IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
17. črc 2013

@slaboska ono to telo jak je tehotny tak kdyz vypijes ty vody vic, tak ma tendenci tu vodu zadrzovat..........
nikde nic moc peknyho nemaj................docela mne to prekvapilo............jsem cekala, ze nebudu vedet co vybrat a ono prd

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 fakt?tak to,abych fakt nebyla jak vorvan 🙂 no nemaji,ja už se nějak smiřila s timže do porodu to neseženu,ale naž Vaness začne vic vnimat a chodit tak to chci mit,ikdybych si měla nco spichnout sama 😀

renca1978
17. črc 2013

@slaboska prave mne napadlo, ze vyberu latku a reknu mamce at to usije,ja sama jsem na siti drevo.......to by moc dobre nedopadlo.
Libi se mi treba Minnie mousse i se zavesem, ale na jedno okno to vyjde na skoro 2 lity, a ja to potrebuji do 2 oken............to za to takovy prachy nedam

renca1978
17. črc 2013
slaboska
17. črc 2013

@renca1978 ty brdo,ale to je pecka!!!!!!!!!!!!!!!!kde si to našla?ja bych to dala,tohle si mi fakt libi.

renca1978
17. črc 2013

@slaboska pockej, musim najit ty stranky, maj to ve vice obchodech v ruznych cenach......pekne, vid?vydrz, jdu to najit a kliknu ti odkazek, ju?

renca1978
17. črc 2013

@slaboska http://www.bytovytextil.com/product/detsky-komp...
toto je nejlevnejsi, co jsem nasla.............

slaboska
17. črc 2013

@renca1978 ok,děkuji.ja mam jen 1 okno takže to bych investovala.

slaboska
17. črc 2013

@slaboska ja si to objednam,z toho jsem fakt nadšena,to je nejhezči co jsem viděla a 1500kč přece neni zas tolil,ne? 😉 ja myslim,že Vaness bude nadšena,tatinkova peněženka moc ne,ale to neni tak podstatny 😉

renca1978
17. črc 2013

@slaboska tak to je jasny, do jednoho okna je to super, to se da...............no uvidim.............

ratatooy
17. črc 2013

@renca1978 tak em se v posledni praci libilo ale neni o co stát,navic když si človek vydělá to co am na mateřsky

hanndy
17. črc 2013

@renca1978 gratulace,tak uz to mas na 100% jinak holky me neco povidejte o zadrzovani vody ja mam porad zacpu a bricho mam jak v 5mes. Jsem jak vorvan otekla a doktor rikal ze jestli se to behem jeho dovci nesrovna,tak stim neco udelame.. a zaves je bozi 😀

renca1978
17. črc 2013

@hanndy mne rikal ten muj dr. ze nekdo ma to brisko vetsi uz klido v 6tt..........holt kazda jsme jina.............ja myslim, ze uz ted mam to bricho obrovske, a bude jeste vetsi, jeste mam hodne casu do porodu............no uvidime..............zkus na tu zacpu treba ty glycerinove cipky...............ja ji taky mela v 1.trimestru, pak to samo odeznelo

hanndy
17. črc 2013

@renca1978 ja jsem si koupila tu laktozu a po ty jsem akorad prdela 😀tak mi doky rek at si koupim Duphalac a to je jistota,ted jsem jak posranek,ale bricho furt velky no..

renca1978
17. črc 2013

@hanndy no vis co, ono to vetsi brisko treba nemusi bejt uz ze zacpy, ale z toho jak se zvetsuje deloha................a ty laktulozy sis vzala kolik?mne pomohla pokazde...........

mariiianka
17. črc 2013

@renca1978 ahojky,moc moc gratuluji k holčičce 🙂

hanndy
17. črc 2013

@renca1978 3 lzice denne,ale ted mam brat tohle kazdy rano a verim ze to konecne pomuze.. me se to zda hrozne brzo aby to brisko rostlo,ale ja jsem byla zvykla porad neco delat a ted jak to mam omezenejsi,tak se ty svaliky nak rychle povolujou no

ratatooy
18. črc 2013

@hanndy prosim te ja nosim tehu kalhoty od 6tt

ratatooy
18. črc 2013

@renca1978 tak nakonec zas holčička jo😀aspon že máte kočárek neutrální

slaboska
18. črc 2013

@renca1978 ty jsi s tim břiškem jak ja. 😉 mě pořad připada obr a každy mi řika jak mam maly,asi to vidime jinak když to nosime 🙂
@hanndy tak maš řikat,že to neprdiš ty,ale hvězdička 😀 ja to taky svadim na Vanessku 😉

hanndy
18. črc 2013

@ratatooy to jako fakt jo,ale oni rikaji ze s druhym to jde rychlejc no,takze tobe se tak nedivim 😀

hanndy
18. črc 2013

@slaboska teda chudak Vanesska tu az porodis tak bude mit prezdivku poprdanek 😀 😀

slaboska
18. črc 2013

@hanndy 😀 to ne,ale tedka se nemuže jěště branit pak to bude horši 😉 a jinak ti je dobře?

hanndy
18. črc 2013

@slaboska pockej az bude vetsi my ji to pekne povime jak na ni maminka svalovala prdy 😀 jj me je fajn vubec nic mi nejni az z toho mam divnej pocit 😒

slaboska
18. črc 2013

@hanndy vy bonzačky 😀 bud rada,že je ti ok,ja ty 3 měsice protrpěla a to fakt byla sila.neboj hvězdička ta se nevzda,ta si to vybojuje do konce 🙂

renca1978
18. črc 2013

Cauky holky,jak se při dnešku mate?

renca1978
18. črc 2013

@ratatoy no jo,ještě ze tak,to jsem plánovala neutrální kočárek od začátku aby byl eventuelně i pro druhé miminko 🙂

slaboska
18. črc 2013

@renca1978 ahojky,ja teda nic moc.mě je od rana zle ☹ už jsem 2x zvracela a to musim tedka k Dr. ☹ nevim co se děje.

ratatooy
18. črc 2013

@slaboska je t ti nezávidím ale neděje se nic neboj,jen se blíží porod,a nekdo právě zvrací takto na konci před porodem

slaboska
18. črc 2013

@ratatooy fakt?takže mimčo je v pořadku,jako citim,že kope,ale měla jsem strach.ale to ti řeknu to je masakr 😠