IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 no ale jestli ten čaj bude opravdu tak slizkej,tak radši budu zobat.No a jelikož ty jsi 3 týdny napřed,tak vyzkoušíš a budeš podávat info 😀

slaboska
16. srp 2013

@renca1978 ty normal porod zvladneš,nejsi takova posera jako ja 😀

renca1978
16. srp 2013

@hanndy nee,radši bych rodila spont,no uvidíme.mam úzkou pánev,ale ono se to všechno na ten porod připraví samo,snad to půjde,hlavne at to ve zdraví přežijeme.

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 no hlavně abych já rodila normál,aby se nám boban otočil 😒
@slaboska to je právě to,my nejdřív dárky a pak zbytek,ale aspoň letos žádný nemusíme shánět,to je taky dobrý 😀

hanndy
16. srp 2013

@renca1978 ty semena jsou ale docela tvrdy,teda ja je mela

renca1978
16. srp 2013

@slaboska koukám,ze u vás ve špitále taky probíhají hrátky s pojišťovnami 🙂 tak mi dej určo vedet vedet,budu jak na trní.....ty větrníky bys jeste mohla stihnout a kávičku taky

hanndy
16. srp 2013

@renca1978 no jasny to dame

renca1978
16. srp 2013

@hanndy no právě,to ani nepokousu.at se míti nezapichne do střívka....to by jeste scházelo.... 😉 co je na něčem pomlít?

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 jooo,rozdrcený by nemuseli být špatný,akorát nevím jak toho docílit 😖

renca1978
16. srp 2013

@slaboska mne by zajímalo jak by teda vykázali,pokud by sis třeba zítra volala rychlou z domu,a přitom ses papírové hospitalizována v nemocnici.si koledujou

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka otoci musi,prece nas tom nenechas

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy no jako taky budu celá šťastná,když se otočí,ale jak toho docílit.Myslím,že polohu stále nezměnil ☹

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka taky nevím,tak něco vymyslíme,ale když aby z nich nevytekly ty důležité omega kyseliny a olej,coz je asi to dulezite.co hmoždíř?

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka no tak to jsi mě pobavila 😀
@renca1978 no to nevim,asi mě upozorni,že si ji volat nesmim 😀 jj,dam určo vědět.ale věřim,že si užiju jěště posl.vikend doma v klidku,v nemoc.by mě trefilo když by tam semnou nic nedělali.ale stejně když si řeknu,že nedavno jsme podstupovali ivf a už jdu rodit tak to je sila 🙂

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka neboj,mimo se otoci

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 tak ten doma nemám 😒 a to nevím jestli by to šlo

renca1978
16. srp 2013

@slaboska je to ficak

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska čím jsem tě pobavila,dárkama

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka nevim no jedine to povarit s trochou vody a pak to rozmixovat ale to by z toho byla kase,tak si to treba pridat dmmm jogurtu

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy
@renca1978 holky my ještě něco snad i vymyslíme 😀

hanndy
16. srp 2013

Jo holky a slyseli jste ze se zase budou od zari zdrazovat leky na Ivf az o 60% jako muzu vam rict ze kdyby k nam to prte ted neprislo,tak si to nemuzeme dovolit az pristi rok jako je to sila a to si nechci ani predstavit co to bude stat treba za 3 roky

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy jo,tak to jsem taky slyšela,jako fakt mazec.Tak jsem ráda,že to u nás takhle vyšlo

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka presne tak,tak si musime ty poklady pekne hyckat

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy takhle už to stálo dost,natož teď.Vždyť ty lidi a ni na to mít nebudou.Pak když vidíš ve zprávách,co se děje s některýma dětma...........no hrůza děs 😠

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka jj,stemě darkama 😀
@hanndy taky jsem to četla,ale stejně to je masakr,jak kdyby jsme mohly za to,že nam to nejde,ale stat vi,že to zaplatime tak proč to nezdražit 😠

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska no já osobně,dostanu ten největší dárek,protože při našem štěstí,se určo narodí 24. 😅 .Už to úplně vidím

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka presne tak, je to sileny,muj doktor v Caru rikal ze za 5 let bude dite pocate normalne zakrak,chce se mi z toho normalne brecet jak je tenhle stat na hovno

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka tak to bude maxi darecek 😀

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka no,ale to je nejezi darek na světě,ktery se neda ani ocenit penězi 😉
@hanndy e to hnus,a vem si,že jsou lidi,kteři fakt na to nemaji a moc mimčo chtěji,to pak musi byt zoufaly ☹

renca1978
16. srp 2013

@slaboska dej mi urco vedet, moc na tebe myslim, at mas ty nejkrasnejsi zazitky a pozdravuj ot tetky Renci Vanessku🙂Drzim palec, a drz se!!!!!