IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
14. srp 2013

@hanndy nene,i kdybych šla rodit tedka tak na cisař.od včera mam před operačni vyšetřeni takže vše je podchyceny 😀 takže klidně muže i zitra.vozi slamu 😀 vubec neberou ohled na těhotne,že? 😠

hanndy
14. srp 2013

@slaboska aha,jsi holka sikovna no.. 😀 ne neberou predevcirem jezdili od 2 rano do 7,tak jsem to dospavala prubezne 😅

mariiianka
14. srp 2013

hezký den všem 🙂 .........
@hanndy teda ty jsi čilá 😀
@slaboska žádný odpočívání,na to jsi měla 9 měsíců 😀

hanndy
14. srp 2013

@mariiianka no jejej,tak jednou tydne prekvapit muzu ne 😀 😀

mariiianka
14. srp 2013

@hanndy jednou týdně jo,ale víc to rozhodně né 😀 😀 😀 .Bolest v lýtkách od těch křečí přešla hurááá,už nechodím jak tučňák 😀 ,snad to bylo naposled

hanndy
14. srp 2013

@mariiianka neboj zitra budu zase ruzena 😀 tak to je super ze te to preslo,ja jsem si vcera podlozila matraci,pac mi ta rovinka nak vadila

mariiianka
14. srp 2013

@hanndy no to si povíme,Růženko 😀 .Mě příjde,že mě vadí poslední dobou všechno,v noci jsou se nějak otočila na bok a taková šílená bolest do břicha a to když si představím,že bude ještě hůř 😕

hanndy
14. srp 2013

@mariiianka ja nejradsi spim na zadech a bok mi desne vadi,tak pak budeme spat v sede 😀

mariiianka
14. srp 2013

@hanndy já ty slabosce budu i příští týden snad závidět,že už to má zasebou,snad to uteče do prosince

mariiianka
14. srp 2013

@renca1978 ahojky,tak co kontrola,trpělivě nahlížím 😀

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka ja si sama sobě taky zavidim,že to budu mit za sebou 😀 Renča si ty ultrazvuky vždy uživa tak nevi kdy se vratit domu 😀

hanndy
14. srp 2013

@mariiiankatak jsem zde odskocila jsem si k sousedce na drb 😀
Ale nebudes do prosince je jen skok a az se to narodi,tak budes rikat ze tam jeste nebyl...ja jsem treba maxi spokojena do unora hodne daleko..Jo a hadej co jdu delat broskvovy kompot 😀 😀

renca1978
14. srp 2013

@ratatooy ahojky, jeste jsem nekupovala........................ty ses zlaticko, moc ti dekuju 😉

renca1978
14. srp 2013

@mariiianka ahoj, celou noc jsem nespala, od 17.hodiny vcera sileny krece v zaludkku, tak u mne zjistenej esofagealni reflux, tzn. ze se mi zaludek tlaci do jicnu..................napsal mi na to prasky...............jinak mala ok, vazi 800 gramu, jdu spat, jsem uplne k.o., zatim papapa

mariiianka
14. srp 2013

@hanndy já už jsem taky zde,měla jsem návštěvu.No počkej,ono ti to do února taky uteče 😀 .Já se těším až bude prosinec a bude tady s námi 😉 .Jééé,ty se máš,ty budeš teda zásobovaná na zimu 😀 a né že to zase rozdáš 😀 😀
@slaboska už to dopočítáváš viď,máš vše důkladně připravené 😀 ,aby jsi na něco nezapoměla 😉 😀
@renca1978 tak snad budeš brzy v pořádku a jinak malá už je kus ženský 😉

hanndy
14. srp 2013

@mariiianka uz se stalo 😅 ale rozdala jsem cele broske at si udelaji kompot samy zlaty marmosky!!!

mariiianka
14. srp 2013

@hanndy no vidíš,to je lepší viď 😉 ,ale teď aby jsi se moc nenudila,když jsi to rozdala 😀

ratatooy
14. srp 2013

@hanndy no u nas je to tak že celá vesnice je napichla u tchyne ale všem to jde jen nám ne,takže jinak amme net všichni zadara,vždycky sem jdu u nekoho doma mi to už ani nechybí,internet je fakt šílená závislost a hlavně facebook

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka jj,snad mam,ale to se asi uvidi až tady bude Vaness jestly mam vše v pořadku 😉
@renca1978 co ty chudinko,ty jsi jak ja taky musiš mit vše po čem prd ☹ snad bude brzo lip.

hanndy
14. srp 2013

@mariiianka tak to se nebojim ze bych se nudila,ted jsme byli na hodinovy prochajde v lese a jsem ucapkana

hanndy
14. srp 2013

@ratatooy tak to mate u vas dobre zarizeny a s tou zavislosti mi neco povidej ale FB nemam i tak je toho dost na jukani

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska všecko se dá dneska dokoupit raz dva 😉
@hanndy tebe honí po lese 😀 ,ty se máš,já jsem ráda,že jsem ráda 😀 a já myslela,že se plácáš ještě v broskvích 😅

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka přesně jak řikaš,dokoupit se to da vždy.akorat se na mě vykašlali s penězma tak jsme obě odkazany na manžu 😀

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska ještě nic nemáš?Mě už nemocenskou poslali dneska naštěstí

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka nemam 😠 poprve mam dostat rodičak,ktery chodi 4den v měsici a ja stale nic,tak jsem zvědava jestli až se vratim z porodnice to tam bude.

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska zase to ber z tý lepší stránky,víš co ušetříš 😀 .Já vím,mě se to teď tady machruje co.V kolik máš v neděli nastoupit do nemocnice

ak24
14. srp 2013

ahoj holky tak od rana od 7 do 12,30jsem byla nate cukrovce,a dopadlo to dobře vše mam v normě

slaboska
14. srp 2013

@mariiianka no to se neboj,že ja bych ušetřila 🙂 ikdyby mi to posalai o měsic později tak věř,že si s tim poradim 😀 to mi řeknou v patek,tam jdu na 13.30 a budou dělat ozvy a pak mi řeknou v kolik mam v neděli přijit,pokud by byli zase špatny tak už by si mě tam nechali ☹ tak snad se Vanesska dobře vyspi a v břišku to rozjede 😀

slaboska
14. srp 2013

@ak24 tak tos tam byla 2nasobnou dobu,že čekaš dvojky 😀 tak je dobře,že to maš ok

mariiianka
14. srp 2013

@slaboska já vím,pak to bude lítat za plíny a další věci.Aha,já právě myslela,že už jste se nějak dohodli,tak do ní nelej kávu,musíš jí domluvit ať je akční,přeci tam nebudeš trčet už od pátku 😉