IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ak24
1. srp 2013

ahoj holky,,tak zitra konečně 3D.ultrazvuk v brně,,docela se i těšim ale uaroven se bojim,,nebo stale pohyby nemam a tomě docela trapi

hanndy
1. srp 2013

@ak24 neboj se prtata budou v poradku jen tam mas lenochy no 🙂

renca1978
1. srp 2013

Cauky báby 😉

hanndy
1. srp 2013

@renca1978 no nazdar jsi se uz vyspinkala jo. Ja nevim kam se vsichni zase podeli 😠

renca1978
1. srp 2013

@hanndy já už příští týden budu doma,tak se vám budu věnovat víc 😉 co mocak?už lepší?

hanndy
1. srp 2013

@renca1978 no uz aby to bylo nas zanedbavas 😉 bricho porad poboliva,ale je to lepsi dneska jsem extreme unavena to je snad poprvy

renca1978
1. srp 2013

@hanndy já teď unavena nejsem,ale od včerejška mám nohy jako konve,hrůza.

hanndy
1. srp 2013

@renca1978 jej tak to ti nezavidim toho se uplne desim,ale snad to v zime tak strasny nebude..no ja se obavam ze se mi to obdobi asi nak obraci uz litam vic curat,dneska je mi nak spatne a ta unava asi to zapichnu do polstare 😀

silvik77
1. srp 2013

Jééé já bych si tak lehla a zdřímla... ☹

renca1978
1. srp 2013

@hanndy no já taky nikdy otoky neměla,koukám na to jako blázen.tak zalehni a odpocivej. 🙂 jinak já taky porad lítám na WC

slaboska
1. srp 2013

@renca1978 ahojky,tak ja to musim zaklepat ja mam nohy ok,kterej si den jsem měla pravou nohu jak Fiona,ale od te doby klid.sice to nejde poznat,ale ruce budu mit natekle,protože snubak už vubec nenosim.
@hanndy kam se všichni poděli??????tady to žije rano,když ty maš jěště pulnoc,hold si budeš muset přivstat 😀 😀
@ak24 neboj,bude to ok,tech pohybu ke konci si jěště užiješ ažaž,kamaradka čeka dvojky a řika,že tedka(36tt)je to fakt sila.

renca1978
1. srp 2013

@slaboska cauky,já myslela ze mne to mine,mam hubeny nožky jak podpěry na rajčata,a stejně je mam otekly,já hodne piju a taky to vedro k tomu..,,,jak se mas brouku?

slaboska
1. srp 2013

@renca1978 taky mam hubeny nohy,ale ja myslim,že o tom to neni.kolik tak vypiješ?ja tak 3 litry denně vic nedam.ja se mam dobře,včera jsem zabalila tašku do porodnice kdyby něco a snad mam vše nachystane.co ty?

renca1978
1. srp 2013

@slaboska já piju tak 2 litry denne,víc nedám

slaboska
1. srp 2013

@renca1978 tak to jo,ja se bala buh vi co na mě vybafneš za čislo 😀 a jak je u rodiču?a už maš nějaky břiško?

renca1978
1. srp 2013

@slaboska jojo,je tady krásně ale už se mi to krátí,v neděli si pro mne přijede Pepíček,když já už toho piti moc nedávám právě kvůli těm otokům,abych nebyla nacucana jako houba.

hanndy
1. srp 2013

@slaboska ty jsi kecka vid 😝 🙂 a Maru to pro dnesek zabalila uplne,nebo zase stoji u zehlicky 😀

renca1978
1. srp 2013

Jo a břicho mam jakobych šla zítra rodit,ale pořád mám nahoře jenom 2 kila,ale vypadám jako tank,mam akorat to obrovský Mega břicho,jinak nic...

hanndy
1. srp 2013

@renca1978 ty prehanis trosku ne..ty tanku 😀

slaboska
1. srp 2013

@renca1978 tak to kecaš,že maš břicho jak tank.kde bys ho vzala nedavno jsi žadne jěště neměla.
@hanndy ty jsi ruža a ja jsem kecka,tak to je dobry. 😀 maruška se na nas vyprdla a pak zas bude psat kolik měla prace,přitom si myslim,že ma služku 😀 😀

hanndy
1. srp 2013

@slaboska dneska jsem Ruza,tak ti to odpoustim 🙂 jsem zvedava s cim prijde ze na nas nemela cas.. a Renca keca,tak velky bruch nema

mariiianka
1. srp 2013

nazdárek drbny,jsem začala škytat a teď už vím proč 😀 😀 😀 .Já si dneska užívám volňáska a teď jsem se vrátila domů,takže žádný žehlení ani jiná činnost 😅

slaboska
1. srp 2013

@hanndy no keca Renča 😉 to je jasny 🙂
@mariiianka to musiš začit škytat,aby sis na nas vzpoměla? 🙂

mariiianka
1. srp 2013

@slaboska já na vás myslím stále,ale vy mě tady nějak moc probíráte 😀

slaboska
1. srp 2013

@mariiianka kdyby ses nam věnovala,tak by jsme tě tak neprobiraly 😀 to je uděl těch co tady nejsou 😀 😀

hanndy
1. srp 2013

@mariiianka aaaaa ztracena mamca se nasla,tak ty si vemes volnaska a ani nas neinformujes jo ]- 😀

mariiianka
1. srp 2013

@slaboska ale zase to má dobrou stránku,aspoň na mě myslíte 😉 😀

mariiianka
1. srp 2013

@hanndy to bylo nějaký narychlo,to víš u nás se neplánuje,u nás se hned musí konat 😀 😀 😀

hanndy
1. srp 2013

@mariiianka jo barbar konan 😀 a kde si se nam courala

slaboska
1. srp 2013

@mariiianka to maš naprostou pravdu 🙂 kdyby jsme tě nehledaly tak by tě to mrzelo 🙂