IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
8. črc 2013

@mariiianka tak si jdi hajnout,ja jdu opravit nehytky pak oholit nozky,aby se me doktor nelek a asi dam taky dvacet 🙂

mariiianka
8. črc 2013

@hanndy ne,jdu vařit oběd,ať se pak můžu válet u bazénu 😀 .Díťátko mi ještě spí,tak mam klídek.Tobě držím palečky a budeme se těšit na tu fotečku 😉 😀

hanndy
8. črc 2013

@mariiianka jo tak bazenek hm,to tam mate tak pekne u nas teda taky sviti,ale je zalezli za mrakama.. ty ja jsem tak napnuta a mam takovej strach ze to nejni ani normalni

mariiianka
8. črc 2013

@hanndy u nás je nádherně,my se koupali i včera 😉 .Strach je normální a bude vše vpořádku,srdíčko bude bít jako zvon 😵

hanndy
8. črc 2013

@mariiianka me sere hrozne ten doktor,ze me obj.tak brzo na ten UTZ,protoze kdyz ve vacku nic nebude,tak hned dela zavery ze je to neprosperujici tehotenstvi atd..,tak z tohodle jedinyho mam bobka..

mariiianka
8. črc 2013

@hanndy kolikátý jsi teda týden, spočítala sis to?

hanndy
8. črc 2013

@mariiianka no podle kalkulacky na netu bych mela byt 6+4

mariiianka
8. črc 2013

@hanndy tak to už by možná bylo vidět srdíčko,každopádně se zkus nestresovat.Měl tě objednat ještě tak o týden dýl.Já uvidím bobánka až za měsíc,to je ještě dlouhá doba

hanndy
8. črc 2013

@mariiianka tak ja zvezdicce verim,ale mam nerva z doktora no..nic jdu si dat dvacet pa

mariiianka
8. črc 2013

@hanndy hezky se vyspi 😉 ,a těším se na odpolední zprávičky 😉 🙂

renca1978
8. črc 2013

@mariiianka cauky, zase na krvi????ty nedelas nic jinyho nez chodis na krev....... 😀 😀 😀 😀 😀 na co ti ji nabirali ted?

hanndy
8. črc 2013

Slaboska ,Ratatoy,tak co jak jste dopadly?

mariiianka
8. črc 2013

@renca1978 čauky,ale prosím tě,to mam zase na revmatologii.Já už jsem za tenhle rok tak vycuclá,že snad už to ani víc nejde 😀

ratatooy
8. črc 2013

@hanndy dobřééé,akorát se mam smiřit že budu mit bolesti břicha cely tehu takovy maly stahy
jinak čekáme jak jinak než .....klukaaa

ak24
8. črc 2013

tak holky rada čtu žeje vše v pořadku,,mě čeka kontrola v patek,,chodim každe 3 tydny,,

hanndy
8. črc 2013

@ratatooy tak to jsem rada,tak holka bude jako treti no, hlavne ze jste zdravi... Slaboska zase kavickuje koukam,nebo uz nam rodi 😕 😀

mariiianka
8. črc 2013

@ratatooy jééé,tak gratuluji k chlapečkovi 😉 🙂
@renca1978 a ty už drandíš po obýváku s károu 😀

slaboska
8. črc 2013

@hanndy nerodim 😀 na kontrole vše ok,naštesti,už tam chudinka moc mista nema.tak to vypada porod na toho 15.spna.jen mi dal železo,že ho mam malo,jinak krev(ale neptejte se na co mi ji brali 😀 )tak dopadla dobře.co ty?bylo srdičko?
@renca1978 ty moje radkyně 😉 dnes mi Dr.řikal,že vidi,že jsem opalena,ale že bych na sluničko vubec neměla,tak jsem mu řekla,ale že břiško mam zakryte a on,že ani to ne ☹ co si mysliš ty?????

mariiianka
8. črc 2013

@slaboska ahojky,prosím tě a na co že ti brali tu krev 😀 😀 😀 .Copak jsi tak strašně moc opálená?To jsi neviděla mě a dr.mi nic neřekl 😉

hanndy
8. črc 2013

tak jsem doma dneska jako na potvoru mrak zenskych a vydejchanej vzduch,ale nase *hvezdicka * ma srdicko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co je ale horsi,tak dalsi kontrola az 7.8 ,ale ja jsem hlavicka chytra a obj.se na kontrolu do Caru,alespon se rozloucim a poreferuju a udelaji mi UTZ co koukate co jak to mam naplanovany 😀 😀 a samozrejme fotecka,ale nak blbe vytiskla,alespon nakej dukaz 😉

mariiianka
8. črc 2013

@hanndy tak super,šťasná jak blecha viď 😵 😵 😵 .Raduju se s tebou 😉 🙂

hanndy
8. črc 2013

@mariiianka no jo @renca1978 se nam ani nepochlubila s karou vid??? ta ji porad sklada a zase rozklada trenuje holka 😀 holky ja mam tak strasnou rados,ted bych zase potrebovala skakaciho smajlika 😀

mariiianka
8. črc 2013

@hanndy jen si to hezky užívej 😵 .Sluníčko svítí a já jsem nějaká k nepoužití 😒 .Jdu se schladit do bazénu,třeba pak ožiju.

slaboska
8. črc 2013

@mariiianka tak jsem opalena,ale ne nějak moc,jak od moře nejsem 😉
@hanndy škoda,že tu neni skakajici smajliktaky bych ho tedka u tebe použila,mam radost za tebe.a ta kontrola za tak dlouho to je sila 😠 ale jsi šikovna a pěkně jsi to vymyslela 🙂

renca1978
8. črc 2013

@mariiianka nepochlubila, protoze jsem uplne otravena, akorat se u toho skladani hadame, mam toho plny zuby...............neni k tomu skoro zadnej navod, a ten co k tomu dodali je k hovnu.....................

renca1978
8. črc 2013

@hanndy Moc ti gratuluji 🙂

renca1978
8. črc 2013

@slaboska je to pravda..............ja na slunko vubec nechodim, a na dovce jsem byla jenom pod slunecnikem............pry to neni dobry i kvuli pigmentaci............jiny duvody moc neznam..........................hele ja jsem tak nestastna, prisel ten kocar, vis jak jsem ti psala, ze nevim, jak se s tema vecma zachazi, je to pro mne novy.....................nejde nam nasadit hluboka korba, a manza mne sjel jak malyho fracka, proc jsem pry nenastudovala navod, nez jsem ten kocar koupila, mam toho plny zuby, asi se v patek po kontrole seberu, a pojedu na nejakou dobu k nasim................. ☹

hanndy
8. črc 2013

@slaboska @renca1978 diky moc holky..
@renca1978 klidek tak nastudujes navod zitra,vzdyt nerodis,tak vsechny kocary jsou ve smes stejny maji na kazdy strane takovy zacvakavace a nehadejte se

renca1978
8. črc 2013

@hanndy ono to sice zacvaknes, ale ta korba je jakoby nohama dolu..................ja uz nevim, a hlavne jsem uz tak otravena z toho, ze uz se mi ten kocar uplne zhnusil............

mariiianka
8. črc 2013

@renca1978 ale né,jen žádný hádky.Na to příjdeš,do prosince ještě daleko,tak do tý doby to dáš 😉
@slaboska já byla úplně do hněda a taky jsem to přežila 😉