IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
1. črc 2013

@hanndy prostě mu řekni,že dokud ti neda fotku tak se z ordinace nehneš 😀

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy přesně,musíš být tvrdá 😀

slaboska
1. črc 2013

@mariiianka že ty ji zrovna radiš,když jsi na poprve odešla bez fotky 😀 😀 ale za 14 dni jsi nam ji ukazala 😉

mariiianka
1. črc 2013

@slaboska 😀 😀 😀 no právě,já tvrdá právě nebyla ☹ 😀

mariiianka
1. črc 2013

@slaboska a jinak jsem vás chtěla trošku napnout 😀 😀 😀

ratatooy
1. črc 2013

@hanndy ja sem mrtvá taky ale když se přemužu je to dobry akorát jak seš v předklonu tak se jde hodne težo narovnat

slaboska
1. črc 2013

@mariiianka ja si to myslim,že si to fotku měla jen ses prostě o ni chrtila 😀 ale maš štesti nakonec jsi ji ukazala 😉 ty viš,že by jsme ti jinak nedaly pokoj 😀

mariiianka
1. črc 2013

@slaboska 😀 jsem se vás bála 😀 😀

hanndy
1. črc 2013

Tak vy jste dobry,ja az uslysim to srdicko,tak budu rvat jak zelva a na zadnou fotku si nevzpomenu

hanndy
1. črc 2013

@mariiianka ja uy se vas taky zacinam bat 😖 preventivne 😀

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy nás se neboj,my jsme neškodný 😉 😀 ................ale tu fotku teda chceme 😀 😀 😀

slaboska
1. črc 2013

@mariiianka no ty teda jo 😀
@hanndy ty se jěště nemaš čeho bat,zatim 😀

hanndy
1. črc 2013

Ja jsem normalni chuderka,nejdriv me sikanujete na zehleni a ted s fotkou 😀 to jsem se dockala 😀

slaboska
1. črc 2013

@hanndy nestěžuj si 😀 diky naši podpoře a me kouly jsi těhu,už uplně patřiš mezi nas,tak nam za odměnu musiš ukazat aspon tu hvězdičku 😉 to žehleni jsme ti už odpustily 😀 😀

ak24
1. črc 2013

@mariiianka ahoj jo dobře ,přišti patek jdu zase do poradni,,zatim je vše jak ma byt jen se stale překryvaji

ak24
1. črc 2013

@hanndy ,no co doktor ale hlavně že ty jsi štastna toje hlavni a v ponděli bude mit lepši naladu uvidiš

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy přesně,žehlení už odpuštěno,ale to ostatní tě teprve s námi čeká 😉
@ak24 to je dobře,oni se jednou budou muset ukázat neboj 😉 😀

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy hele a chuděrka nejsi,tady jsme si tím prošli všichni 😉

hanndy
1. črc 2013

@mariiianka to nene sikanou si tady prochazim jen ja 😠

hanndy
1. črc 2013

@slaboska takze me oplodnila tva koule? A nemela nahodou 8mm? 😀

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy jakou šikanou 😕 ,to není pravda.My nikoho nešikanujeme,to by jsme si ani dovolit nemohli.My jsme tady přeci jedna velká rodina!!!!!!!

mariiianka
1. črc 2013

@hanndy jo a jinak,málem bych zapoměla, vše nej nej k narozeninkám 😵 😵 😵

slaboska
1. črc 2013

@hanndy moje koule tě neoplodnila,ale dopomohla tomu,jěště by jsi po ni chtěla alimenty 😀 a jak piše
@mariiianka my tě tady nešikanujeme,jsme radi,že ses přidala k nam do klubu a tedka na nas budeš mit vice času.a ja se přidavam ke gratulaci 🙂

hanndy
1. črc 2013

Diky bozenky za gratulaci zitra vam poslu fotku pugetu od myho Petky
@slaboska alimenty jo? 😀 😀

slaboska
1. črc 2013

@hanndy alimenty od me koule 😀 a do kdy budeš chodit do prace,jako těhu bys neměla dělat nočni,ne?ok,pošly puget a pak fotku hvězdičky.pěkně do nas pomalu a postupně 😉 😉

slaboska
1. črc 2013

maminy tak se pro dnešek s Vama loučim,jdu koukat na tv.zitra zase sraz tady 😀 😀 papa a dobrou 😉

hanndy
2. črc 2013

dobre ranko,tak tady je kvetena

hanndy
2. črc 2013

@slaboska ja uz jsem na neschopence,pac mam praci tezkou a dela se tam se zinkem a nechci to kluli par penezum na vic podelat..

slaboska
2. črc 2013

@hanndy ahojky,tys musela byt nejhodnějši,že si dostala takovou kytičku 😀 tak to je dobře,ja si pravě řikala,že i když dělaš nočni a tolik za sebou,že by to nebylo ok.aspon budeš mit na hězdičku klid a časek 😀

hanndy
2. črc 2013

tak to si pis ze jsem byla nejhodnejsi 😀 no ale jsem doma 2 den a uz nevim co tropit,hrozne se nudim,ale ted se chystam do mesta a do prace s neschopenkou,tak se tak do 1hod zabavim..
Zitra uz se bude vracet nase vyletnice co?? to jsem zvedava na ty fotky s 10kg na vic 😀 😀 😀