem u more, tam topit nemusi 🙂

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 taky jsme dnes zatopili,manža řikal,že nezatopi a mě zase chytnou ledviny 🙂 jj,neni jak u moře,ty se tam zachvili podivaš tak se aspon ohřeješ 😉

renca1978
26. čer 2013

@slaboska jo, na 6 dni 😒 .............to neni nic moc, nejradsi bych jela aspon na mesic 🙂