IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
18. črc 2013

@slaboska jj to se připrav že se zvrací i u samotnyho porodu

slaboska
18. črc 2013

@ratatooy tak to ja v tom připadě teda nerodim 😀

hanndy
18. črc 2013

@slaboska to je mi te lito..

mariiianka
18. črc 2013

ahojky maminy,tak jak se dnes máte.Tak jsem zjistila,že budeme muset investovat,šla jsem prohrabat kočáry,golfáče jsou funkční,ale budu muset pořídit velký kočár.Mě fakt picne 😕 .Máme ho totiž na půdě a myšičky v něm bydleli,takže díra jako kr...... 😠 .No nic,nechci nic drahýho,tak snad něco najdu

hanndy
18. črc 2013

@mariiianka no nazdarek-tak to je teda pesek to ti povim mysky jsou potvurky 😠 ja jsem taky brouzdala po bazarech a da se koupit peknej a levnej

mariiianka
18. črc 2013

@hanndy já koukám,ale zatím teda se mi nic nezamlouvá 😅 .No největší radost bude mít asi manža 😀 ,to až mu řeknu,tak půjde asi do kolen.No teď už s tím stejně nic nenaděláme

hanndy
18. črc 2013

@mariiianka a jakou mas predstavu?? jen hlubokej nebo trojkombinaci a 4kola,nebo 3 ja ti pomuzu hledat stejne se flakam 😀 😀 a tohle me naramne uspokojuje 😀 😀 no tak manzovi rekni ze muze bejt rad ze to nejsou ty dvojcata 😀 😀

renca1978
18. črc 2013

@slaboska cauky, neblazni!!!!proc bys mela zvracet u sekce prosim Te?nesmysl.............jak pise ratatoy, mas pred porodem, je to spise tim.....................nereknu u spontanniho porodu, to zrejme mozny je............ale to je asi tak vsechno.at ti to dobre dopadne u Dr. pak pisni, drzim palec 😉

slaboska
18. črc 2013

@renca1978 to jsem nevymyslela ja s tim zvracenim u sekce,to mi psala
@ratatooy 😉 ale už je mi tak nějak dobře.u Dr.dobry až porodim tak mě daji na warfarin a postupně vysadi uplně.takže si jěště pichnu 27 injekci a mam to za sebou 😀 něco noveho u tebe?
@mariiianka tak zase chapej,že když se myškam libil nedokazali oddolat 🙂

renca1978
18. črc 2013

@slaboska prosim te, takze si zadnym zvracenim nelam hlavinku.... 😉 u mne nic, jsem doma, a pred chvili mi zacalo bejt nejak divne, jakoby zaludek na vode, a trosku se mi mmota hlava.....................uz jsem to mela minulej tejden, a za chvili to preslo..................mam nizsi tlak, tak asi z toho, jinak dneska nalada pod psa 😠

mariiianka
18. črc 2013

@hanndy a jakou máš ty představu.Já teda 4 kola a trojkombinaci.Líbí se mi třeba dorjan,ale kdyby jsi měla jiný typ,tak šup sem s ním 😀 ,budu jen ráda

mariiianka
18. črc 2013

@slaboska no to je sice hezký,že se jim líbil,ale nemuseli ho takhle zdevastovat 😠 .No nic,tak si uděláme radost 😀

hanndy
18. črc 2013

@mariiianka a bazarovej teda,me se taky dorjan libi ale ma poruchovy ty aretacni kolecka ale to asi vsechny tyhle kocary,my urcite pujdeme do toho Roan marita

renca1978
18. črc 2013

@mariiianka kamoska ma BEBE 4 runner, cena je 7.593,- a je s nim velice spokojena, je pry suprovej i do terenu

mariiianka
18. črc 2013

@hanndy no já ještě teda uvidím,až na to budu mít náladu a klídek tak to projdu,času stále dost 😀
@renca1978 tak na něj juknu,díky.Mě už pár dní občas bolí v podbříšku,alemyslím si že buď to bude námahou a nebo jak mímo roste.Jinak jsem už od včera z toho sluníčka nějaká mrtvá 😒

renca1978
18. črc 2013

Stejne kdyz jsme u tech kocarku, mne se ta boudicka na tom casualplay, na ty hluboky korbe zda nejaka divna, jakoby pokrcena, a nasponovat se nijak neda, jestli to tak ma bejt, ja nevim...........se bojim, ze foukne vitr a cela se shrne..........ratatoy?nevis jestli to tak ma bejt?

mariiianka
18. črc 2013

@renca1978 ale ten je hezký 😉 ,díky moc

renca1978
18. črc 2013

@mariiianka jakou namahu myslis?zase to neprehanej, ses moc akcni, at si neublizis.............to vis, ze mimco uz je kusanec 😀

renca1978
18. črc 2013

@mariiianka oni maj chlapecka, tak maj modrej

mariiianka
18. črc 2013

@renca1978 tak jako doma pracovní činnosti 😅 ,ale to víš,že to nepřeháním,na to jsem pes 😀 .Hele ty sem vždycky nahodíš takový super stránky,kam na to chodíš,mají tady hezký kočárky 😉

renca1978
18. črc 2013

@mariiianka ona mi ta kamoska tady ten odkaz posilala, ale pozde, my uz jsme kocarek meli 🙂 jinak se mi taky libi, a moc🙂a pry je supr lehounkej.........coz se o tom mym rict teda neda

mariiianka
18. črc 2013

@renca1978 klidně až budeš mít zase nějaký odkaz,tak sem s ním 😀 .A co oblečky z toho aukra,jsou tvoje?Ani si se nepochlubila,teď když už víš,že to bude ta holčička

hanndy
18. črc 2013

@renca1978 tak tenhle kocar je super akorad ty mrnavy kolecka me desne serou 😀

renca1978
18. črc 2013

@mariiianka ano, nakonec jsme je vydrzili za 830,-Kc, ale bylo to o prsa vietnamky 😀 😀 😀

renca1978
18. črc 2013

@hanndy cauky, ta kamoska bydli na vesnici, a nestezovala si na kola, tak nevim........... 😉

mariiianka
18. črc 2013

@renca1978 tak to je super,tak už máš vše nakoupený

renca1978
18. črc 2013

@mariiianka jeste Maru potrebuji fusak na zimu.................uz mam jasno, chci Emitex 3v1, je i do autosedacky, coz je prima...............budu kupovat asi v zari..........

mariiianka
18. črc 2013

@renca1978 tak já si našla na bazaru takový hezký,ale paní se mi už pak neozvala,tak z toho nic nebude.Ale teď si počkám,co teda čekáme a pak se zařídím tak nějak podle všeho,ale kočár bych chtěla stejně neutrální barvu,takže ono je to vlastně fuk.A emitex jsou kvalitní,takže dobrá volba 😉

hanndy
18. črc 2013

@renca1978 a ma ta kamoska silnici jak tankodrom s diramj a polni rozbitou cestu jestli jo tak 😀 do nej jdu