IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
23. bře 2013

@hanndy cauky, ty ses zlata, dekuju moc.jenom se bojim, aby bylo vsechno v poradku 😉 Taky ti preji hezkej den 😉

ratatooy
23. bře 2013

@hanndy jj ten mam na ket je pro to aby se zastavila ovulace protože ja normalne ovulaci mívám

sakalmilion
23. bře 2013

@renca1978 díky.. 🙂 určitě dám vědět...už se na pondělí těším ...zatím papa

ratatooy
23. bře 2013

@renca1978 to jsem tky neslyšela s tou svičkou ale neco na tom bejt muže

ratatooy
23. bře 2013

@hanndy ja sem třeba u ivf orgalutran vubec nemela mam ho poprve ted,no každej car to ma jinak a co človek to taky jina lečba asi 😀

renca1978
23. bře 2013

@ratatooy mne to taky prekvapilo, kdyz nam to rekli 🙂

ratatooy
23. bře 2013

@renca1978 ted na tebe myslim projiždím malvíka kočárky počkej až budeš vybírat to se teprve zapotíš 😀

renca1978
23. bře 2013

@ratatooy 😀 ja koukala vcera na postylky

ratatooy
23. bře 2013

@renca1978 no tech postylek ješte neni tolik vetšinou sou stejne,mi mame od klupse s žirafou

renca1978
23. bře 2013

@ratatooy no nekecej, tu samou jsem si dala na notasu do oblibenejch, i s prebalovaci komodou 😀

slaboska
23. bře 2013

@renca1978 ja ti řikam,ja pořad litala jak blbec na zachod,že jsem to dostala 😀 to vřim,že měli radost,po takove době si to zaslouži i ty slzičky 🙂 u nas je taky zima,už at je aspon jaro.ja dnes nikam ani nešla a jen se valim,jo a žeru 😀 😀 počkej až pujdeš na ultrzuk a ukaže ti srdičko,mě ukapla i slzička 🙂

renca1978
23. bře 2013

@slaboska no, to si nedokazu ani predstavit, budu taky bulet 😀 Kolik kg si pribrala zatim?toho se taky trosku bojim, hlavne jsem zvykla chodit do fitka a behat, a ed co jsem na neschopence tak mam novy sport, GAUCING 😀

ratatooy
23. bře 2013

@renca1978 jj tu ber na to že je to polskej vyrobek nebyl s ni žadnej problem a za ty prachy a je dobry že k tomu maji stejnej designovej nabytek

slaboska
23. bře 2013

@renca1978 ja tenhle sport provozuji od začatku 😀 ja od začatku a to beru od stimulace,když jsem do sebe rvala ty hormony přirala 4kg.a počkej na genetiku,to ukapla slzičky i chlapovi,protože tobě ten ultrazvuk zevšedni,vidiš ho pořad,ale oni ne.a co by jsi chtěla,kdyby sisi mohla vybrat? 😉

renca1978
23. bře 2013

@ratatooy no prave, to se mi moc libi 🙂 no ja jsem ve vsem co se tyce miminek vazne amater 🙂

renca1978
23. bře 2013

@slaboska holcicku, ale v zaveru je to jedno, hlavne at je mimi zdrave 😉 a ty znas pohlavi miminka?Ja urco odmitnu amniocentezu, znam 2 holciny co diky ni potratili.......toho se silene bojim, ty si na ni byla?

slaboska
23. bře 2013

@renca1978 pořad nevime,vždy na ultrazvuku se to natoči tak,aby jsme to neviděli.ja bych taky holčičku,kdž už jsem tak vytrpěla,ale budu vděčna i za chlapečka.co to je ta amniocenteza?

ratatooy
23. bře 2013

@slaboska odber plodove vody @renca1978 na to chodit nemusiš povinne ne?

slaboska
23. bře 2013

@ratatooy aha děkuji
@renca1978 tak na tom jsem nebyla,genetika mi vyšla dobře a asi i ty tripply test(snad už je to vic jak 10 dni a Dr.mi nevolal,takže as v poho ve střdu se dozvim),ale i kdyby se jim něco nezdalo,odběr bych si dělat nenechala,pry se pak opravdu potrci,ale ty to neřeš,genetika ti vyjde dobře 😀

slaboska
23. bře 2013

@ratatooy jo a povinně se chodit nemusi ani na triply testy,tak jsem nechtěla,protože pry často zkresluji vysledek,tak jsem d.řekla,že to nechci,ale řekl mi,že většinou když je genetika ok tak i ty triply tak jsem se nechala ukecat 😉

ratatooy
23. bře 2013

@slaboska jj to se slyšela že je neco noveho nebo aspon naš dr už nedela triple ale neco novyho

slaboska
23. bře 2013

@ratatooy ten muj děla vše i to co nemusi 🙂 třeba to na mě jěště vybali 🙂 ale co jsou těhu holky co znam tak žadna na tom nebyla.a co se z takoveho odběru vše zjištuje? 😒

ratatooy
23. bře 2013

@slaboska jako z triple testů?tam se zjištujou akorát myslim nejaky vrozeny vady,u prvniho sem je mela automaticky,ted delá misto toho nejakej screening neco jako když chceš podrobnej tak se jezdilo od nas kvuli tomu do brna a dovezli si třeba i video a ted to dela už naš dr v ordinaci tak se nikam nemusi a prave to aspon neni falešne pozitiv nebo negativ ale v plno zemich sou už triple zakazany

slaboska
23. bře 2013

@ratatooy ne,j myslim z te plodovky.jo,tak na ten screening jsem byla ve 3.měsici a teda 11.dubna ě čeka ten druhy.a ja na ten chodim normaln do nemocnice na genetiku.ale zajima mě ta plodovka,o te jsem neslyšela 😒

hanndy
23. bře 2013

@ratatooy aha no ja ho prave mela ted pri stimulce a ten prave hlidal foliky aby nepopraskaly 😒 jsou to veci co?? 🙂

renca1978
23. bře 2013

@slaboska no, uz nejsem nejmladsi 😀 doufam, ze to nebude potreba ten odber plodovky, uvidime, to je jeste daleko 🙂

renca1978
23. bře 2013

@ratatooy proc zakazany?

renca1978
23. bře 2013

@ratatooy doufam, ze to povinne neni, asi muzes odmitnout, si myslim

ratatooy
24. bře 2013

@slaboska no z ty plodovky poznaji akorát to jestli ma mimčo nejakou nemoc nebo je postižený ale na to se chodí pokud dopadne špatne screening právě

ratatooy
24. bře 2013

@renca1978 renčo ty triplle testy poviny nejsou ale nkde sou už zakazany proto protože třeba ženskejm vyšly špatně že maji postiženy dite a doopravdy to tak nebylo ukazuji se dost často falešně,to je jak třeba u porodu u nas se normalne ještě ted delá že sestry skáčou mamince po břichu aby dite vytlačily a přitom v plno zemich už je to pase protože je to nebezpečny