IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
27. srp 2013

@silvik77 to bude dlouhy 4 tydny..to jen u nas v zaostalim meste se na screning neposila..tupci 😠

renca1978
27. srp 2013

@ratatooy ahoj, jojo, to mam taky................ale to mne zase tak moc nestve jak ta bolest na ty hrudni kosti

hanndy
27. srp 2013

@mariiianka no jak jsi to jako myslela 😀 ja vim kde mam hranici a ta je po 16tt po druhe krvy pak to rozjedu no mozna jeste velkej UTZ ve 20tt 😅

renca1978
27. srp 2013

@mariiianka cauky, a kdy mas dalsi kontrolu?to uz ti zarucene musi rict..............nam to oznamili ve 22tt

slaboska
27. srp 2013

@renca1978 ahojky,ja tě tady včera hledala kde jsi 🙂 plastika mužeš,ale s Bohnicema počkej 😀
jinak pěkny den všem a my se dnes poprve vyspali,koupila jsem male kapky na prdiky a budili jsme se jen na kojeni a pak hned usnuli,doufam,že to tak bude i dal 😀

silvik77
27. srp 2013

@hanndy To mi povídej, teď ty 2 týdny se táhly jak...víš co 🙂 A tebe na screening neposlali??? Možná neposílají všechny, u mě to je jasné, za měsíc a něco mi bude 36..vůbec si tak nepřipadám 😀

mariiianka
27. srp 2013

holky,včera jsem myslela,že manžu něčím klepnu.Mu říkám,že už by mohl být prosinec,že už mě to stím břichem fakt nebaví,hlavně v noci,když se nemůžu ani pořádně otočit a on mi povídá,prosím tě ty s tím naděláš.To já si takový bříško pěstuju už pár let,abych ho měl pěkný kulatý a ty s tou tvojí rozjetinou máš ještě co dohánět ,blb jeden.Fakt jsem měla dost 😠

hanndy
27. srp 2013

@mariiianka ty vado tak ten je dobrej tohle potesi vid?? 😀 😀 😀

renca1978
27. srp 2013

@slaboska cauky....................no teeeeeda, ta je hodnoucka................o tom si muzu nechat zdat, Viky kope porad, tak dle toho soudim, ze toho moc pak nenaspi................ 😀 cetla si, co jsem vcera delala???kdyz tak si to precti, to fakt stoji za to...........ale uz jsem doma................ma prijet na navstevu kamoska s mimcem, tak se na ne tesim...........maji chlapecka, a mela nakoupenejch sppousta veci na holku, tak mmi to streli...............ty jo, ja asi budu mit tech hadriku mraky, ozvala se mi kamoska z Ameriky, ma holcicku, taky Vanessku 😉 a jak jsem ji rekla, ze cekam Viky, tak rikala, ze mi jde zabalit veci po maly a hned mi to posila................to je mazec.abych to mela kde skladovat🙂
co kojeni?cetla jsem, ze mlika mas hodne, to je super..............a jde to dobre?ja si to nedokazu vubec predstavit 😉

hanndy
27. srp 2013

pozdrav od hvezdicky 13+5 😀

renca1978
27. srp 2013

@mariiianka Jeeeeee, on to myslel ze srandy.............to jsou ti chlapi................jsou vsichni stejni................Pepa se porad tesi jak prestrihne pupecnik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 smeju se , protoze on si to neumi vubec predstavit a omdliva i kdyz mu berou krev..............takze tak horky to s tim prestrihavanim nebude 😀 😀 😀 😀

hanndy
27. srp 2013

@renca1978 no co,tak mala Viky bude pekna frajerka ktera kazdou hodinu bude mit jinej ohoz,treba bude druha taky holcicka a jak se to bude hodit 😉

renca1978
27. srp 2013

@hanndy Jeeeee, krasne, malicke 🙂

renca1978
27. srp 2013

@hanndy poslu ti sveho vorvane, pockej..................

hanndy
27. srp 2013

@slaboska ahojky tak to je fajn ze jste se dneska vyspinkali,mala bude hodnoucka ja ti to rikala ze se to spravi a kde mame nakou fotecku konecne

hanndy
27. srp 2013

@renca1978 ale kdybych neujizdela na tom sladkym tak tam nemam nic to je takovej spicek 😅 stidim se ale asi budeme mit peknyho mlsouna

mariiianka
27. srp 2013

@renca1978 ahojky,další KO 16.9.,no pokud bude mimís otočený jako doteď,tak se to fakt dovím až v prosinci 😠 .Já snad začnu dělat stojky,aby se přetočil 😀
@hanndy no to děsně potěšilo,to ti povím,ale já mám teda tu výhodu,že mě trochu splasne,ale jemu zůstane kulaťoučký 😀 😀 😀

renca1978
27. srp 2013
mariiianka
27. srp 2013

@renca1978 to byla dost blbá sranda 😅 .Mě taky říká,že si porod nenechá ujít,protože u Adélky ho propás,ale teda nevím nevím 😀

renca1978
27. srp 2013

@hanndy neeee, pokud mas chut na sladky, tak ho dej, neres to............. 😉 ja si taky nekdy dam.............ja na to nikdy moc nebyla a ted klido snim sama celou cokoladu 😀 😀 😀

renca1978
27. srp 2013

@hanndy to jedinne, protoze ja ji rozhodne nehodlam prevlikat po hodine 😀

hanndy
27. srp 2013

@renca1978 me se zda ze se ti ten rust nak zasek je peknoucky a ne zadnej vorvan vzdyt jsi skoro 30tt

slaboska
27. srp 2013

@renca1978 jojo,četla jsem co jsi dělala,prostě super den 😉 ty se maš z Ameriky to budou krasny věcičky.jako řeknu ti,že věci neni nikdy dost,to vidim až tedka a manža je rad,že jsem toho tolik nakoupila,protože malou převlikam třeba 5x denně,bud se poblinka nebo pročura,to je pořad něco 😀 jo,mě mala taky kopala a divej,živa je ažaž,tak ti hlavně přeji at na tom nejsi stejně.jo,kojeni nam jde ok,taky to pro mě bylo nepředstavitelny,ale ted jsem v tom frajerka.u nas v porodnici uči kojit jen v leže a ja už se za pomoci manži naučila i v sedě což je jěště větši pohoda,fakt se těš stoji to za to 🙂
@hanndy že hvězdičku taky zdravim,ja dnes už něco vyfotim a dam sem,zkusim tedka,ale mala asi bude vstavat na jidlo tak nevim jestli to stihnu.

renca1978
27. srp 2013

@hanndy myslis, jo?nooooo, kez bys mela pravdu, ale fakt je, ze vecer je vzdycky vetsi nez rano 🙂

slaboska
27. srp 2013

řeknete samy,uplej andilek 😀

renca1978
27. srp 2013

@slaboska jeeeee, ja uz chci taky mimco......................ale fobie z porodu je cim dal vetsi

mariiianka
27. srp 2013

@slaboska ta je slaďoučká 😵 😵 😵 .Už to chci mít taky doma takhle v postýlce

mariiianka
27. srp 2013

@renca1978 už zase strašíš porodem 😀

renca1978
27. srp 2013

@slaboska jůůůůůůůů, ta je kouzelna.........................skoda ze se nezname osobne, a nebydlime bliz, hned bych ji ponunala 😀 je nadherna

slaboska
27. srp 2013

@renca1978 nejsi vorvan,ja si myslim,že my dvě jsme tak na stejno,ja měla taky takovy,ale jak jsem ti psala,nechala jsem to v porodnici,mam malinkaty jěště břiško,ale spiš tak jak kdybych jedla zeli 😀 což si myslim,že tyden po porodu je super.taky to tak mit budeš 😎