IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 tak Reni,tady je výsledek 😅 a na váha na lžíčku cca 5g

mariiianka
23. srp 2013

@hanndy a kde se nám zase touláš,ty na nás nemáš vůbec čas 😀

ratatooy
23. srp 2013

@mariiianka jo activie je pekná sračka a všechno co vyrábí danone,manža tam vozil mlíko ten by vam vyprável co se tam z čeho vyrábí,a holky nikdy hlavně nekupujte detem ty sračky kostíky a takovy ty drijáky,náš to naštěstí skusil jen jednou,zablil se z toho a byl klid

ratatooy
23. srp 2013

Vaneska je krásnáá,hold ty děti cisařoven sou nadherný hned po porodu

hanndy
23. srp 2013

@mariiianka fakt nemam cas priznavam se ted jsme prijela byli jsme kupovat obrubniky a trochu jsme se chytli s pritou kvuli jeho dementni rodine,tak jsem v razi

mariiianka
23. srp 2013

@hanndy jejda,tak to aby jsme se ti vyhnuli,když jsi tak v ráži 😅

mariiianka
23. srp 2013

@ratatooy no já pravě tyhle výrobky nemusím,zlatý smetanový jogurty,Adélka tohle taky nemusí.Jenže ono to máš dneska se vším,to si nemůžeš koupit ani uzeninu

hanndy
23. srp 2013

@mariiianka na vas ja budu hodna neboj,ted jsem si konecne sedla a asi zavru ocko 😅

hanndy
23. srp 2013

@ratatooy to mas v kazdym podniku vsude se sidi a nic se nedela z dobrych surovin a pokud to nevidim tak je mi to fuk jak je to vyrabeny,hlavne ze to pomuze

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka tak to nevypada tak spatne, chutnala si to?

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka tak to znamena 10 gramu denne.........to baleni je po 250 g, takze je to na 25 dni............tak 2 baleni by mohlly stacit, co myslis?nacpem se semenem a porodime driv 😀 😀 😀 😀

slaboska
23. srp 2013

Ahoj holky,tak vas vsechny zdravim a uz snad posledni den s porodnice🙂 mala je hodna,ale jen pres den v noci breci uz dva dny,tak snad dnes bude lip.j sem rada,ze se vam vanesska libi a uz se tesim na vase mimca.tak se opatrujte a jak bududoma a stihat urco se zase mezi vas pripojim.

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 teď jsem dosedla,jsem celý den rozlítaná 😀 .Hele,chutnala a je to jako mandle,asi tak ,myslím,že do jogurtu to bude dobrý 😉 .Jo a co se cpaní týče,porodit dřív by mi vůbec nevadilo 😀 😀 😀 😀 😀 ,aspoň bych si užila vánoce doma 😉 😀

mariiianka
23. srp 2013

@hanndy otevři očko,jsem tu 😀 😀 😀

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka mne se zdalo ze to bylo 15.11 🙂

mariiianka
23. srp 2013

@renca1978 jako že jsi takhle porodila????

renca1978
23. srp 2013

@mariiianka jojo,přesně tak.zdalo se mi to...

hanndy
24. srp 2013

Ahoj kocendy,
@mariiianka ja chrupkala jen puk hodky a pak jsme sli k sousedum
@renca1978 teda porod ve snu jo,tak to jsi se musela vzbudit uplne spocena ne

silvik77
24. srp 2013

@slaboska Ahoj, gratuluji k Vanessce, je krásná 🙂

renca1978
24. srp 2013

@hanndy Ahojky,v tom snu právě vůbec nic nebolelo,škoda že to nemůže bejt realita🙂lněné semeno a maliník to jisti,budeme i s Maruškou rodit jako po másle🙂

ratatooy
24. srp 2013

@hanndy jenže activie ti v ničem nepomuže je to jen škrob,voda,cukr,ečka a jedy,jogurt vypadá uplne jinak,což musí každej podle selskyho rozumu poznat že když otevře kelimek a kouka na nej nasmraděná žlutá sračka že to jogurt nebude,neni to o tom jestly se to šidí ale z čeho to je,ja kupuju už jenom holandie protože vim že je to jogurt

hanndy
24. srp 2013

@renca1978 tak treba to takhle bude i v realu a ja to pak zkusim taky 😀

ratatooy
24. srp 2013

@mariiianka no je to no,ale daji se koupit kvalitní potraviny když tomu človek venuje trochu času

ratatooy
24. srp 2013

@mariiianka hele to lněný semínko aby melo správnej učinek by se mělo předem namočit a pak snízt on pusti takovej sliz

hanndy
24. srp 2013

@ratatooy ja teda nevim ale me tam nic nesmrdi a nic zlutyho taky nevidim,takze asi tak a je mi to sumak,kdybych mela studovat vsechny potqaviny co je tam za sracky,tak nesnim ani rohlik..

ratatooy
24. srp 2013

@hanndy jak sem psala daji se vybrat kvalitní potraviny ja teda čtu složení

ratatooy
24. srp 2013

@hanndy nebo mi hodne pomohlo podivat se na všechny díly peklo na talíři aspon už nejime jedy a hlavně malej protože všechny nemoci sou z potravin hlavně

ratatooy
24. srp 2013

@renca1978 to by bylo dobry ale na prvnorodičku moc brzo to spíš tak 15.12:-)

hanndy
24. srp 2013

@ratatooy no tak tohle me vazne nebere,jeste koukat na slozeni atd.ja chci byt z obchodu co nejdriv pryc a u nas se jogurty moc nejedi a kdyz tak si Petr vybira smetanovy a me ty activie proste zabiraj a chutna mi tot vse

ratatooy
24. srp 2013

@hanndy no je to škoda,kdyby bylo více zodpovedných a přestaly se kupovat hlavně polský potraviny tak by nam to sem přestaly cpát,česko smetiště světa