IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka a taky to bylo takhle, ze si mela ze zacatku tak malej prirustek?
Ja mam nahore 3 kila, nez jsem jela k rodicum, tak jsem mela 2 kilca, nasi mne tam porad nutili do jidla 😀 😀 😀 v tom vedru ani moc chut na jidlo nemam

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 tak to jsi nabrala asi z těch broskví 😀 .Jéé,tak to už si tak nepamatuju,jak jsem přibívala,to už je dlooouhá doba na mě 😀 .Mě taky nejede v těhlech vedrech a když už tak si udělám zeleninový salátek,na tom jsem závislá 😀

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka taky mam rada , salaty si delam taky casto..................manza rano provokoval, nachystal mi k snidani broskvovej jogurt, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 tak ten je hustej 😀 ,to docela riskoval ne 😀

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka do smichu mi teda nebylo 😀 😀 😀 😀

hanndy
7. srp 2013

Dobry ranko,holky ja dospavala tu silenou noc,jako kdyby byl unor,tak uz je prcek na svete

hanndy
7. srp 2013

@renca1978 manza je borec teda 😀 ja mam nahore 0,5kg

renca1978
7. srp 2013

@hanndy tak ty ses hubenourek,moc nenaberes

hanndy
7. srp 2013

@renca1978 ja hubenourek jo dyt mam 68kg ,spek a stehna ty hubenourku do tebe jsem mela daleko

renca1978
7. srp 2013

@hanndy ale prosim te...............mne si prisla stihlounka 😉

slaboska
7. srp 2013

@hanndy mě taky připadaš hubenounka.
@renca1978 broskovy jogurt to sis určo i přidala 😀 ja mam nahoře 7kg,měla jsem 8,ale nějak zazračně jsem kilo zhubla 😉 snad za těch 12 dni už nic nepřiberu.

hanndy
7. srp 2013

@slaboska oni ty fotky nak klamou,pac ja jsem se vam vyfotila,ale foto bude az odpo.a jako na ty fotce je mensi,ale co jen at pekne roste...

renca1978
7. srp 2013

@slaboska to mas super, to ja budu mit na konci urco tak 20 kg, a jas se dnes citis?dobry?uz se tesis,vid? 😉

slaboska
7. srp 2013

@hanndy no konečně dalši fotka,my to tady s
@renca1978 hazi,aby jste viděly vorvaně a Vy nic,tak konečně ses přidala 😉
@renca1978 tedka už moc nepřibereš,co mam zjišteno tak ty holky co přiberou tolik přibaraji hned od začatku,takže bud v klidku.jj,dnes mi je dobře,pořadně citim malou tak jsem rada.těšim se moc,už jen 12dni 🙂

hanndy
7. srp 2013

Tak bozenky jdu se vysprsit a valim na gyn.tak zatim papa

slaboska
7. srp 2013

@hanndy ok,tak pak jen same dobre zpravy.ja jdu dělat vorvaně k bazenu 😉

silvik77
7. srp 2013

Holky tak teď mě manžel málem odvezl na psychinu 🙂 u oběda jsem se začala tak řehtat tomu, že mi zaskočilo, že mi až valily slzy z očí a nemohla jsem přestat 🙂 Nejsem já opravdu blázen nebo to jsou jen hormony?

renca1978
7. srp 2013

Holky kde se daji koupita takovy ty detsky pismenka na dvere detskyho pokojiku, jmeno ditete?????

slaboska
7. srp 2013

@renca1978 normalně v papirnictvi,spiš v takovym jako děcky svět.

hanndy
7. srp 2013

tak jsem doma konecne 😒 hlasim se ofiko mezi tehule uz mam prukajdu a zitra mam odbery,tak jsem na to zvedava.. A Tady je ta fotka pupku

renca1978
7. srp 2013

tak uz nic, uz jsem to nasla.................

mariiianka
7. srp 2013

@hanndy krásný bříško 😉

slaboska
7. srp 2013

@hanndy tak gratuluji oficialni mamino 😀 tomu řikaš pupek? 😀 podivej se par stranek na zpatek na mě jak vypada pupek 😀 😀 😝

slaboska
7. srp 2013

@renca1978 kde?

mariiianka
7. srp 2013

@silvik77 tak to buď ráda,že se řehtáš,to já se dnes chytla s manžou a taky se mi valili slzy,dneska hold nemám svůj den ☹

slaboska
7. srp 2013

@mariiianka jak to?a pak,že s nama lomcuji hormony,oni jsou kolikrat horši jak mi 😠

mariiianka
7. srp 2013

@slaboska Adélka nechtěně vysypala oběd na zem a on na ní vyjel,tak jsem vyjela na něj a víš jak,co na srdci to na jazyku,tak to ze mě tak všechno vypadlo,až jsem to prostě nevydržela.Ještě že je teď v práci,je doma klid.Ale řeknu ti,že se mi docela ulevilo

silvik77
7. srp 2013

@hanndy takové mám normálně, už dávno vypadám jak těhotná 😀

slaboska
7. srp 2013

@mariiianka tak ja bych zareagovala uplne stejně,my jsme se předevčirem chytli kvuli tomu,že Kevin(pes) to nevydržel a učurkl si u dveři,tak mu manža daval na zadek a už to bylo na mě hodně a taky jsem to dala najevo a už jsme byli v sobě.je v praci tak maš aspon klid 😉

mariiianka
7. srp 2013

@slaboska to ti povím,to je balzám na duši,když je klídek 😅