IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
16. srp 2013

@slaboska hele ja znam spoustu lidi ktery si na to museli vzit pujcky a to je teprve zoufalstvi

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy
@slaboska no to zase děvčata jo,ale kdyby se mu chtělo o týden dřív mezi nás,já se zlobit nebudu 🙂

slaboska
16. srp 2013

@renca1978 jsi hodna děkuji,vyřidim ji to 😉
@hanndy no ja jsem ten typ,že kdybych na to neměla tak si taky pujčim,ale vim,že u chlapa bych s tim narazila,ten by si na to nepujčil.ale těch lidi mi je fakt lito,hlavně nikdy neni zaruka,že to vyjde a penize dochazeji,jako mi tady jsme měli všichni štesti.

renca1978
16. srp 2013

Presne jak pisete, meli jsme obrovitanske stesti.......................🙂

slaboska
16. srp 2013

@renca1978 no to jo,když čtu některe disikuse a někdo jde třeba 5x a nic,tak to je až nepředstavitelne,jako ta psychika musi byt masakr,mě stačilo 1.ivf a čekani na test a prošla jsem si peklem,no tak jak tady všichni 😉

hanndy
16. srp 2013

Tak a ted zase z prijemnejsiho soudku jdu vyfotit ty hadriky trochu se musim pochlubit 😀

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy no tak šup šup,ať se taky pokocháme 😉

slaboska
16. srp 2013

@hanndy ty sis u toho foceni zdřimla???????????????? 😀

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska nás napíná 😅

hanndy
16. srp 2013

me to nechce vubec nacist ty fotky to je sem vlozim az se @slaboska vrati z porodnice timhle tempem ☹

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy musíš mít výdrž,mě se to včera taky dlouho načítalo

slaboska
16. srp 2013

@hanndy 😀 tak jo,ja se pak podivam,ty chceš,aby Vanesska zaviděla,že? 😀

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka me to dojede na 77% a pak se to stopne ted mi to dojelo na 99 a zase stop 😠
@slaboska no tak to myslim ze na zavideni nejni 😀

slaboska
16. srp 2013

tak pochopite to-před porodem jsem se objednala na kosmetiku,aby mi dodělali řasy,objednala se ke kadeřnici na melir,abych byla do porodnice krasna a neudělala Vaness ostudu a tedkaa zjistim,že se mě vedle nosu udělal bedar 😠 😠 ale takovej,že mi sviti přes cely obličej 😠 no,že ja se snažim 😉

slaboska
16. srp 2013

@hanndy no uvidime,teda až nam to semka daš,aby si dřiv nerodila než se nam to tady ukaže 😀

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska 😀 😀 😀 aby se tě pak Vanesska nezalekla 😀 😀 😀

slaboska
16. srp 2013

@mariiianka no pravě 😀 jěště,že nebudu cela uspana,aby mě nemohli Dr.pomlouvat co mam na puse 😀

hanndy
16. srp 2013

@slaboska no prave taky se obavam,ale nahrala jsem jeste jiny,tak druhej pokus jinak na to se.. 😠

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska 😀 😀 😀 tak ještě že tak,by si škytala ze spaní a to by jim tam ještě tak scházelo 😀
@hanndy ty se nám normálně nechceš pochlubit 😀

hanndy
16. srp 2013

tak se mi podarilo jen ten jeden 😠

hanndy
16. srp 2013

ty vole jak to ze tam jsou oba kdyz mi to ten jeden zrusilo ten komp si ze me strili

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy krásný věcičky,no a jak jednou začneš,tak už to bude furt 😀 .A to měli všechno v tescu?

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka nee jen ty bodycka,to s tim slonem jsdm dostala od kamosky

renca1978
16. srp 2013

@slaboska staci korektor..............to prekryje!!! 🙂

renca1978
16. srp 2013

Holky ja dostala od mamky nadherny pamatecni dupajdy od Next je tam napsano BORN IN 2013............. 🙂

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy to se mi právě líbilo s tím slonem,ale já už nic kupovat nemůžu,já mam dupaček mnoho,ale ty bodýčka jsou super,správná neutrál barva pro nás viď 😀
@renca1978 to se máš,mě kdyby chtěl někdo koupit to povlečení do postýlky,taky bych byla ráda 😀 .Se nějak furt nemůžu rozhoupat.Mam zase nějaký období,že mě to nějak nebaví.

mariiianka
16. srp 2013

@slaboska tak na odpoledne držím palečky,ať se nám ještě vrátíš 😉

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka mne uz to vubec nebavi...............uz to chci mit vsechno hotovy, at uz mam klid ............ 😉

hanndy
16. srp 2013

Takx drzim pesticky..
@mariiianka no jasne neutralka 😀

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 tak to jsem ráda,že nejsem sama a já už jsem si připadala,že jsem divná 😀 .Ale ono to období zase nastane 😉
@hanndy já se stejně obávám,že se to nedovíme,tak budeme barvy nakupovat později no 😅

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka proc myslis? ja to chci vedet hned ted.. 😀