IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
28. črc 2013

@hanndy no to jo 😉 .Jinak mě to dnes nedalo a prala jsem pidivěcičky,když už to slunko pálí,tak ať ho využiju 😀 .Ale kdo to bude žehlit 😕 😀

slaboska
28. črc 2013

@mariiianka to maš pravdu,dnes to je teda masakr.my mame v bazenu 26 takže to jěště aspon na chvili ochladi.zitra už nad budu lip.
@hanndy ty jsi aspon vybavena na hvězdičku,už maš pro ni bazenekvěřim,že to tady jěště nikdo nema 😀 😀 😀 😀

hanndy
28. črc 2013

@slaboska tak srandu ze me mate jo ☹ 😀 bazenek letos poleti ..
@mariiianka ,tak jsi neodolala a kolik jsi toho vyprala?

mariiianka
28. črc 2013

@slaboska zítra mají být nějaký bouřky,to ať si zase nechají,to taky nemusím 😀 ,mohlo by jen lehce sprchnout
@hanndy my nemáme z tebe srandu,bazének je super 😉 .No vyprala jsem toho dost,akorát teda nevím kdo to bude nosit 😀 ,hadrů jak na trojčata 😀 😀 😀

slaboska
29. črc 2013

dobre rano maminy,ja už jsem vzhuru a Vy určo jěště všichni dělate šipkovou ružu 😀
@hanndy nedělam si srandu,jěště před par rokama jsem bydlela v bytě a co bych tenkrat dala aspon za bazenek 😉 a věřim,že hvzdička ho oceni taky 🙂

ratatooy
29. črc 2013

@slaboska no ja mam natekly nohy cely až ke kolenum ale s tím sem počitala že to přijde,no papiry furt dokola milion papiru o jmenech rodičů,ditete a kde všeho dotzníky atd atd

ratatooy
29. črc 2013

ahoj holky tak pout super,konečně sem si dala vyborny maso,kamarad co griloval je šefkuchař tak mel vyborný hovězí maso,vepřový i kuřecí,a vydržly jsme aždo večera

hanndy
29. črc 2013

@mariiianka no nekecej to toho mas fakt tolik 😲 tak to chceme potom videt ty vyzehleny kominky 😀 😀 jinak vsem krasne ranko

hanndy
29. črc 2013

@slaboska no doufam ze az bude hvezdicka,tak bude i ten bazenek vetsi 😀 😀
nemas dneska kontrolu??

hanndy
29. črc 2013

@ratatooy tak to je super ze jste si to tam uzily a radne se nadlably a jses teda dobra ze jsi vydrzela tak dlouho ja uz bych byla asi KO.. 😀

hanndy
29. črc 2013

holky byla u vas uz naka bourka?? k nam na jih se to chysta odpo.tak jsem zvedava co to bude za cinu,doufam ze ne ty slibovane kroupy 😠 😠 ale ted je venku prijemne,vsude mam otevreny okna a ten pruvan je bozi.. nebudu si tady psat sama ze ne?? 😀 😀
A kde mame Renika

ratatooy
29. črc 2013

@hanndy jako u nas je stejne jak včera takže se balim jedu na plovku

hanndy
29. črc 2013

@ratatooy jen jed,ja jsem z toho naseho bazenku asi nastydla,nebo nakej zanet ci co, hrozne me reze bricho,tak doufam ze ze to bude dobre

mariiianka
29. črc 2013

@slaboska ahojky,koukám,že sis dneska pěkně přivstala 😀 .To já jsem si dneska hezky pospinkala
@ratatooy hlavně že jste si to užili a pořádně ses najedla,na mě chodí hlad až večer,hlavně v těch vedrech co byli,užíjte si to na koupálku 😉
@hanndy nechceš mi přijet pomoc s tím žehlením 😀 ,určitě by na tebe zbylo 😀 😀 .Jinak u nás už spadlo pár kapiček a jsem zvědavá co přinese odpoledne,když to furt slibujou.Jinak Renča jela přeci k rodičům,jestli si dobře pamatuju 😉

silvik77
29. črc 2013

Dobré ráno holky 🙂 Poraďte prosím, přemýšlím kdy jít k dr...termín MS byl v pátek 26.7., ale ovulaci jsem měla brzo, snažili jsme se totiž 6. a pak 8.-10.den cyklu...mám raději počkat do příštího týdne?

mariiianka
29. črc 2013

@silvik77 ahojky,já bych ještě týden počkala,nemuselo by být ještě nic vidět a akorát by jsi byla ve stresu 😉 .A jak se jinak cítíš,hezky si to užívej

silvik77
29. črc 2013

@mariiianka To jsem si taky říkala...zkusím to teda vydržet do příštího týdne 🙂 Zatím se cítím v pohodě, tak uvidíme 🙂

mariiianka
29. črc 2013

@silvik77 to bude dlouhý týden viď,to znám.A dělala jsi ještě testy nebo už ses na to vykašlala.Já testovala jak maniak 😀

silvik77
29. črc 2013

@mariiianka Zatím ne, jen ty dva, mám strach aby se ty dvě čárky neztratily 🙂

mariiianka
29. črc 2013

@silvik77 ty už se rozhodně nemají kam ztratit 😉 .to jsem se taky bála a proto tolik těch testů 😀 .Nejlepší je zkusit digitál,to je prostě jistota a to byli teprve nervy jestli tam něco naskočí 😀

silvik77
29. črc 2013

@mariiianka Zkusím zítra ráno 🙂 Teď jsem si vzpomněla na jeden příznak těhotenství dva dny přes očekávanou MS 🙂 Před hlášením rozhlasu u nás ve vesnici je vždycky taková znělka a psi do toho vyjou....já jsem zrovna dávala kačenkám a začala jsem štkát a valily mi slzy, manžel se ptal co se mi stalo a nechápal, když jsem mu to řekla 🙂 Teď už chápu proč mě to rozbrečelo 🙂

mariiianka
29. črc 2013

@silvik77 no vidíš,vždyť říkám,že je to na dobrý cestě.A manžel už to ví nebo vyčkáváš,i když mi holky stejně to dlouho nevydržíme 😀

silvik77
29. črc 2013

@mariiianka Manželovi jsem test ukázala hned, jak mi vyšel, po takové době čekání to jinak nešlo 🙂 Říkal že uvěří až se to narodí 🙂

mariiianka
29. črc 2013

@silvik77 to chápu,já myslím že tomu uvěří i dřív,jen co začnete pořizovat výbavičku 😉 😀 .I když u nás to všechno zařizuju já,protože manžel je stále v práci.Akorát teda nechápal když jsem dávala na šňůru ty věcičky 😀 ,toho se mu zdálo docela dost i když viděl jen půlku 😀 😀

hanndy
29. črc 2013

@silvik77 tak si najdi kalkulacku na vypocet porodu tam zadas posledni ms. A vyjde ti jaky jsi tyden,me to u tebe vyslo ze jsi 5+4tt a kdyz vydrzis do pristiho tydne,tak uz by melo byt i srdicko na tuty..

silvik77
29. črc 2013

@hanndy Já když jsem zadala první den poslední MS, tak vychází že jsem ve 4.týdnu, i když podle ovulace už by to klidně 5.týden mohl být...ale nechám to asi na ten příští týden, to budou muka 🙂

hanndy
29. črc 2013

@silvik77 a kdy jsi mela posledni ms. Ja tam zadala 26.6 a vylezlo mi toto

hanndy
29. črc 2013

@mariiianka ja bych se prijela max.tak pokochat zadny zehleni 😀

silvik77
29. črc 2013

@hanndy Aha 🙂 Ne, poslední MS byla 2.7., mívám cykly 24-25 dní, ale ovulaci asi 7-10 den.

mariiianka
29. črc 2013

@hanndy no a u toho kochání bych ti dala i žehličku 😀 😀 😀