IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy ahojky,já byla na krvi ve 12.týdnu

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka krasny a on/a se nevesla na jednu fotku 🙂a co to pohlavi rekl ti

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy dr.my vždycky dělá takhle dvě vedle sebe.Dokonce jsem bobánka viděla i na 3D,ale dávat za to 1200,- to se mi fakt nechce,ale zážitek hezký.Prosím tě pohlaví si musím nechat asi na jindy,byl otočený prdelkou,ale říkal,že by to mohl být chlapeček.Tak zase budu čekat dál

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka nekecej,tak ten se vam pekne schovava 😀 proste se nechce fotit a ukazovat no 😉 a tvuj dr.ma 3D to ja vubec nevim jestli muj ho ma..

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy jj,má.Jako přepne čudlík a máš za to platit takový šílený prachy,to je mazec.To není vůbec k smíchu,víš co to pro mě znamená,konečně jsme se shodli na jméně pro holčičku a tohle bude asi boj

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka ale za tohle jsi nic neplatila ne? Vzdyt ja se nesmeju,tak parecek to by bylo krasny ne? vsak vy kompromis najdete..a jaky jste meli jmeno pro holcicku?

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy tak právě že i za tyhle fota platím 50 ,-,takže na pokochání nám to stačí.Já neříkám,že to nebude hezký mít páreček,ale já už si zvykla na tu holčičku 😀 ,jinak pokud se to změní,tak to bude Anetka

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka ja jsem taky zvedava,kdy na me vybali naky castky ,ale 50 nejni tak hodne..Anetka je hezky jmeno..ja nak zacinam mit strach s tech testu vsude ctu jak ty vysledky vychazi spatne a uz depkarim

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy kdy jdeš k dr.Tak to nečti,akorát se stresuješ zbytečně 😉 .Podívej v naší diskuzi dopadli všem dobře,tak dopadnou i tobě 😉

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka ja vim jsem debil ze to ctu,ale je to zajimavi a hlavne ty doktori ty maminy strerujou zbytecne na kontrolu jdu ve stredu,to uz mi da prukajdu a doufam ze rekne kdy bude krev..

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy tak to je super,že už ve středu.Ono je to tak dlouhý někdy.To nikdo o tobě neříká,ale zbytečně stresuješ sama sebe 😉 .Jo s doktorama je to někdy fakt na zabití 😠

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka jj uz to cist nebudu a mas pravdu,takhle diskuse je plna zdravejch miminek a Slabosky koule taky rika ze to bude dobry 😀 😀 ta se jam asi pere o ten termin,ze tady jeste nejni 😀
Tak me to docela utika ..

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy no jo vlastně,ta se má dozvědět termín,jestli už jí nevzali rovnou 😀 .No mě její koule předpověděla holčičku a zatím teda nevím nevím 😀

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka jo ze uz by byla Vanes mezi nama 😀 to by jsme asi koukaly. To vis koule taky nekdy keca 😀

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy no necháme se překvapit,třeba dorazí 2v1 🙂

ratatooy
5. srp 2013

@hanndy mi čekame druhyho kluka,ja mam tchýni super

ratatooy
5. srp 2013

@mariiianka hahah mi jsme sice opálení jak černoši ale ne z dovolený😀mi na dovču až tak za dva roky

mariiianka
5. srp 2013

@ratatooy ahojky,no to jsem si jen myslela 😀

ratatooy
5. srp 2013

@mariiianka 😀 A CO JINAK ZITRA JDU ZASE NA KONTROLU

mariiianka
5. srp 2013

@ratatooy já byla dneska a další za 3 neděle.A to si myslím,že už mě pošle na tu cukrovku

ak24
5. srp 2013

ahoj holky,,,ja jdu taky v paten na kontrolu k memu doktorovi,,a ve čtvrtek na pohřeb letos už 4,,

mariiianka
5. srp 2013

@ak24 ahojky,no prosím tě,takový akce né.Já jsem ráda,že nás to letos míjí.A jak se daří,mě dneska bolí nějak záda,jinak stále v pohodě

ratatooy
5. srp 2013

@ak24 to mi povidej mě přijde že jsme ted chodily taky na samy pohřby

ratatooy
5. srp 2013

@mariiianka na cukrovku se chodí 28tt tak je to možny nas teda nikam neposila dělaji to přimo na gyndě

renca1978
5. srp 2013

Cauky holky,hrůza den.....porad jeste trčím na Moravě,odjezd domu az zítra...

renca1978
5. srp 2013

🙂 @ratatooy gratulace ke klucikovi

renca1978
5. srp 2013

@renca1978 manza cechacek si přijel na Moravu pro broskve na kvas,500kg,akorat chlapeček nic o tom neví,ani ze se musej vypeckovat,takže jsme celých těch 500kg museli okrajet....doposud jsem milovala broskve,ale po dnešku už je nedám do pusy.........

renca1978
5. srp 2013

Jinak mne už taky brzy ceka ta cukrovka.....14.8 mam piradnu,tak uvidím...nusim zase do toho odberoveho centra jako na tu krev na ten kombi test,Apolinář ogtt nedělá

hanndy
5. srp 2013

@ratatooy letos se klucici nak premnozili 😀 jj vy jste na zlatejch piskach co? Ty uz mame diky bohu za sebou

hanndy
5. srp 2013

Tak jsme si ty kontroly pekne rozvrhly na tenhle tyden koukam 😀
@renca1978 ahojky,teda tobe se to pekne protahuje vim,nedokazu si predstavit peckovat takove mnozstvi..