IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
18. srp 2013

@slaboska prosim te porad odbiham, musela jsem zalejt kytky na terase..........a jak se citis?ses na pokoji sama?

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 ja mam,ale tablet ne notas,takze foto jen mms,jo hnedka jak to pujde napisu🙂 ja jsem sama,mam nadstandart.tak kytky,ja myslela,ze si napiseme uz az po porodu🙂

renca1978
18. srp 2013

@slaboska pokusim se ty mms rozchodit, zatim to nastavrni nejde................nevim, v cem je problem................tak se moc moc opatruj a tfuj, tfuj, tfuj.........at to jde jako po masle 🙂

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 uviidis,kdyz nepujde tak bud mi posle cislo nekdo jiny nebo kdyz nikdo nebude chtit🙂 tak az prijdu domu.dekuji snad to pujde hladce,dostala jsem cipky a fakt super vec 😠

renca1978
18. srp 2013

@slaboska nebo muzeme mailem........... 😉 to bych sem mohla dat rovnou 🙂

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 a jak ja tam dam tu fotku?

renca1978
18. srp 2013

@slaboska posles mi ji mailem z mobilu 😉

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 aha,to ja nikdy nedelala,tak ja se pokusim,ju?uvidime co z toho vznikne🙂

renca1978
18. srp 2013

@slaboska urcite to zkus, budu rada, dekuju...

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 udelam maximum🙂 a kde jsou dnes vsichni,jedinn a ty me podporujes 😉

hanndy
18. srp 2013

@slaboska koci ahojky doufam ze jsi jeste na drate,tak tfuj tfuj at jde vse hladce a jses brzy fit,mala bude urcite krasna princezna,papa a krasne se vyspinkej

slaboska
18. srp 2013

@hanndy no jsem na drate,ted se prave rozciluji jak na me vsichni prdite ☹ teda oprava renca ne 🙂

renca1978
18. srp 2013

@slaboska vidis, uz i hanndy tady je............. 😉

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 ale az potom co jsem se rocilila🙂 🙂

hanndy
18. srp 2013

@slaboska kocicko promin ja jsem dneska mimo provoz dopo jsme sekli travu a nak se mi udelalo zle,malem jsem sebou sekla jak se mi motala siska a odpo si pro me prijeli holky a jeli jsme na narozky,myslela jsem na tebe a stvalo me ze jsem mmemela casik ti napsat az ted tak mi to pjomin ju ☹

hanndy
18. srp 2013

@slaboska a rano jsem ti psala ze na tebe budeme myslet to uz se nepocita co ☹

slaboska
18. srp 2013

@hanndy ale pocita ja jsem moc rada,ze na me myslis.a ty se trochu setri,hold hvezdicka praci nema rada,teda ja se ji nedivim🙂

hanndy
18. srp 2013

@slaboska jak nema,hold musi neco vydrzet,ja to taky nedelam s radosti..jsem rada ze je mi odpusteno 😀

renca1978
18. srp 2013

rcite tady vsechny holky co si piseme na tebe budeme rano myslet............. 😉 do IP jsem ti poslala muj mail...............pomalu se rozloucim, jse uz nejaka unavinkovana 😉 DRZ SE... 🙂 a poradne se na ten velkej den D vyspi......papapapapapapapapapapapapapapapapapapa

slaboska
18. srp 2013

@hanndy ma rech,bud se dobre vda nebo ozeni a pracovat nebude.jj,odpusteno 😉

slaboska
18. srp 2013

@renca1978 ja vim,ze na me budete myslet.dekuji za email.tak dobrou noc

hanndy
18. srp 2013

@slaboska tak spatny by to nebylo,kdyby se dobre vdala,nebo ozenil alespon by nebyl/a dlouho na krku..koci ja se jdu vykoupat A taky spinkat mam toho dost..az budes trochu v poho,tak pisni ju?

slaboska
18. srp 2013

@hanndy tobe taky dobrou,jasny urco se ozvu.papa

hanndy
18. srp 2013

@slaboska dobrou a krasny sny 🙂

slaboska
18. srp 2013

Maminy,ani nevite jak vam zavidim.vy si pekne chrupkate a ja cumim do zdi ☹

mariiianka
19. srp 2013

dobré ranko všem 😉 .Tak slaboska má dnes svůj velký den a já jsem snad nervozní s ní 😅 ,od půl šestý už nespím

hanndy
19. srp 2013

@mariiianka no nazdarek kde jsi se nam toulala?? Me to povidej ja taky nespim uz jak dlouho...

mariiianka
19. srp 2013

@hanndy to víš rodinka zase jednou pohromadě a spoustu práce 😒 .A včera jsem nám objednala prodloužený víkend,tak bude chvíle relaxu 😅

hanndy
19. srp 2013

@mariiianka nekecej a kam vyrazite?? jdu se zkulturnit a valime po uradech vyrizovat ty doklady kvuli bydlisti fakt se mi chce.. 😝

mariiianka
19. srp 2013

@hanndy úřady,no to je žůžo,ani nezávidím.Pojedeme do Pece pod Sněžkou na 2 noci