IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

silvik77
9. srp 2013

@hanndy Děkuji 🙂 Jsem se jí tam při tom ultrazvuku rozbrečela jak želva 🙂

mariiianka
9. srp 2013

@silvik77 ahojky maminko,mooooc gratuluji.To je krásný pocit viď 😉
@ak24 ahojky,tak test na cukrovku mě taky nemine,ale neboj to dáme a bude vše v pořádku 😉

mariiianka
9. srp 2013

@hanndy
@renca1978
@slaboska jinak přeji hezký den,u nás je zataženo,ale pěkný dusno

silvik77
9. srp 2013

@mariiianka Jo jo, krásný, já měla takový strach, do další kontroly budu mít taky, ale možná už menší 🙂 Mám i fotečku 🙂

hanndy
9. srp 2013

@silvik77 to je jasny radost je radost ja taky myslela ze budu bulet a ono nic ,prislo to az pri treti kontrole kdyz jsem videla prcka jak se tam mele 🙂

hanndy
9. srp 2013

@silvik77 a to se nam ani nepochlubis s tim s vym pokladem 😠 koukej nam ho ukazjt

hanndy
9. srp 2013

@mariiianka nazdarek kocko jak je?

renca1978
9. srp 2013

@mariiianka cauky Maru, u nas je 20 stupnu, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

silvik77
9. srp 2013

@hanndy Jsem v práci, nemám jak, vyfotím doma manželovým mobilem

mariiianka
9. srp 2013

@silvik77 Silvi,strach ten už bude pořád,ale to je zcela normální a taky se těším na fotečku 😵
@renca1978 to u nás je asi 23,ale fakt dusno,už aby sprchlo
@hanndy u mě dobrý,už se i s manžou bavíme,tak je chvíli klid 😀

silvik77
9. srp 2013

@mariiianka To mi říkala i doktorka, když jsem jí řekla, že jsem měla hrozný strach, že strach už budu mít teď pořád 🙂 U nás bylo ráno zataženo, bylo fajn, ale než jsem došla do práce, už bylo dusno a zdá se,že vylízá slunko,kéž by konečně zapršelo!

mariiianka
9. srp 2013

@silvik77 no vidíš,nekecám 😀 .Strach bude i když se narodí,já mam skoro 8letou a někdy když se opozdí,tak to jsou teda nervy.V dnešní době nikdy nevíš,co se může stát.Ale tím tě nechci strašit,to rozhodně né,jen si užívej krásný těhotenství 😉 .A koukám,že já mam kontrolu den před tebou 🙂

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 ahojky,no nic moc.u nas je sice pod mrakem sem tam vyleze sluničko,ale mam 29st 😠 nohy mam zase jak Fiona ☹ jj,jěště 10 dni a mam Vaness u sebe.když mi pošleš na sebe čislo tak až porodima trochu se proberu tak bych ti napsala a poslala fotku,nevim jestli tam budu mit čas na notas,ale bude pro mě vše nove tak asi ani moc ne.
@silvik77 tobě velka gratulace

silvik77
9. srp 2013

@slaboska děkuji 🙂

slaboska
9. srp 2013

všichni mate škaredě a tady stejně neni ani noha ☹

renca1978
9. srp 2013

@slaboska mas to v IP

renca1978
9. srp 2013

@silvik77 taky ode mne velika gratulace.... 😉

renca1978
9. srp 2013

@slaboska ja zacinam zitra 25tt, juchuuuuuuuuuu....................porad tomu nemuzu uverit, i kdyz mam v brise kickboxerku 😀 😀 😀

silvik77
9. srp 2013

@renca1978 Děkuji Reni 🙂

hanndy
9. srp 2013

@slaboska ale mi chceme taky Vanes videt,takze Renca nas bude muset informovat

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 tak to už maš taky za par,do toho 36tt to uteče pak je to horši.bud rada,že oni viš a počitej,že bude huř 😀 ja tomu nevěřila a je to tak.
@hanndy neboj,Renča Vam to vše přepošle,takže o nove zpravy a fotky nepřijdete 😉 to bych Vam neudělala.

renca1978
9. srp 2013

@slaboska hele, jak jsem zase nakynula........................prikladam foto, at se pobavis.................ja mam tech 20 kg navis jistych 😠 😠 😠 😠 😠

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 ty maš,ale stejny břiško jak ja ve stejnem tydnu,fakt.neblazni 20 kg už nezvladaš dat 😉 nahodou to vypada pěkně.

renca1978
9. srp 2013

jasne holky, vsem to hned napisu, takovou krasnou novinu si prece nenecham pro sebe 😉 .........................jsem porad na mobilu, takze hned jak mi slaboska napise, hned vam pisu sem na konika............ju? 😉

renca1978
9. srp 2013

@slaboska vazne si to myslis?ty si mela takove male, krasne...mam zatim nahore 3 kg, ve stredu jdu do poradny, jsem zvedava, kolik mala vazi............ 🙂

renca1978
9. srp 2013

@slaboska vidis ty brutalni kozy???? 😀 😀 😀 😀 uz mne jsou maly vsechny podprdy, myslela jsem, ze se tem nakupum vyhnu, ale asi mne to nemine...................... 😠

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 fakt nekecam.a taky jste mi všichni řikali jak je male,člověk když to taha tak mu to připada větši.

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 kozy maš pořadny 😀 a hlavně,že se neopaluješ a ja vidim vypalene raminka 😀 😀

mariiianka
9. srp 2013

@renca1978 vždyť máš krásný bříško a prosím tě,kde by jsi vzala jako těch 20 kg

ak24
9. srp 2013

@mariiianka jojo ja tam byla u prvniho ,a teda hnud