IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

silvik77
22. srp 2013

@renca1978 KRÁSNÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!!!!

renca1978
22. srp 2013

@silvik77 to je holcicka Slabosky............neni moje, ja mam jeste more casu 😉

silvik77
22. srp 2013

@renca1978 Vždyť já vím! 🙂)))

renca1978
22. srp 2013

@mariiianka Maru, studovala jsem to lnene seminko a zkusenosti s nim................nasla jsem e-shop, kde uz ho prodavaji namlety.......🙂
http://www.zdravi-vitaminy-doplnky.cz/titulni-s...
taky jsem cetla tady na konikovi zkusenosti s nim...........i s malinikem...............tak je to 50:50, dokonce si jedna holcina diky nemu privodila slepak.to mela asi to nenamlety.........kazdopadne nic tim nezkazime, takze 30tt zaciname, ju?

hanndy
23. srp 2013

Dobre ranko,
Tak jsme se dockali fotecky malicka je krasna..jak jste se vcera meli?
Maru no ja cumim jak puk ze na tebe zase byla kontrola ja to nak neresim a chodim si jak chci...

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 ahojky,to víš že je to 50 na 50,ale pro ten dobrý pocit,že jsme pro to udělali maximum 😀 .Tak slepák už naštěstí nemám a na ten obchod určo juknu 😉 .Tak hlavně abych teda nezapoměla na ten 30tt,musíš mi to připomenout,znáš mě 😀 😀

mariiianka
23. srp 2013

@hanndy ahojky,a jak bylo na výletě,co kočárky okouknuty?Prosím tě s tou kontrolou mi ani nemluv,když to někomu řeknu an mě koukají přesně jak píšeš ty.No je to prostě bordel v tom státě 😠 .Ale ještě musím 9 neděl vydržet do mateřský,ani nevíš jak se na to těším

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka Maru, vcera mi prisla nova zavinovacka, s masli................ty mas taky s masli, vid?taky mas na tom tu masli jenom navliklou?a ta zavinovacka se taky musi predem vyprat????joooo, a neboj, urco pripomenu, prece v tom nebudu sama🙂

hanndy
23. srp 2013

@mariiianka no na vylete pekny,vsude urvany smradi,tak jsem hvezdicce domlouvala ze takhle se chovat nesmi 😀 byla jsem uchozena a unavena,ale tema kocarkama jsme si srovnali naladu,Petrovi se libil Dorjan,ale ten jsem mu rozmluvila,vyber nebude snad tak tezhkej hodne jsme je tam projeli a az dojde na vec tak bude vybrano raz dva doufam 😀

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 jooo mam taky s mašlí a jen nandávací,jsem myslela že tam bude aspoň našitá a ono prdlas.Hele já právě jsem s ní ještě nic nedělala,nevím jak dopadne když se vypere.Ale píšou na ní prát na 30°C.Máš aspoň tu samou jako já 😅

mariiianka
23. srp 2013

@hanndy nooo,tak hlavně domluva aby pomohla 😀 .Taky jsme chtěli jet o víkendu na výlet,ale mě to teda nějak nebere,mě to spíš ničí.Tak nevím co budu dělat v říjnu na horách 😀 .Hele my už jsme rozhodnutý pro ten firkon,každý kočár má své pro a proti.Takže tohle už neřeším.No mě vlastně příjde,že kašlu poslední dobou už na všechno 😀 ,ono to nějak dopadne 😉

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 jo koukla jsem na ten odkaz a super,seš lepší než já 😀 ,když už jsi našla přímo namletý 😉

hanndy
23. srp 2013

@mariiianka no uvidime,hele ja firkona vcera videla v te Zoo a vypadal moc pekne a jak rikas kazdy ma neco..

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka ja mam tuhle.............je krasne nadychana, docela se ty pracky bojim...............

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka neeee lepsi.............. 😉 hlavne nam odpadne to premysleni, jak to namlet 😀 😀 😀
Hele Maru, taky mas ten pocit, ze to zacalo ten cas silene letet?????ja se bojim jako prase 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 tak to vypadá stejně,akorát já mam capuccino,taky je nadýchaná.No právě,nevím co s tím to udělá praní,aby pak nebyla taková scuclá,chápeš jak to myslím 😀

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 čeho se bojíš,neboj se nic 😉 .Mě by to mohlo letět ještě rychleji po včerejšku 😀 .Ale né máš pravdu letí to hrozně a počkej teď,dítko mi začne chodit do školy a to bude megarychlost 😀 .Kolik si jich objednáš,kolik toho tak sezobeme.Odpo udělám pokus,jestli to co mám doma nějak umelu nebo rozdrtím

mariiianka
23. srp 2013

@hanndy já ho právě viděla taky na živo a příjde mi docela prostorný.Ale jak říkám času stále dost 😀 😀 😀

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka no prave, chapu, scucla je to spravny slovo🙂to tim pak muzu vytrit podlahu..................hele ja ji akorat prezehlim, a zkusim ji prejet UV lampou, dostaly jsme ji robotickymu vysavaci a jeste jsem ji nepouzila............bude mit premieru 😀

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 tím by nešla ani ta podlaha vytřít 😀

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka no na to samy se te chci zeptat...........jestli se ti podari to namlet, zkus zvazit jen tak 2 lzicky ty dobrutky.......... 😀 davka je 2 lzicky denne, holky co jsem tak cetla si to michaly do jogurtu, takze Florian to jisti 😀 😀
tak uvidime kolik budou vazit ty 2 lzicky a nejak to propocitame 😀
Bojim se toho porodu, jsem cetla, ze nejaka holka a to jedla i to semeno, mela cca 90 stehu...................brrrrrrrrrrrr

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 cože???90???To ji šili od hlavy k patě né.To snad není ani možný,to si nedokážu představit.Prosím tě Reni,už nic takovýho nečti,pak se opravdu toho budeš bát ještě víc.My jsme holky šikovný,my to zvládneme ju 😉 .No právě do jogurtíku to bude pochoutka,se snad na to už i těším 😅

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka mas pravdu, uz nic cist nebudu............akorat pak nad tim premyslim, a blbnu z toho 😉 hele hlava mne zase boli, no desny to je...........ale vcera vecer jsem se pobavila, davali od Trosky Doktor od jezera hrochu, myslela jsem, ze to bude kravina, bylo to silene jednoduchy ale strasne jsem se u toho narechtala 😀 😀 😀 Videla si to?

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 no právě,pak zatěžuješ mozek a takhle to vypadá 😉 .Nic nečíst,jasný!!!!!!Jo ten film jsem už viděla,ale mi se včera dívali na křižovatky života,to bylo taky hustý,to je zase natočeno ze života,no měla jsem dost

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka jojo, to sleduje mamka, neco mi o tom vypravela.............a uz vazne nic cist nebudu 😉 😉

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 Reni,melu a melu a už to skoro mám 😅 .Za chvíli ti pošlu výsledek 😀

renca1978
23. srp 2013

😉 @mariiianka fakt jo?ty ses sikula 😉
Marusko budes resit odsavacku mleka?mas uz nejakou, nebo se chystas kupovat?

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 no nebude to asi takový,ale mám semleto 😀 😀 😀 .Hele nebudu,neměla jsem ji ani u Adélky,tak ji nebudu potřebovat ani teď,doufám 😅

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka takze myslis, ze to neni nutnost..............ja tomu totiz vubec nerozumim

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 Reni,pro mě asi ne 😅