IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
18. srp 2013

@slaboska hlavne se neboj, aspon co jsem slysela, bude to urcite prekrasny okamzik, na ktery v zivote nikdy nezapomenete, a uplne ti zmeni zivot.............manza bude s tebou na sale?

mariiianka
18. srp 2013

@slaboska ahojky,zítra na tebe budeme myslet všichni 😉 .Už se moc těšíme na zprávy 😵 .Ničeho se neboj,půjde to raz dva a až uvidíš Vanessku,na všechno hned zapomeneš 🙂

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 foto pošlu hnedka.nebude na sale,u nas to nejde.řasy,vlasy mam 😉 nehtiky mam dole.tak ja už ti lezu až do sna,to je pěkny. 😀
@mariiianka děkuji,snad topujde tak lehce jak se to piše 🙂

slaboska
18. srp 2013

@hanndy jasny,Renča bude spolehlivy informator,takže to budete vidět hned za tepla

renca1978
18. srp 2013

@slaboska a budes to foto posilat pres mms???nebo spise mailem?mne totiz ty mms chodej se zpozdenim............treba 2 dny...............nevim proc, ja uz to resila s operatorem, a zatim nic nerozsekli............muzu ti poslat do IP mail adresu

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 posilala jsem ti mms a asi ti teda ndošla,že?ja to pravě chtěla posilat mms,protože na emaila nevim kdy se dostanu.

slaboska
18. srp 2013

tady je ta fotka ze předu.tu jsem ti posilala i jako mms.

renca1978
18. srp 2013

@slaboska neprisla, jen nejaky info o obdrzenejch Kb.............hele ale nevadi,ja to ukusim pres toho operatora..............akorat dovolat se na vodafone a dostat se k operatorovi je zazrak............ty jejich trapny samoobsluhy jsou desny...................udelam pro to maximum 🙂 jinak mas moc krasne brisko 😉

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 taky mam vždy nervy se tam dovolat 😠 krasny?mě se teda nelibi ☹ ale tak jako každe to svoje,však to znaš. 😀

renca1978
18. srp 2013

@slaboska jen si to hezky uzij................uz ho dlouho mit nebudes..................a dalsi budes mit az buhvi kdy...............treba ti bude chybet 😉 co manza?je nervozni?

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 no možna maš pravdu,ale chybět ne,když se nemužu pomalu ani obout 😀 jěště,že je teplo a odchodila jsem to v žabkach 😀 jj,je chudak se v noci budil a chodil tam a zpět,řika,že to proživa vic jak ja,až mi ho je lito 😀 jěště jsem mu udělala na oběd svičkovou,protože tyden se tedka pořadně nenaji,umi jen kuř,steak takže to bude jist než se vratim,tak se tedka najedl a chrochta si. 😉

renca1978
18. srp 2013

@slaboska to je hezky.............. 🙂

renca1978
18. srp 2013

@slaboska ja varila kulajdu a peceny kure s br. kasi............. 😉

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 mnam to bych si taky dala,hlavně tu kulajdu 😉 taky dobře manžovi vyvařuješ 🙂 a co tenhle tyden nešel na diskoteku 😀 😀

renca1978
18. srp 2013

@slaboska ja mam uz ted sot s tim brichem...............uz si na ni ani nevidim 😀 😀 😀 kdyz si predstavim, ze jeste 3 mesice..............uz aby to bylo..............hele ale sranda................mala jeste neni na svete a manza uz naplanovat dovcu na pristi cerven, dobry, vid? 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
18. srp 2013

@slaboska neeeeee.........tak on byl poprve, co se vubec zname................a ma domaci vezeni🙂maloval Viktorce pokojik

renca1978
18. srp 2013

@slaboska musim, vis jak, laska prochazi zaludkem 😉

renca1978
18. srp 2013

@slaboska takovej to byl hubenourek, jak jsme se poznali, jsem ho pekne vykrmila, ma 100 kilo, ale on je celej velikej, vysokej..............kus chlapa to je...............doufam, ze Viky bude konstrukci mit po mne 😉
Jsme se smali v tom pokojiku, jak jsme malovali, na bledounce ruzovo 2 steny.............jestli se spletli a bude to kluk, tak holt bude v ruzovym pokoji.............uz to resit nebudem........................... 😀 😀 😀

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 jo,ja zapoměla na to vězeni 😀 dobře jsi to podchytila 😉 u nas taky laska prochazi žaludkem,takže uplně vim o čem mluviš 😉

renca1978
18. srp 2013

@slaboska myslim, ze to jidlo je dulezity.......................ale znam spousta holek, co nevari...............mne se to nelibi, mam rada kdyz to doma zavoni treba rizkem 😀 😀 😀

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 tak to ja se musim pochlubit při trochu dobre vule ja si na ni vidim 😀 i dnes jsem se oholila bez zrcadka 😉 a s tou dovolenou to chapu,protože manža ma naplanovanou na přišti červenec nebo srpen.no jo chlapy 😎

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 to vim,že jsou takove,ale mě by bylo blbe byt doma a prostě nevařit,hlavně muj chlap je za to vděčny a rad. 😉 ja s nim mam vše a on semnou pořad teple jidlo a plny žaludek 😀

renca1978
18. srp 2013

@slaboska fakt si ji oholis sama???? 😀 to si delas prdel?jsem ti psala, ze jsem proti tobe vorvan, a ty porad jak ho mam maly................ti celou dobu tvrdim, ze mam mega bricho

renca1978
18. srp 2013

@slaboska do kdy tady budes?jedeme na prehradu vykoupat Barnicka, tak jak prijesu, jeste pisnu................drz se, zatim papapa 😉

renca1978
18. srp 2013

@slaboska to s tim jidlem a tak................si moc hezky napsala..............opravdu 😉

slaboska
18. srp 2013

Holky,tak se hlasim z porodnice.jdu teda hnedka rano coz je super,takze vsichni na me myslete.
@renca1978 jo,ja se oholim sama i dneska jsem se holila jen pak zkontrolovala pres zrcadko 😉

renca1978
18. srp 2013

@slaboska a ty ses pripojena pres wifi?

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 jojo,tak co bych tady nak delala

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 tak kam jsi utekla?

renca1978
18. srp 2013

@slaboska wau, tak to je super...................tak Vanesku posli sem rovnou, az se trosku zmontujes................kazdopadne aspon mi pisni zpravu, ze ses ty i mala v poradku