IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka a no jo uz na tom pracuju 😝 ale mam jinej problem jak mam otevreny okna,tak me ten chladnej vzdousek zacina nak uspavat 😅 😅 😅 😀

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy to já se taky rozmýšlím jestli se nemám odtěhovat už teď 😀 ,proč čekat az po obědě viď 😀 😀

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka no taky si rikam 😀 tak ja jdu gaucankovat,ale stejne z toho nic nebude

renca1978
15. srp 2013

Ahojky holky, takze vcera jsem se vyspala o neco lip, ale nejsem schopna nic pozrit, zkusila jsem banan, a zase zacali ty krece....................musim spat skoro vsede, takze opruz jako prase................tak jsem si libovala, jak super to tehu probiha, asi jsem to zakrikla....................ale dnes je prece jenom op trosku lepe, tak si nemuzu porad stezovat..................... 😉 Vcera jsem byla s holkama na obede, objednala si neco do zaludku, a stejne to neslo.................rano jsem vlezla na vahu a ty 2 kg co jsem mela nahore uz jsou pryc.....................takze jsem na stejny vaze jako na zacatku tehu.....................coz nevim, jestli teda je uplne idealni

renca1978
15. srp 2013

@slaboska ahojky, jak je tobe???moc na tebe myslim....uz muzes pocitat hodiny.... 😉

hanndy
15. srp 2013

@renca1978 ahojky,je to hnus vid najednou takove trapeni,ale urcite se to zlepsi a bude zase dobre

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka koukej vylezt ty spaci uz zarezavas moc dlouho ja uz mam za sebou i prochajdu

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy 😀 😀 😀 už jsem tady

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 ahojky,to je hrozný co tě to potkalo ☹ .Snad brzy bude líp a zase si to budeš užívat.Důležitý je,že je Viktorka v pořádku

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka ty jsi si ten spanek nak prodlouzila ne

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy no jo,únava uděla svoje 😅 ,ale teď jsem čilá jak rybička,tak mi půjde všechno samo 😀

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka to jsem zvedava Slaboska na nas zase kadi vid

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy no jo,ta tu ještě nebyla co,neplní ti přání a nerodí už 😀

renca1978
15. srp 2013

@hanndy ahoj, v to doufam...............fakt je to neprijemne, nejhorsi je, ze uplne citis, jak na tebe ta krec jde, boli to jako blazen, ale doufam, ze to povoli............varim kureci vyvar, zkusim aspon neco malo snist...............uz mam docela pocit hladu, tak snad to pujde

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka ahoj Marusko, jojo, hlavne at je mala ok, uz to nejak doklepeme, nejsme prece zadny Béčka 😀

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka no taky si rikam ze by mi chtela udelat radost a vyhnala Vanes dneska ty ja bych slavila 😀 😀

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 musíme to přežít,nic jiného nám nezbývá 😉 .Ale je to docela síla co,když tě to vzalo takhle v těhu.Kope tě malá hodně nebo málo?Já mam pocit,že teď ty kopanečky jsou nic moc,snad je vše OK a nebo to je nějaký lenoch

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy no nevím,kam se nám zatoulala,asi jí domlouvá těma větrníkama už dneska 😀 .Hele a ty můžeš slavit jen vodou,už žádná slivovička 😉 😀 😀

hanndy
15. srp 2013

@renca1978 tak vyvarek ten by ti mohl udelat dobre,hodne odpocivej

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka vzdyt jo ja to zapiju vodou se stavou,nebo cajem je vetrnika toho bych si dala 😅

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy no já jen aby....znáš se 😀 😀 😀 .Větrník by nebyl špatný,mňam 😵

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka Marusko minulej tejden o sobe skoro 2 dny nedala moc vedet, a ted uz se zase rozjela..............takze neboj, ony ty miminka taky potrebuji odpocivat, ale chapu te, ze nad tim premyslis, ja to citila uplne stejne

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka me tak brutalne boli brusko 😢

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 no to já ho cítím,ale jen tak slabě.Nebo jestli je to tím,že je stále prdelkou dolů,doufám,že se otočí hlavou,já chci rodit normálně ☹

mariiianka
15. srp 2013

@hanndy jak je to možný,jsi hvězdičku naladila větrníkem viď a teď chudák čeká.Neboj to bude dobrý 😉

renca1978
15. srp 2013

@hanndy ja mam prave nakoupeny veci na malovani pokojicku, tak jsem se na to tesila, ze se na to vrhnu, ale holt to budu muset odlozit................vim, ono mi to nikam neutece, ale ja jsem takova, nejradsi chci vsechno hned............neda se nic delat.................

hanndy
15. srp 2013

@mariiianka nene me to boli uz asi od 10,protoze jak mam porad tu zacpu,tak trenuju na wc treba i hodku a dneska jsem byla uz bez problemu,ale asi se z toho ty strivka nemuzou vspamatovat,boli me to v podbrisku

hanndy
15. srp 2013

@renca1978 jeste vydrz jdi hodit kopejtka nahoru a co mas v planu malovat naakej obrazek,nebo jen ciste zdi

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 tak to jseš Reni jako já,nejlépe všechno ihned 😅 .Ale teď odpočívej,za pár dní bude třeba líp 😉
@hanndy to jsou furt nějaký starosti co,ale neboj na hvězdičku to nemá vliv

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka aha.................nase mala je celou dobu hlavou dolu, ale predcasny porod pry nehrozi, mam krasnej cipek 48mm..............