IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
21. srp 2013

@mariiianka ja jsem mu taky rikala ze na tohle je fura casu,ale pry jen na cumendu on je hrozne natesenej.. 😀

hanndy
21. srp 2013

@renca1978 kocko at piju co piju nic nezabira jen aktivie,ale tu jsem ted dva dny nemela a to bude asi tim,ted jsem snedla broskvovej kompot a dve rajcata,tak uvidime no..tak odpocivej vzdyt te nic nehoni,alespon te to driv prejde,jo a pozor Petr mi rek ze mi povyrostly srsicka dobry ne 😀 ze by se ze me stala konecne zenska 😀

mariiianka
21. srp 2013

@hanndy tak to máš dobrý,to u nás je to taky natěšený,ale zatím není nějak čas,manža je stále v práci

renca1978
21. srp 2013

@hanndy no vidis.........jsem rikala, ze budes na konci tehu poradna sexbomba🙂 znam jednoho doktora mikrobiloga, kterej z nudy dal aktivii pod mikroskop a svete div se..................zadny zivy kultury.................tak si myslim, ze je to trosku placebo 😉

hanndy
21. srp 2013

@mariiianka tak na to jdi chytre,rekni mu ze si zajdete na obidek a vem to kolem kocarku 😀
@renca1978 jo sexbomba ve spodarach xxxl,no nekecej to jsi mi ani nemela rikat ted se nevy...uz vubec 😒

mariiianka
21. srp 2013

@renca1978 hlavně že to cpou lidem do hlavy co 😒 .Já teda ty activie moc nemusím,když už jogurt,tak hezky smetanový 😉

mariiianka
21. srp 2013

@hanndy hele zkus nějaký podmáslí nebo kefír

hanndy
21. srp 2013

@mariiianka jj asi budu muset vykoupit obchodak a bejt ziva jen na tehle sragorkach

renca1978
21. srp 2013

@mariiianka presne, nejlepsi jsou Floriany🙂

renca1978
21. srp 2013

@hanndy nebo prepadni nekde mlekarnu🙂

hanndy
21. srp 2013

@renca1978 fuj florian ble, kocicko ja si obcas dojdu k sousedum pro mlicko primo od kravky a ani to semnou nehne hold jsem divna no,ale ted si davam vecu activii,kompot a kavicku

renca1978
21. srp 2013

@hanndy Tak po tom se musis zarucene po........... 😀
a na Florianky mi nesahej, ja je mam rada 😉

hanndy
21. srp 2013

@renca1978 holky byla jsem ka...kozena hadr

mariiianka
21. srp 2013

@renca1978 taky je mám nejradši 🙂

mariiianka
21. srp 2013

@hanndy tak holka s tebou to je těžký 😀

slaboska
21. srp 2013

ahoj maminy,jdu vas na skok pozdravit.renca vam vse zodpovedne napsala,tak jsem rada.jinak dnes uz mi je dobre,ale vcera to bylo peklo,vaness bude jedinacek 🙂 ale je to nas mazlik,tak vse ji je odpusteno. 🙂 tak dekuji za drzeni pesticek

mariiianka
21. srp 2013

@slaboska ahojky mamino,to je dobře že už je lépe,moc na VÁS holky myslíme.Určitě jedináček nebude,čas všechno zahojí a pak se rychle zapomene 😉 .To jsem si taky říkala po Adélce už nikdy víc no a podívej teď 😀

slaboska
21. srp 2013

@mariiianka nene,ja mam jasno 🙂 tak si adoptuji 😉 esta byla dlouha,ale fakt to stalo za to.

mariiianka
21. srp 2013

@slaboska neboj se nic,to se časem spraví 😉 ,moc moc pusinek Vanessce a tobě přeji ať jsi brzy fit 😉 🙂 🙂

ak24
21. srp 2013

@slaboska moc moc gratuluji,,aže zustane jedinaček tak to určite ne,,ja jsem sito taky řikala po malem ale hned jak mi malinkeho donesli tak jsem všechno zapoměla

hanndy
21. srp 2013

@slaboska ahojky zase jdu pozde vid to jsem cela ja 🙂 ale co to ctu Vaness urcite nebude jedinacek tomu neverim a kdyby jo,tak hlavne ze mate tohle jedno stesticko,posilam vam pusinu a at ti je brzy lip a jedete domu 😉

ratatooy
22. srp 2013

@mariiianka no me je to divný protože k tomu dr chodím i já a ja si nemužu stežovat,je mi i divný že na to nepřišel ani dětskej kardiolog

ratatooy
22. srp 2013

@slaboska prosim te proč jedináček to zachvilu zapomeneš,ja jsem teda taky řikala že bude malej jedináček ale ne kvuli porodu ale až když mu byl tak rok tak se to nedalo

mariiianka
22. srp 2013

dobré jitro holky,pomoooc já už chci být na mateřský,si představte,že už jsem tu měla zase kontrolu 😠

mariiianka
22. srp 2013

@ratatooy aha,tak pak to vůbec nechápu.Ale je to teda hrozný ☹

renca1978
22. srp 2013

@mariiianka Ahoj,cože?si děláš srandu?tak to je masakr...

mariiianka
22. srp 2013

@renca1978 ahojky,né to si fakt nedělám ☹ .A to mě ještě Adélka budila 😀 .Dneska přijel chlap a sám,mu říkám,to se dělají kontroly i na těhotný a on když mam neschopenku,takže jo.No fakt mazec,Já už chci fakt porodit,abych mohla žít jako člověk a né takhle uvázaná 😒

renca1978
22. srp 2013

@mariiianka Maruško přesně tě chápu,já těch obav už mam taky plny zuby,jeste cca 6 týdnu a už se dočkám....porad mi třeští hlava,a mam pocit plného žaludku.....hruza....

mariiianka
22. srp 2013

@renca1978 ale chudáku,já teda bolest hlavy měla na začátku a vím jak to bylo nepříjemný,zkusila jsi kávu,ta by mohla pomoct.Já už to chci mít fakt za sebou nebo mě z toho mrskne

renca1978
22. srp 2013

Takze tetky konikovky, to jsem ja VANESSKA