IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
29. črc 2013

@silvik77 no tak to jsme doma mas pravdu 4tt

ak24
29. črc 2013

ahoj holky jak snašite ty vedra,,včera jsem jela v aute 400km,pro kočarek,a venuku 38,,no hruza tak tet radej ani ven nejdu jen maly otravuje že chce ven,,

mariiianka
29. črc 2013

@ak24 ahojky,tak už máte kočárek,to ti tiše závidím 😀 .Včera to byl děs,ale dneska je u nás šílený dusno.Ven se jdu zchladit jen do bazénu,jinak jsem zalezlá.A jak se máš jinak,co pohyby,už pociťuješ.Včera i manžel je cítil,že ho prý mimís nakop 😀 .Jinak v pondělí jdu konečně po dlooouhý době na utz,tak se těším

ak24
29. črc 2013

@mariiianka ahoj jojo mame doma kočarek davala jsem i sem fotku,,no pohyby necitim trochu meto i děsi,,v patek jedu na 3D,do brna tak uvidim snad bude vše v pořadku

mariiianka
29. črc 2013

@ak24 aha,tak nakonec pro ten,tak to je super.Mě už to nechává klidnou 😀 ,říkám si času dost 😀 😀 .Neboj vše bude,tak jak má.A už je to na tobě vidět aspoň?Mě příjde,že to břicho mam takový malý.Teda já ho mám špekatý 😀 ,ale tím pádem by mělo být větší asi,no nevím.To víš člověk se strachuje pořád,už aby byl ten prosinec

ak24
29. črc 2013

@mariiianka tak byla to tetina znama a nechtela za nej moc a mese libyl je celi komplet takže v pohodě sice muj chtel pořas novi koupit ,,ale taky semu liby a dala jsem ho k nemu do prace takže ho doma nemam,,no videt už jo moc semi to tlači nahoru i u prvniho,ale tet semi zda že mam menši než u prvnho,,pohyby tose tešim už abyto bylo

mariiianka
29. črc 2013

@ak24 no aspoň se s tím nemusíme tak tahat,já myslím,že si ještě užijeme až až 😅

slaboska
29. črc 2013

@hanndy co ty maš u sebe hvězdičku tak maš dobryho pamatovaka 😀 jj,měla jsem kontrolu,poprve ozvy,naštesti vše ok a od minuleho tydne jsme přibraly 200g a pozor otočili jsme se hlavičkou dolu 😉 😉 😀 😀

mariiianka
29. črc 2013

@slaboska no vidíš,přeci se otočila 😉

slaboska
29. črc 2013

@mariiianka ale,že sidala na čas 😉 ja už se tak těsim na dest jak nikdy,to je sila to horko,že?

mariiianka
29. črc 2013

@slaboska a vidíš jak to zvládla,jsem ti říkala,že se ještě může otočit 😉 .Na déšť se taky těším,ale doufám,že to nebude nic hroznýho,jak furt s tím všude straší,ale kdyby to bylo aspoň horko,u nás je šílený dusno,takový mrtvý to je dneska

slaboska
29. črc 2013

@mariiianka u nas je horko a dusnem dohromady 😀 když bude do 25st tak to bohatě stači.

mariiianka
29. črc 2013

@slaboska u nás je vyloženě dusno,ani lísteček se nehne.Tomu se říká klid před bouří 😀

ratatooy
29. črc 2013

tak se včera kamardace narodila holčička s váhou 4080g a 52cm pěknej macík

mariiianka
29. črc 2013

@ratatooy no tak to je kus ženský 🙂

ratatooy
29. črc 2013

@slaboska no vidiš že se otočila,ale viš co kdybys mela hodně rychlej porod,a je hlavou dolů tak by ani k cisaři nemuselo dojít

slaboska
29. črc 2013

@ratatooy nene žadny porod,ja chci cisaře,ja mam pořad peška takže bych rodila 3 dny a jěště takovyho macka jak tva kamaradka a pak by se mi omluvili,že tu vahu neodhadli 😀 😀

ratatooy
29. črc 2013

@slaboska mě by ale zajimalo jak to dítě pak rvou ven když už má hlavu v porodních cestách

slaboska
29. črc 2013

@ratatooy nepřivolavej to 😉 pry když ti praskne ta plodova voda tak to neni tak rychli,že se to stihne,nestresuj mě 😀 nebo budu sedět v porodnici včekarně ž od zitřka 😀 😀

ratatooy
29. črc 2013

@slaboska ja teda dufám že budem mít porod rychlej max 4hodiny

slaboska
29. črc 2013

@ratatooy rychlej 4hod.?no to by mě trefilo ☹

ratatooy
29. črc 2013

@slaboska no od začátku kontrakcí jsou 4hdin hodněěěěě málo,normalní doba je 12-24hodin

ratatooy
29. črc 2013

@slaboska malokomu se poštěstí že porodí téměř před vchodem porodnice

ratatooy
29. črc 2013

jupííí bouřkááááá

slaboska
29. črc 2013

@ratatooy fakt malo,no zlatej cisař 😉

slaboska
29. črc 2013

@ratatooy a kde bydliš u nas ani kapka 😠

ratatooy
29. črc 2013

@slaboska třebíč

ratatooy
29. črc 2013

@slaboska ja se celkem začínám těšit na přirozenej porod,ale pak si možná taky budu nadávat že sem si nasrala do bot😀

slaboska
29. črc 2013

@ratatooy jdu se nastěhovat k Vam 😀

mariiianka
29. črc 2013

u nás tma jak v pytli a bouřka taky