IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy to víš,já nehledám nic špatnýho 😀 .Mě právě nepříjde moc načančaná,já nemusím ty nějak moc berevný s obrázkama,ale tahle mi příjde dobrá

hanndy
12. srp 2013

@renca1978 to ja taky myslela ze je to na chvilku,nebo nas ma plny zuby 😀 😀

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka to je jasny ze vybiras jen to nej. 😀 ja to myslela tak ze jsem takovou kolibku nikde nevidela jen takove ty drevene 😅

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy no aspoň vidíš k čemu je neschopenka dobrá 😀 ,stále jsem vyhledávala něco na netu 😀 .Mě se právě ty dřevěný moc nezamlouvali,tak jsem hledala hledala a tohle na mě jednoho dne vykouklo 😀 😀 😀

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka a neschopenka je jeste dobra na obzerstvi 😀

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy to je taky pravda 😀 ,no i když přes léto mi moc nechutná v tom teple

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka tak to me bylo uplne fuk ze bylo horko ja jsem jak ziravina,ted treba taky bastim 😅 😀

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy jo,to já teda fakt ne.A dřív jak jsem musela mít něco sladkýho,tak teď si na to ani nevzpomenu 😅 .A kdy budeš mít ty výsledky z tý krve nebo jsem to tu prošvihla?

hanndy
12. srp 2013

No fakt ja muzu zrat porad 😅 ne neprosvihla ,meli by byt tenhle tyden a kdyz tam neco bude tak zavola,takze doufam ze volat nebude..

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy to víš že nebude a vše bude v pořádku.A co děláš,já už zase koukám na net,spíš teda co by se mi ještě hodilo 😅 .Koukám,žijeme tady jen my dvě

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka taky doufam,tak on doktor rikal ze ty prvni jsou vetsinou cisty..ja jsem se napapla a nak se mi zaviraji ocka 😅 to vis holky na nas dlabou,slaboska je zase na monitoru ne?

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy no tak šup na gauč 😀 .Jj,ta je zřejmě na posledním monitoru

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka ja uz na gauci jsem 🙂 jsem zvedava kdy se ozve jestli nas budou holky zase napinat..

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy aha,ty nás budou napínat zase až do večera.No nic půjdu taky něco dělat,aby se neřeklo 😅

ratatooy
12. srp 2013

@hanndy jj na zlatejch pískách
jiak jak se máte holky,sem 14dní bez netu a věříte že se mi o hodně líp dejchá když mi zdraví neničí internet😀
jinak dostávám od malyho pěkný kopance a furt jen do močáku protože je otočenej věčně dolů smerem do zad,v sobotu sme mely oslavu mejch 30tin tak bych to dospávala ještě ted

mariiianka
12. srp 2013

@ratatooy ahojky,jééé,ty jsi dnes vyslyšela holky,byla tu po tobě sháňka.Jinak dodatečně všecičko nej k narozkám 🙂 .U nás ty kopance jsou taky docela šílený,hlavně teda večer,když zalehnu 😀

ratatooy
12. srp 2013

@mariiianka no vidíš sem vzala pc a šla si ho připnout ke tchánovcum potřebuju na neco kouknout

ratatooy
12. srp 2013

jinak furt nevime jak se bude prcek jmenovat ale možná štěpánek u šimonka jsem se rozhodovala mezi temato dvouma jmenama a sranda je jak to šimon neumí říct tak říká že budem mít copánka

mariiianka
12. srp 2013

@ratatooy to nás těší,že jsi na nás nezapoměla 😉

mariiianka
12. srp 2013

@ratatooy my už máme jména,hurááá a je div,že jsme se dohodli takhle brzy.Štěpánek je moc hezký jméno a Copánek je taky dobrý 😀 ,ale on si zvykne

slaboska
12. srp 2013

@mariiianka
@hanndy maminy,dnes žadny monitor až zitra.dnes jsem musela ke kadeřnici se objednat na melir a ke kosmetičce na řasy,přece nemužu udělat Vaness v porodnici ostudu 🙂 zitra na 10 hod.jdu na monitor,tak doufam,že mě nevystresuje jak minule. 😉

mariiianka
12. srp 2013

@slaboska no vidíš to a my jsme mysleli že už to máš za sebou.Žádný stresování snad nebude.To je jasný,že se musíš zkrášlit 😉 .

hanndy
12. srp 2013

@ratatooy No nazdarek,tak takhle to je ty se jako na nas prijdes podivat az kdyz te tady nahanime jo 😠 ale mas omluvenku tema narozkama no,vse nej.,nej.,nej a at domecek rychle roste.. hele ja bych dala toho copanka takove jmeno urcite nikdo nema 😀 😀 😀

hanndy
12. srp 2013

@slaboska delas mi v tom curbes holka, no ale mas pravdu prece nebudes delat Vaness ostudu,tak budeme nervit az zitra 😀

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy ty už jsi otevřela očko 😀

slaboska
12. srp 2013

@hanndy tak budete nervit 2 dny po sobě,to nevadi 😉 jo a jinak s tim psem to je sila,mě by tam nikdo nedostal ☹

ratatooy
12. srp 2013

@slaboska ahoj ja sem dostala v porodnici pěknej sprdunk že sem tam přišla s obarvenyma vlasama

slaboska
12. srp 2013

@ratatooy a proč?to jako něčemu vadi?

ratatooy
12. srp 2013

@slaboska asi abych jim nezabarvila ručniky a polštáře

slaboska
12. srp 2013

@ratatooy 😀 si dělaš prdel,ne? 😀 tak naštesti jsem blondyna tak jim to snad vadit nebude 😉