IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
8. srp 2013

@slaboska jojo, asi jo...............ale obavy jsou...................ale bude tam se mnou celou dobu Pepa, spolu to zvladneme..............to vis, ze te odrodej i bez toho, to neres............... 😉

renca1978
8. srp 2013

@slaboska jaky jsou ty pohyby Vanessky ted pred porodem?je to jiny, nez to bylo driv?kope i jako smerem k pateri?nebo jen dopredu, jakoby ven z bricha?ja se strasne bojim o tu moji ledvinu, at se mi tam ty sutry nepohnou

renca1978
8. srp 2013

@mariiianka taky si to porad takhle rikam

mariiianka
8. srp 2013

@renca1978 to víš že jo,ono až to příjde,tak nebudeš mít čas nad tím přemýšlet 😉

renca1978
8. srp 2013

🙂 @mariiianka hlavne at je to rychly

slaboska
8. srp 2013

@renca1978 je to jiny v tom,že dava větši rany,ja ji citim hodně na prave straně a jak kdyby v podbřišku,ale řekla bych,že to neni nic hrozneho,da se to vydržet a myslim,že ledvina vydrži,mě teda jěště nikdy do ledviny nekopla. 😉 spiš jak kdyby mi chtěla vyskočit z břicha předem,chapeš? 🙂

renca1978
8. srp 2013

@slaboska jojo, dobre si to popsala, chapu...................to je pro mne ta lepsi varianta 😉

slaboska
8. srp 2013

@renca1978 tak snad to budeš mit to stejne 😉

hanndy
8. srp 2013

Tak jsem si pekne pospinkala dohnala jsem tu noc a ted jsem se radne prepapla..🙂

silvik77
8. srp 2013

Holky můžu mít možná trochu blbý dotaz? Mívám problémy chodit na záchod a musím kolikrát hodně zatlačit aby to šlo, nemůže se nic stát s miminkem? Já jsem z toho celá nesvá...

renca1978
8. srp 2013

@silvik77 nemuze.........................klido tlac jako chces, co se ma udrzet se udrzi..................

silvik77
8. srp 2013

@renca1978 To jsem si taky tak říkala, ale přecejenom........ 😒

renca1978
8. srp 2013

@silvik77 ja jsem se ze zacatku taky bala jit na zachod, neboj...................to ze se bojis, je uplne normalni.............ono te to casem ten strach prejde

slaboska
8. srp 2013

tak co holky,neupekly jste se??

slaboska
8. srp 2013

@renca1978 napsala js to dobře až mě to rozesmalo 😀

renca1978
8. srp 2013

@slaboska u nas moc horko dnes nebylo, spis prijemne

slaboska
8. srp 2013

@renca1978 fakt,u nas bylo zase peklo.39st 😠 nevěděla jsem kam zalest,to člověka nebavi ležt ani u bazenu.zitra snad bude lip.

renca1978
8. srp 2013

@slaboska u nas tak 25 stupnu...............jsem za to rada, uz mne ty vedra nebavi, jak nemuzu na slunicko..................kazdej rok jsem cerna jako bota, a ted jako vapenka 😀

slaboska
8. srp 2013

@renca1978 to bych brala taky ani neviš jak se těšim až se ochladi.ja už na to prdim,normalně se opaluji,taky jsem černa jen břiško mam bile,akt sexy 😀

renca1978
8. srp 2013

@slaboska ja se bojim, pry muze mit mimco zvysenou pigmentaci............toho se bojim, aby nemela po sobe nejaky tmavy fleky

slaboska
8. srp 2013

@renca1978 tak ja tam neležim pořad ani v prave poleddne,tak snad to bude ok,no tedka už je pozdě 😀

renca1978
8. srp 2013

@slaboska ležíš tam pořád jinak bych tě tady víc viděla 😀 já už sedím na terasce a davam si střiček

slaboska
9. srp 2013

dobre rano ruženky 😀
@renca1978 vidiš ja se opaluji a ty piješ střiček 😀 😉 ten ja zas ne,ale už se těšim až porodim jak si dam 😉

renca1978
9. srp 2013

@slaboska malá po něm krásně spinká 🙂 tak jak se cítíš?už to máš vazne ta par.....to to ale letí....ty se mas,za chvilku už budeš drandit s kočárkem

hanndy
9. srp 2013

Bry ranko kocenky,taky se vam tak krasne ochladilo??

hanndy
9. srp 2013

@silvik77 drzim pesticky at je vse v poradku a v kolik tam jdes?

silvik77
9. srp 2013

Ahoj holky, tak to mám za sebou 🙂 Dr. říkala, že to vypadá skvěle, puleček na svém místě, stáří odpovídá velikosti, jsme 5+2tt , na srdíčko je ještě brzy, další kontrola 27.8. Říkala, že jsem jí udělala obrovskou radost 🙂 Nabízela mi nemocenskou-asi vzhledem k tomu, kolik mi je a že se nám dlouho nedařilo-ale já jsem v kanclu, jen sedím a zatím mi nic není, tak jsem odmítla...

silvik77
9. srp 2013

Jo a mám dál brát Prednison a dala mi ještě Utrogestan.

hanndy
9. srp 2013

@silvik77 no uzasny na pristi kommtrole bude srdicko bit jak o zavod a vitam te mezi tehulky 😀

ak24
9. srp 2013

ahoj holky tak dnešni kontrola proběha dobře miminka jsou v pořadku a za 4 tt jsem nabrala 200g,a musim na cukrovku ale nejdřive se objednat