IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

silvik77
25. črc 2013

@slaboska Já tomu tak neříkám, já to beru jakžtakž normálně, když už není jiná možnost, takhle to řekl manžel....říkala jsem mu, že takových jako my je spousta, že ani netuší, kolik takových dětí kolem nás běhá...

slaboska
25. črc 2013

@mariiianka to je taky fakt,ale ja myslim,že aspon na Vanoce dopřavaji.ja se na tu stravu taky netěšim,taky nabalim něco z domu. 😉

slaboska
25. črc 2013

@silvik77 přesně,ja taky koukala kolik se v Car protoči lidi.muj chlap taky na to prvni nechtěl slyšet,pořad mi řikal,že to zbytečně hrotim a jak je tedka rad,že jsem ho k tomu přemluvila,takhle by jsme mohli čekat dalšich 10 let bez vysledku.

silvik77
25. črc 2013

@slaboska Já si taky myslím, že až budem čekat, a hlavně až se to narodí, že přestane brblat 🙂

mariiianka
25. črc 2013

@silvik77 proč by brblal,vždyť to bude VAŠE vytoužený štěstíčko

silvik77
25. črc 2013

@mariiianka No právě! 🙂)))

mariiianka
25. črc 2013

@silvik77 to mi jsme dr.moooc vděčný,že existujou takový možnosti

mariiianka
25. črc 2013

@hanndy a ty se touláš kde s tím jídlem,takhle na mě nic nezbyde 😀 😀 😀

silvik77
25. črc 2013

@mariiianka Však manželovi to taky dojde, to je ta mužská ješitnost, ale pak 🙂

renca1978
25. črc 2013

@slaboska cau, dyt je jedno, jak je otocena, kdyz mas domluvenou sekci.............to neres...........to bych resila kdybych mela rodit normalne.............. 😉

renca1978
25. črc 2013

😀 cauky báby

renca1978
25. črc 2013

@mariiianka cauky Maru, ja nespim...............dnes jsem vstavala brzy, cekam delegaci z pracem tak jsem udelala par jednohubek, upekla venecky a uklizim

renca1978
25. črc 2013

@silvik77 cauky, prosim te, mne je taky 35, neboj, to pujde...............taky jsme cekali dlouho, mam za sebou 6 inseminaci, to byla zbytecnost, lituju ztracenyho casu, mely jsme jit do IVF rovnou

mariiianka
25. črc 2013

@renca1978 ahojda,no to bych si nechala taky líbit 😀 ,honí mě nějaká mlsná.Včera jsem si dala střik a je mi z toho nějak divně,fakt už si to nedám.Taky se mi mimís pěkně odvděčil,v půlnoci pěkně řádil a to samý ráno 😀

silvik77
25. črc 2013

@renca1978 Ahojky Renčo, tak mi to doktorka taky naznačila, ze inseminace je ztráta času...a vám se podařilo první IVF?

renca1978
25. črc 2013

@mariiianka ja prave kdyz si dam trosku vinka, mala pak spi jako dudek 😀 😀 😀 😀

renca1978
25. črc 2013

@silvik77 Silvi, ano, nam se podarilo prvni IVF, zamrazeno nic nemame, meli jsme jenom jedno vajicko, takze nam moc sanci doktori ani embryolozka nedavali, ja byla skepticka od zacatku, holky tady to vedi, ja tomu vubec neverila. a dopadlo to dobre, uz 8 den po ET jsem mela pozitivni test..........Niceho se neboj, ja se silene bala hormonu, pichani bylo neprijemne, ale zadny jiny ucinky na mne nezanechali, chceme jeste do budoucna jedno miminko, a pokud to nepujde, jdu rovnou do IVF a na nic necekam

renca1978
25. črc 2013

@silvik77 a jinak zadny problem nam nezjistili...........mam hranicni AMH, mozna proto bylo jen jedno vajicko..........ale jinak jsme oba zdravi.Ale jak je videt, nemusis mit 30 vajicek, staci jedno kvalitni 😉

silvik77
25. črc 2013

@renca1978 Jen jedno vajíčko? Tak to jste měli velikánské štěstí! 🙂 Těch hormonů se taky bojím, ale jak jsem to pořád nehrotila a neměla nijak zvlášť mateřské pudy, tak teď to na mě opravdu přišlo...a brala bych nejradši dvojčátka 🙂

renca1978
25. črc 2013

@silvik77 taky jsem z toho byla uplne na dne............neverila jsem, ze by to mohlo vyjit...........tak dvojcatka jsou hezky, ale hodne narocny..........ja radsi jedno, a pak druhe...........porad si rikam, ze jeste ani ted nemam vyhrano, az budu malou drzet v naruci, a bude zdrava, pak si aspon trosku oddechnu 🙂
JInak ja ty pudy taky nemela, az tak kolem 32 let, kdyz vsechny kamaradky kolem mne tehotnely tak to na mne nejak prislo 🙂

silvik77
25. črc 2013

@renca1978 Já jsem z toho na dně nebyla, měla jsem jen sem tam takové slabé chvilky, brala jsem to jak to je, říkala jsem si, že to příjde v ten pravý čas, kdy to přijít má....jenže to pořád nepřicházelo, tak mi nezbývalo než to začít řešit...tak přeju ať vše dobře dopadne, ale určitě ano, chápu ty nervičky, budu to prožívat stejně, až se zadaří....

renca1978
25. črc 2013

@silvik77 to ja taky ne, ja myslela, ze jsem byla na dne z toho, ze po tech vsech hormonech a OPU bylo jenom jedno vajicko...............Moc dekuji, a urcite se zadari, dej nam pak vedet 😉 mej se moc krasne...........

slaboska
25. črc 2013

@renca1978 ahoj,mnam věnečky bych si taky dala.mě nevadi dělat to odpalovane těsto,ale nebavi mě vytvařet ty věnečky,mam to těsto vždy mimo saček a akorat nervim 😀

slaboska
26. črc 2013

dobre rano maminy,dneska bude zase pořadny pařak.tak všichni povinně do bazenu 😀

mariiianka
26. črc 2013

@slaboska také ti přeju dobré ráno,největší pařák má být v neděli,to bude děs 😕

hanndy
26. črc 2013

@slaboska ahojky jo devce my mame dneska ten pohreb,takze jsem trochu v riti

renca1978
26. črc 2013

Cauky holky, ja vcera behem navstevy spolkla nejakou musku,nebo brouka, nevim, co to bylo, a poprve v tehu, diky ty dementni litajici krave jsem blila...........................fuj, ble

renca1978
26. črc 2013

@slaboska byly vyborny, vsechny se snedli, vsem moc chutnali........... 🙂

silvik77
26. črc 2013

Ahoj holky, tak dnes měla dorazit MS a zatím nic....jen od úterka mírné špinění...modlím se aby nedorazila...mám dnes dovču, tak jsem spala až do osmi a jsem z toho nějaká mimo, ještě k tomu jsem včera byla tak unavená že jsem zalezla už v devět..takže jsem přespaná a jak pytlem praštěná 🙂

ak24
26. črc 2013

@silvik77 ahoj jak čtu komentař tak to same jsem měla doma,,nepujde a nepujde a tak dal,,pak jsme šli a tet čekame miminko,,teda 2,,a je rad