IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy protože se nám neukáže.Já bych to taky ráda věděla,už hned od samého začátku 😀 😀 😀

mariiianka
16. srp 2013

holky podívejte co jsem našla,to je krásný co 🙂

hanndy
16. srp 2013

@mariiianka ale ukaze,tak to nema chybicku budes malovat?

mariiianka
16. srp 2013

@hanndy to jsem našla na bazaru,paní dělá všelijaký šablony,no nedokážu si to teda představit.Poslala mi mail a já jen slintala,je to mazec

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka jeeee,to je moc krásné....

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 Reni,tohle nic není.Paní má i medvídka Pů,krtečka,včelku Máju a jiné a fakt to vypadá suprově.Teď jsem jí psala zprávu jestli nemá i něco s delfínama nebo tak,Adélka má totiž záclonu i povlečení s delfíny

renca1978
16. srp 2013

@mariiianka Skoda,ze už mam objenany ty samolepky....hned bych do toho šla,fakt je to moc hezké..

mariiianka
16. srp 2013

@renca1978 mě se to taky líbí,takže bude malování zřejmě u Adélky 😀 ,to manžu asi odvezou 😀 😀

hanndy
16. srp 2013

Co asi ta nase Slaboska

slaboska
16. srp 2013

@hanndy vše dobry,jsem doma 😉 v neděli v 18 hod.nastup v nemocnici a v onděli rano 7.30 jde Vanes ven.
@renca1978 takovy bodičko mam taky BORN in 2013 😝 jo a na to co se mi urodilo fakt korektor nestači 😀

hanndy
16. srp 2013

@slaboska no super to jsme radi ze s nama stravis jeste vikend 😀 neboj bedricha pres viken vynipes

slaboska
16. srp 2013

@hanndy no to jsem zvědava,sviti jak lampička 😀 jj,cely vikend mě tu jěště mate.jestli se na mě nebudete zlobit tak ponděli vynecham 😀

hanndy
16. srp 2013

@slaboska ja myslim ze na pondeli uz mas omluvenku dlouho 😀 a ty tam budes mit notas ze jako rikas jen pondeli v uery jeste doma nebudes 😀 😀

slaboska
16. srp 2013

@hanndy no jasny,že budu mit.co bych tam bez něho dělala,zaleži jestli na něho budu mit čas.ale u nas davaji malou tak od středy tak snad napsat zvladnu 😉

hanndy
16. srp 2013

@slaboska tak to jo budeme se tesit na cerstve info.ja jdu zavrit oko je mi zle

slaboska
16. srp 2013

@hanndy tak si odpočin papa

ak24
16. srp 2013

@slaboska ahoj tak setito krati ,,jak jsem četla

renca1978
16. srp 2013

@slaboska tak do neděle ti krásne uzraje 😀

hanndy
17. srp 2013

Dobre ranko slunicka 🙂

hanndy
17. srp 2013

Ze vam nejni hamba 10.23 a tady ani noha ☹

slaboska
17. srp 2013

@hanndy a že tobě neni hanba vstavat tak pozdě 😀 ja uklizela,vařila jěště musim naklidit něž odjedu 😀
@ak24 jj,krati,ale už se těšim až to budu mit za sebou 🙂
@renca1978 jak je tobě?je lip?

renca1978
17. srp 2013

@slaboska ahojky, jojo, je to lepsi, o hodne..............uz se snazim normalne jist...............co ty?jaky mas pocity?zitra tuhle dobou uz budes bez pupicku a s krasnym miminkem v naruci............ 😉

hanndy
17. srp 2013

@renca1978 az v pondeli bude Slaboska bez pupicku

mariiianka
17. srp 2013

ahoj maminy,jdu Vás pozdravit a popřát pěknou sobotu 😉

slaboska
17. srp 2013

@renca1978 no jak piše
@hanndy až v ponděli 😉 ty si z toho hladu nějaka popletena 😉 ale bojim se řadně,od rana jsem byla už tak snad 10x na wc a to jěště neni konec,mam neuvěřitelny strach,už se těšim až uslyšim,že mala zakřiči.

renca1978
17. srp 2013

@slaboska jsem myslela ze příjem je v 6 ráno v neděli....no to je jedno,hlavně se neboj,bude to určitě veliký emoční zážitek....drzim porad palce🙂

slaboska
18. srp 2013

dobe rano maminy,tak tohle je ma posledni fotka s Vanesskou.takhle jsme to dobojovaly až do konce!!takže zitra v 7.30 si na mě vzpomente a držte nam pěstičky at je vše v pořadku 😵

hanndy
18. srp 2013

@slaboska no jasne ze na tebe budeme myslet a budeme se tesit na fotecku a zpravicky od Renci..

renca1978
18. srp 2013

@slaboska cauky brouku.................mne se o tobe zdalo.............ze si porodila v noci 😀
posli nejaky foto zepredu

renca1978
18. srp 2013

@slaboska stihla si vsechno, co si chtela????rasy, nehtiky, vlasky...................az te Vanesska uvidi, tak si bude rikat, jak krasnou maminku ma 🙂 Strasne moc se tesim na zpravicky od tebe, budu nalepena na mobilu jako vcela na medu 😉