IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 včera jsem to zkusila a docela to šlo,ale je fakt že jsem měla 3 zrníčka a jako ten čaj z toho si nedokážu moc představit,kor když tam píšou že se má dvě hoďky louhovat,to musí být pak super žbrunda 😀
@slaboska nenervuj,spí.Nech jí v klídku,jinak pak nebude spolupracovat a tebe si tam nechaj.A to ty přeci nechceš!!!!!!! 😉

slaboska
16. srp 2013

@hanndy dobre rano,dnes rano jen same mile překvapeni 😉 to jste měli všichni natočenyho budika 😀

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy no to je super,že tu jsme dnes všichni 😀 ,krásné i když chladné ráno

hanndy
16. srp 2013

@renca1978 tak hlavne ze jsi se konecne vyspala ja taky zarezavala celou noc ani na wc jsem nebyla,tak nevim jestli jsem si nekrupla 😀

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 no to mi povídej,to je mazec.A pojede to nanovo

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka pokud si mě tam nechaji tak chci,aby mi vytahli Vaness jěště dnes.no jenže ja ji necitila ani v noci ☹ do pul 2 daleko ☹ že ja radši nešla do těch Bohnic mezi svy 😀

renca1978
16. srp 2013

@slaboska ty se mas,fakt ti závidím,ze už budes mít mimo u sebe,já už bych taky chtela.....ale holt musím si jeste počkat.ale to uteče a pak už tady casem budeme mít všechny miminka a já doufám v nase netove kamarádství tady nás všech nadále,akorat budeme psát ne o trhu ale o miminkách

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska prosím tě,Bohnice odlož na jindy 😀 .Ti říkám,že odpočívá a slíbila jsi jí ty větrníky ne,tak je hodná no 😉

hanndy
16. srp 2013

@slaboska nee to si to narychtovala hlava sama ja jeste vstavat nechtela,ale neco mi rikalo vylez u postele hodiny nemam

renca1978
16. srp 2013

@slaboska cetla jsem,ze to mimo před porodem se moc nehýbe,nemá tam žádnej už volnej prostor a i ono se připravuje k porodu,urco je vše ok.a ty dnes jdeš jeste na kontrolu?

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 taky jí závidím,já už chci prosinec 😀 😀 😀 😀 😀

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka ten odvar ze seminek je to jak sliz tahli,ale pomaha to no

renca1978
16. srp 2013

@slaboska jaky větrníky?já zase nic nevim

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka vid?at uzje prosinec

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 😀 😀 😀 ty nejsi vůbec v obraze
@hanndy jako fakt???Ty jsi to viděla,to bude teda humus,bleeee 😕

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka
@renca1978 a ja ji nezavidim vubec naprosta spokojenost,pak zase budeme psat ze strasne rostou ze uz to nejsou ty zmackany nuchnaci drobkove

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 no já si to snad říkám každý den 😀

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka jako ze ten cajje hnusnej?já myslela ze voní po malinach

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy já ji závidím v dobrým 😉 ,prostě už se nějak nemůžu dočkat nebo co 😀 .To je jasný,pak to poletí ještě mnohem rychleji,to je pak s nimi sranda v každém věku 😉

renca1978
16. srp 2013

@hanndy já ji závidím i tu sekci

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka ne kocicko ja jsem to driv pila,kdyz jsem vstala do prace,tak jsem si zalila asi 2lzicky horkou vodou,ale ne celej hrnek tak pulku,pak scedila a bylo to das

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 tak ten maliník asi jo,ale ten z toho lnu bude asi hnus,nebo myslíš,že se to může slejt všechno do sebe?To jsem ještě tak nestudovala

hanndy
16. srp 2013

@renca1978 hele ty jsi moc napred treba ji taky budes nakonec mit,nebo si ji zkus vybehat

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy aha,tak co já ti to tady nabízím,když ty to znáš 😀 ,to jen pro nás s Renčou je to novinka 😀

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka já myslela zezezobu 2 lžičky denne toho semena...ze se to navaří....

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 žádnou sekci,my rodíme normál 😀

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 buď zobat nebo i čaj,tak to budeme dělat půl na půl a je to ,ne 😀

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka
@mariiianka no jasně,píšou tam 2 polévkové lžíce denně

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka jojo,rodime normál.te v tom nenechám....ja bych pila caj z maliníku a do toho zobala to semínko,hm?už se nemůžu dockat 🙂

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka
@renca1978 taky se dočkate 😉 hold jsme nenakupovali vanočni darky a dělali něco jineho,tak proto rodime dřiv 😀 ja psala,že se narvu větrnikama a ledovou kavou,abych male dala cukry a ona to rozjela 😀 jj,mam kontrolu a papirově mě do nemocnice přijimaji dnes,ale pokud ozvy budou ok přijdu až v neděli.