IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
18. črc 2013

@hanndy ja nevim, jakej maj ve vesnici teren................

hanndy
18. črc 2013

@mariiianka zadej si www.kifik.cz a vyber tam levne kocarky

mariiianka
18. črc 2013

@hanndy no taky hezký a teď babo raď 😀 😀

hanndy
18. črc 2013

@mariiianka mas na to spoustu tydnu ale me se jich tam libi moc 😀

mariiianka
18. črc 2013

@hanndy no právě,jsou hezký,taky bych si vybrala,ale který 😀

hanndy
18. črc 2013

@mariiianka tak me se libi rada pevny kola,ale taky luxusni rada -Dada kocarky a co manzilek uz o tom v 🙂 i?

mariiianka
18. črc 2013

@hanndy jasně že už o tom ví a docela to vzal,co mu jinýho zbývá 😀 ,protože když viděl mě v poledne,jak jsem z toho vytočená,tak asi stačilo 😀 .No každopádně je tohle docela těžký úkol,to jsem si nemyslela,co to dá práce vybrat kočárek 😀

renca1978
19. črc 2013

Cauky,jsem tady dnes první?tak to se mi dlouho nepodařilo,všechny vás moc zdravím a hlásím,ze od 4 hodin nespím ,nějak mi to nejde hlavou se mi pořád honí nějaké blbosti......snad jste měli lepší noc než já🙂

ratatooy
19. črc 2013

@renca1978 ahoj ja sem tu už pul hodky ja spim jak špalek akorát mm už v prdeli páteř zase takže elou noc necejtim ruce

ratatooy
19. črc 2013

holky řešíte kočárky a terén???a víte co tím terénem je myšleno????to mji byt kočárky který zvládnou kořeový les skalnatý tůry atd,a všude jinde mesto vesnice,louka zvladne každej kočár

ratatooy
19. črc 2013

@renca1978 ta bouda asi tak ma bejt je to jen látka že jo?janečko je podobny ma tyčku jen na kraji a jednu slaboučkou jak brčko v prostředkuale taky se mi to zdá takovy nevyšponovany

ratatooy
19. črc 2013

@hanndy hele ten dorjan je sice težkej ale v d-testu vyšel jako nejlepší z techle polskejch kočárů,ostatni byli označeny přimo za nebezpečny hlavne firkon,a ta aretace neznam nikoho komu by se rozbila,a když nemaš otačecí kola šíleně se nadřeš,to bych třeba volila tip co ma podvozek třeba mutsy on ma klasickej a celou předni napravu ma natačecí

renca1978
19. črc 2013

@ratatooy cauky,no jo,přesně tak.je to jenom látka.přijde mi to takový zmuchlaný🙂

renca1978
19. črc 2013

@ratatooy to je blby s tou páteří,trápí te to už dýl?a vyhřezla plotýnka nebo co?

hanndy
19. črc 2013

Dobre ranko vsem,ja ted razim do mesta a pak mam spoustu prace v jednu razim zase pryc mam to naky nastouchany 🙂 ne ze tady bude popsanejch 10 stranek..
@ratatooy kazdy na to ma jiny nazor a mam spoustu kamosek co mely Dorjan´,Tako a strasny kocary nic nezvladly a taky co mely velky pevny kola a ty prosly super,takze kazdymu sedi fakt neco jineho,ale jak rikam ted jsem se navnadila na neco jinyho,ale do brezna daleko takze kdo vi jak to u nas dopadne co zvitezi 😀

slaboska
19. črc 2013

Dobre rano,ja vstavala o pul 7,ale nešel mi net 😠 😠 dnes už mi je ok,ale včera jsem trpěla.cely den jsem proležela a prospala.
@renca1978 to mi řikej o tom co se honi hlavou ☹ člověk nkdy nechape nad čim přemyšli a co vymysli 🙂

ak24
19. črc 2013

ahoj holky,tak už řešite kočarky,,ja jsem se taky už divala ale stale mamka řika žejeo brzo kupovat,,ale stejne tak v zaři si koupim..chtela bych takovi co ma korbycky kazde zvlašt

renca1978
19. črc 2013

@slaboska presne...........ale ted bych spala..............jsem nemohladockat rana...............hele taky te mala kopala skoro porad..........mne od ty doby jak zacaly pohyby ji citim kazdej deen, a jedna znama mi rikala, ze ji ucejtim ze zacatku treba jednou za 14 dni.............

mariiianka
19. črc 2013

ahojky holky,koukám tady to žije od rána,jen já zase poslední jako vždy 😀 .No teď se mi spánek zase nějak srovnal,tak je to v pohodě,akorát kdybych nemusela v noci lítat na záchod 😅
@renca1978 Reni,to znám,taky kolikrát přemýšlím,ale nad úplnýma nesmyslema

renca1978
19. črc 2013

@mariiianka cauky, o tom zachode mi povidej, nekdy jdu i 6x za noc..................hruza................ale je to divny, jakoby mne vzdycky mala nakopala, prijdu ze zachodu, lehnu si, a do minuty musim znovu frcet lulat 😀 😀 😀 😀 a bude hur...............Maru, nejhorsi je, vcera jsem se se slaboskou bavili o otokach, a ona mi to ta holka snad privolala 😀 😀 😀 😀 vcera ji pisu, ze zadny nemam, a co myslis dnes?????no jasne, ze mam natekly pazoury, i snubak jsem radsi sundala, vis jak ma slaboska tu kristalovou vestici kouli????kdovi, jestli nema i panenky woodoo, a zapomnela se nam zminit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Budu se ji na to muset zeptat🙂

hanndy
19. črc 2013

@renca1978 ty vole ty jsi borec panenky woodoo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanndy
19. črc 2013

holky mam problem je mozny ze muj gyndar nedela screening a bere jen krev a z toho dela zavery?? Ted jsem totiz mluvila s kamoskou a je 16+5 a vysla ji druha krev na,,dauna" tak jsem ji rikala jak ji dopadl screenig a ona rikala ze nevi ze by ji neco takoveho delal je to mozny??? On ma docela dost potratu a ja premyslim ze od nej jeste zdrhnu

renca1978
19. črc 2013

Holky, nemate nektera zajem o detskej lustr, je uplne novej, zabalenej, vcetne zarovky..............ja ho koupila, kdyz jsme myslely, ze to bude chlapecek, a uplne jsem na nej zapomnel, ted jsem ho nsla ve skrini....Puvodni cena 1000,-Kc, po sleve 400,-Kc + postovne

renca1978
19. črc 2013

@hanndy tak je to divny, vcera zadny otoky, zminila jsem se slabosce a dnes uz je mam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
19. črc 2013

Vyrobce DALBER

hanndy
19. črc 2013

@renca1978 nojo slaboska bude asi carodejnice 😀 😀 ten lustr je hezkej,ale na nas je jeste brzo 😀

renca1978
19. črc 2013

@hanndy to jo..............soupnu ho nekam na bazarek

mariiianka
19. črc 2013

@renca1978 fakt seš nateklá?To já teda ne a doufám,že nebudu.Neměla jsem to ani v prvním těhu,ale kdoví,jak to bude teď 😅 .Ten lustřík je hezký,ale nám se nehodí
@hanndy hele pokud nejsi se svým dr.spokojená,tak bych ho změnila.Jinak ten screening se platí a někdo si ho dá a někdo ne.Teda pokud jí to dr.vůbec řekl.Já jsem zvědavá jak dopadnu v pondělí,jdu si pro ty výsledky a už teď mam zase strach ☹ .Proto mě ani nic nebaví vybírat,ale kočárek už možná mam vybraný,ale prozatím jsem v klídku

hanndy
19. črc 2013

@mariiianka ja nevim no me prijde ze se fakt zhorsil,nejhorsi je ze vetsina doktoru ma ted dovcu zeptam se svagrovi co ten jeji jak ma dovcu to je prej cupr doktor.. me se to nezda vzdyt je to docela dulezity vysetreni ne? a kolik se za to plati?

hanndy
19. črc 2013

@mariiianka urcite to bude v poradku ale vim jakej mas strach... Tak se pochlub co mas vybr 😀 anyho