IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

silvik77
5. srp 2013

@renca1978 My jsme taky chtěli peckovat třešně na víno, nakonec jsme to tam dali i s peckama, prý to nevadí, stačilo mi to přebírat, natož peckovat 🙂 Letos jsem se chtěla poprvé pustit do zavařování, ale jaksi teď mám úplně jiné myšlenky 😉 a kde že jsi na Moravě? já jsem taky z Moravy 😉

mariiianka
5. srp 2013

@ratatooy no u nás posílají kolem 25 tt a musím tam,kde odebírají krev.To už jsem o tom informovaná,tak uvidíme kdy nás to čeká
@renca1978 čauky moravačko,tolik broskví vypeckovat,dej s tím pokoj,se ti o tom bude i zdát.Aspoň mi povyprávíš jaký to bylo na tom testu na cukrovku,ale to dáme,nic horšího už nás nemůže přeci potkat 😉

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy Hani,kde máme tu slabosku,tu nám snad už opravdu vzali na ten sál ne 😀

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka taky na ni myslim,tak to snad ne ona si urcite zase nekde kafickuje a na nas kadi,ze o ni mame bobka to ji nezajima 😠 😀 a vis co je noveho? Bleju jak alik 😖

renca1978
5. srp 2013

@silvik77 cauky,Strážnice okr.Hodonin

mariiianka
5. srp 2013

@hanndy no jo,ona má nás úplně někde.Fakt bliješ,chudáku.Ale to víš i to patří k těhotenství 😉

hanndy
5. srp 2013

@mariiianka jojo,normos jsem se pob...u kamosky po hruskovim dzusu a sotva jsem vylozila nakup,tak znova a ted jsem jak mrtvolka 😒 ma nas na haku holka no

hanndy
6. srp 2013

Bry ranko ruzeny 🙂

ak24
6. srp 2013

@hanndy dobre rano

silvik77
6. srp 2013

Dobré ráno, už je pátek??? ☹

hanndy
6. srp 2013

@silvik77 jeste ne kocko 🙂 se ti to vlece vid?

silvik77
6. srp 2013

@hanndy jo jo vleče, a jak se to blíží, začínám mít trochu nervíky ☹

hanndy
6. srp 2013

@silvik77 neboj to bude dobre,pockej az uvidis prcka to budes jak zulik a nebudes se moct dockat na dalsi kontrolu 😉

slaboska
6. srp 2013

ahoj maminy 🙂 tak to se mi omluvite,že jste si myslely,že na Vas tak kašlu 😠 ja šla včera k Dr.na ozvy a nějak se mu nezdali,ak mě poslal na hodku se projit a pak se vratila a stale to neylo nic moc,tak mě poslal do nemocnice a tam si mě nechali přes noc,Vaness měla včera asi špatny den a nechtěla komunikovat,ale dnes bylo vše ok,tak mě pustili domu.A termin cisaře mam 19.8.
@hanndy bojovala jsem o 15,ale mam smulu,že to je brzo,takže 19.

renca1978
6. srp 2013

@slaboska cauky,ty ses ale akční... 🙂 já už se valím doma na terase,jupiiiiii.... 😉

hanndy
6. srp 2013

@slaboska jako mamo uz jsi me normalne privedla do mdlob,uz jsem si fakt rikala ze je na svete.. ty jo tak 19 je taky dobry no,ale to uz si nebudu tak pamatovat,hlavne ze jste v poradku..
Jo a dneska tady na me srandi všichni,Maru je nekde v tahu,moravanda je vali na terasce,ty se flakas po nemocnicích 😀 jedinej kdo tu byl,byla Silvik a Ak

mariiianka
6. srp 2013

hezké odpolko 😎
@hanndy brouku já byla dopoledne na revmatologii a teď na kávě a teď jdu do bazénu,protože u nás je zase šíleně
@renca1978 tak tě vítám zase v Čechách 😅 ,to je pohoda co,doma je doma 😉
@slaboska normálně jsem se taky zalekla,že už je Vanes tady s náma 😕 😀 ,ty to máš teda napínavý

silvik77
6. srp 2013

Dobré odpolko holky 🙂 Tak já mám svou odpolední siestu, válím se na gauči 🙂 Z kanclu jsem dnes zdrhla dřív, tam se fakt nedalo vydržet ☹ Poslední dobou jsem fakt nějaká líná, nejspíš to bude tím vedrem, ale dala jsem si pohov do čtyř a pak už musím zase něco doma pošudlit a zajít se podívat za těma našima zvířátkama. Myslela jsem že spíš budu unavená a já jsem místo toho shnilá 🙂

mariiianka
6. srp 2013

@silvik77 ahojky,tak to bych byla mrtvá taky.Já se těším na zítra,že nebudu muset ráno brzo vstávat a jezdit po doktorech,v tomhle vedru je to teda šílený,máš můj obdiv,že ještě u toho jsi v práci 😉 .Já jsem si už doma nějak moc zvykla 😀

renca1978
6. srp 2013

@mariiianka cauky přesně....doma je nejlíp...jak se mas?

mariiianka
6. srp 2013

@renca1978 u mě fajn,akorát jsem z toho tepla už nějaká vyřízená,spíš z toho cestování,včera dr.,dneska dr.,takže hrůza

silvik77
6. srp 2013

@mariiianka Jak jsem si to dřív nedovedla představit, tak teď už jo. Manžel mi říkal ať zůstanu doma (no nejdřív mě čeká doktor, nemůžu předbíhat), ale ta nemocenská není nic moc ☹ No ale to vstávání v půl páté taky žádný med, už teď ☹

mariiianka
6. srp 2013

@silvik77 v půl pátý 😕 ,to bych byla mrtvá už ráno v osm 😀 ,však říkám,že máš můj obdiv.Já si na nemocenskou stěžovat nemůžu,akorát ty vycházky jsou teda fakt na nic,ale už jsem si tak nějak zvykla

renca1978
6. srp 2013

@mariiianka jojo,už aby se trochu ochladilo,út mam toho taky plný kecky

mariiianka
6. srp 2013

@renca1978 to mi povídej,nebýt bazénu,tak snad ani ven nevylezu.A co o broskvích,ani se ti nezdálo 😅

silvik77
6. srp 2013

@mariiianka Já bych si četla, naučila bych se šít a konečně bych si ušila závěsy a ubrus do kuchyně, no asi bych si to užívala, ač jsem si to ještě před měsícem nedovedla představit, že bych nechodila do práce 😵

mariiianka
6. srp 2013

@silvik77 Silvi,on si člověk rychle zvykne být doma 😀 .Mě to docela utíká,říkala jsem si budu doma a unudím se,ale na nudu není čas 😀

renca1978
6. srp 2013

😀 @mariiianka to ne,ale mam úplně zniceny nehty a ruce....dnes jak jsme jeli domu,všude byly cedule PRODEJ BROSKVI,delala jsem,ze to nevidím,uffff byla to fuska,nikdy víc.....

mariiianka
6. srp 2013

@renca1978 😀 to se ti ani nedivím,že jsi je jako neviděla 😀

silvik77
6. srp 2013

@mariiianka Asi máš pravdu, určitě bych se nenudila, těch restů co tu je, měla bych pořád co dělat 🙂 A po těch 17-ti letech v práci bych nějaký oddech i uvítala 🙂