IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
19. črc 2013

@hanndy no já platila 1200,- a ptal se jestli to chci nebo ne.To víš,že jsem se nerozmýšlela a ještě mi říkal,že je to nejpresnější v tom 12 týdnu,tak jsem zvědavá právě teď.Tak moment to musím zase najít

hanndy
19. črc 2013

@mariiianka ten je peknej no,ale maji to sicaci bez sedacky

slaboska
19. črc 2013

@hanndy jj,možny to je,protože pry ten screening neni povinny a nějaky Dr.neposila,což ja si myslim,že je fakt blbost 😠 😠
@renca1978 ja ti dam čarodejnice 😠 a woodooo nemam,ja jen kouly a ta řika jen same dobre věci 😉 takže s tvym otokem nemam ja nic společnyho,takže to hod na někoho jinyho 😀 😀

renca1978
19. črc 2013

@slaboska to ale nejde na někoho to přece svést musím 😀

slaboska
19. črc 2013

@renca1978 😀 ale na mě ☹ ja myslela,že jsi mě viděla po ranu když jsi napsala o te čarodějnici 😀 😀 viš co mam natekly ja?zase jen prsty u nohou,ale kotniky ne,ale prsty mam jak na obra,to je fakt hnus 😀 😀

ak24
19. črc 2013

holky byliste nekdy ten na tom 3D,,jen jsem chtela kolik se plati za to video nebo foto

slaboska
19. črc 2013

@ak24 u nas se plati 50kč za fotku a 300 za video.

ak24
19. črc 2013

@slaboska jako 3D,ja jedu 2 do brna

mariiianka
19. črc 2013

@hanndy sice je bez sedačky,ale to by mi nevadilo,já bych jí ani nechtěla dát na ten kočár a sedačku doma mám,takže asi tak.A nám by bohatě stačil,ale ještě můžu narazit na nějaký jiný a zase budu tam kde jsem byla 😀 😀

renca1978
19. črc 2013

@ak24 ja jdu 29.7 na Morave, do Kyjova na polikliniku a chteji 1200,- coz mi prijde moc.......uvidim, jeste tam zavolam, ani nevim, co v tom vsechno je

renca1978
19. črc 2013

@mariiianka hlavne si davej pozor na ty polsky kocary, ja cetla, ze muzou ohrozit i zdravi ditete, jak pouzitymi materialy, nesplnujici normy, obsahujici jedovaty ftalaty...........nebo co se tyce celkove bezpecnosti, foukne vice vitr a kocar se ti prevrati..............ja bych se toho Polska bala............Ratatoy kdysy psala o zkusenosti, tusim s Tako a psala, ze uz by si polskej kocar nikdy nekoupila..............ja teda po tom vsem co sem o tom cetla taky ne...............

mariiianka
19. črc 2013

@renca1978 no jo to je jasný,říkám,že to musím ještě vše prostudovat.Teď bych potřebovala,aby venku třeba pršelo,protože jinak mě to nebaví sedět u počítače 😀 .Ale zatím jsem v klidu,prosinec je ještě daleko 😀

renca1978
19. črc 2013

@mariiianka jojo, jak pises................prosinec je daleko..............ja zbytecne plasim...........abych neco nepo......

mariiianka
19. črc 2013

@renca1978 ale neplašíš zbytečně,počkej ono nám to uteče a než se nadějeme,tak dárečky máme u sebe 😉 😀

slaboska
19. črc 2013

@ak24 ja byla v Olomouci.všude je cena jina. ☹

ratatooy
19. črc 2013

@hanndy no ono to stejne poznaš až pak při používání co ti vadi a co ne

ratatooy
19. črc 2013

@renca1978 nene ja to mam od krční páteře a karpální tunely,neudržím nic v ruce jako hrnek,nůž ,to me hned berou křeče do dlaní,vždycky se mi to zhoršilo v práci a v tehu jinak pohoda

renca1978
19. črc 2013

@ratatooy aha.............tak to mas hodne brzy..................kazdopadne kdyz jsem pracovala na plastice, ty karply se tam operovali taky, ale melo to jen kratkodobej efekt 😒 nic trvalyho

ratatooy
19. črc 2013

@renca1978 no ja si myslim že je to jen na chvilku

slaboska
20. črc 2013

dobre rano maminy 🙂
@renca1978 s tebou rozvazuji kamaradsky poměr 😉 mě dnes přes noc tak natekly prsty na rukach,že jsem myslela,že ani nesundam snubak ☹ ty ty otoky poslala i mě at si taky užiju 😠

renca1978
20. črc 2013

@slaboska cauky, mnauky..................ja vcera taky radsi sundala, poprve od svatby ☹ ale nerada bych prisla o prst 😠 neeeeeeeeeeee, ja ti nic neposilala............ale vem to pozitivne, ty za chvili rodis, ale ja mam jeste 4 mesice, to je sakra brzy, nemyslis????ach joooooooooooooo, do toho se mi vratila moje celorocni ryma, ted jsem mela tak pul roku klid, a v noci to bylo priserny.................manza se kvuli mymu chrapani odstehoval do vedlejsiho pokoje ☹ rano jsem hned mazala do lekarny, protoze mi zabiraj jen spraye do nosu s kortikoidama..........coz ted nemuzu, tak jsem si koupila akorat morskou vodu, coz si myslim, je uplne zbytecny 😠

renca1978
20. črc 2013

@slaboska a zustanme nadale please kamosky, ju?za ty otoky fakt nemuzu 😀 😀 😀 😀

mariiianka
20. črc 2013

@slaboska
@renca1978 ahojky opuchlinky,co se vám to stalo,to posíláte jedna na druhou snad.Já jsem dnes nějaká hotová,včera navečer jsem posekala zahradu a dnes mám nožky hore 😅 ,jen dovařím oběd a končím

ratatooy
20. črc 2013

@mariiianka ahoj ten tvuj odkaz na kočárek peknej ale adbor nebrat to už by sis mohla koupit rovnou tako

ratatooy
20. črc 2013

@mariiianka ja ted přemejšlim,když byla tvoj prvni mala,použivaly se už autosedačky?

mariiianka
20. črc 2013

@ratatooy tako je taky blbej?Na ten jsem právě taky koukala 😅 .Jasně používali,to už byli povinný

slaboska
20. črc 2013

@renca1978 tak jo,tak kamaradky zustaneme 😀 ja ho od svatby taky neměla dole ☹ vypada,že to trochu splasklo,ale nedam ho na prst ☹ ja si myslim,že je to tim horkem 😠 😠 pry manža šel spat vedle,takže si chrapala jak starej chlap 😀 tak snad ti ta mořska sul zabere.

ratatooy
20. črc 2013

@mariiianka tako jsme mely mi u šimona a des a hruza,jako jezdilo se s nim dobře když byl mimino ale se sportákem to bylo už těžky a ve snehu to bylo tady blby snih se lepil pod kola,žadn poláky nekupuj fakt si to projdi a kup radši kvalitni značku použitej než novej polskej

renca1978
20. črc 2013

@mariiianka cauky Marusko, ja dnes uklizim skoro celej den, a varim na zitra, protoze mame zitra s manzou nejakou praci venku, tak abych to vsechno postihala 🙂 jinak otoky dnes mensi, ale jsem z toho vyjevena, ja nikdy nemela otekly ruce, koukam na to jako blazen 😀 😀 😀 😀