IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
27. srp 2013

@slaboska No tak ji blejskni v rozcileni alespon se pobavime 😅 😀 😀 kojici frajerka ted tu budes valet machry co jak ti to jde prsa jak balony 😀

hanndy
27. srp 2013

@slaboska jejda tohle ze umi plakat je sladka ,jak pise Renca jen ji pomuchlat,povedla se vam

slaboska
27. srp 2013

@renca1978 škoda,taky už jsem si to několikrat řikala,že škoda,že nejsme k sobě bliž,ale neboj taky se dočkaš.s tim porodem ti rozumim,ja posl.tyden byla na nervy a podivej ja stara posera jsem to zvladla a jsem uplně ready.neboj,to zvladneš a hlavně stoji to za to.

slaboska
27. srp 2013

@hanndy až bude plakat tak ji vyfotim,řikame ji s chlapem,že děla krabici.ona vždy tak našpuli pusu,fakt jak krabici.taky jsme si na ni dali zaležet 😀 kurna kdybys viděla jaky mam prsa,to strčim do kapsy i Renču,ktera ma silikony 😀 😀 akorat ji to vydrži a mě ne ☹

hanndy
27. srp 2013

@slaboska ani mi nemluv budu zavidet 😀 to vis Renca bude po porudu hvezda jasna prsa krasny zadny psi usi 😀 😀 dela krabici jo 🙂

slaboska
27. srp 2013

@hanndy no ja pořad doufam,že se to stahne jak břiško a taky žadny psi uši nebudou,jinak mě rani,to bych nesrolovala ani do podprdy 😀

hanndy
27. srp 2013

Marusko tady na bazaru je kolibka za 1600,ale uz jsou tam dva zajemci ,nejsi jedna z nich 😉

mariiianka
27. srp 2013

@hanndy už jsem na to koukala,ale já mezi nima nejsem 😀 .Jsem psala,že musím počkat na penízky,pak se vrhnu na nákupy 😀

renca1978
27. srp 2013

@slaboska jeeee, kez bys mela pravdu, ale ja ty ses o hodne hebenejsi nez ja..............ja se toho bricha bojim, vzdycky jsem mela sklony k tomu mit bricho..............holt budu muset na sobe pak makat................ale rika se, ze se i kojenim hubne, takze na to taky trosku spoliham 😉

renca1978
27. srp 2013

@slaboska musela bys srolovat, nic jinyho by ti nezbylo.................nebo vlastne jo...............mohla bys chodit BEZ 😀 😀 😀 😀

hanndy
27. srp 2013

@mariiianka ukaz taky pupika

slaboska
27. srp 2013

@renca1978 neboj,to daš,žadny břiško nebudu a nebo pokud jo takk ty budeš mit břiško a ja psi uši 😀 a maš pravdu,pujdu na volno,sice u toho budu i zametat,ale to nevadi 😀

slaboska
27. srp 2013

tady je naš křikloun 😀

hanndy
27. srp 2013

@slaboska to je krasnej sklebik a jako krabice nevypada

slaboska
27. srp 2013

@hanndy vypada,to nejde moc vidět 😀 ale i tak je kouzelna 😉

mariiianka
27. srp 2013

@slaboska křikloun vypadá jinak,tady je úžasná 😉

mariiianka
27. srp 2013

@hanndy se se svojí rozjetinou nikde neukazuju 😀 😀 😀

ratatooy
27. srp 2013

@renca1978 jo to kojení si taky nedokážu představit,to je moje nejhorší noční můra co se těhu a porodu týče a mimča

ratatooy
27. srp 2013

@slaboska ahoj,prosím te tak na tebe ten den přišly i stahy jo?a co jaky to bylo?

slaboska
27. srp 2013

@ratatooy ahojky,moc se mi to sem nechce psat at holky nevylekam,tak ty co jdou rodit normalně at to přeskoči 😉 jako byl to masakr,uplny tlaky jak kdyby na kačenku a ja měla pocit,že to nejde vydržet,musela jsem si vždy udělat klubičko.jak jsem pak ležela už na tom porodnim sale a musela jsem ležet rovně a přišlo to na mě tak jsem musela pokrčit nohy.bylo to jak kdyby tě někdo strašnou silou tlačit na kačku,ale ze vnitř. 😉 doufam,že rozumiš 😀

ak24
27. srp 2013

@slaboska,jak to čtu tak teda ja mam jini nazor na porod ja rodila před 5 lety syna a to z vahou 4550,,a rodila jsem normalne a jsem zato rada,,sice je fakt že jsem rodila 44 hodin,,alle po porode bylo vše v pořadku žadne bolesti nic,,proto tet se bojim že budu muset na cisař ale možna budu mit štešti a budu rodit normalně i dvojčata,,,nebo po cisařu to boli vic sestra mela problemi 14 dni a jizvu ma teda škaredou i po 9 měsicich,,,ono asi zaleži jak kdo to snese

ak24
27. srp 2013

@slaboska jo a ješte jednou gratuliji ,mala je krasna

slaboska
27. srp 2013

tak to je věc nazoru.44hod.mě by trefilo 😀 ja rodila v ponděli jako po,ut bolesti,ale vše ti tlumi a od so normal doma funguji,dnes už ani nevim,že jsem na cisaři byla.jizvu vubec necitim a mužu teda řict,že je mala a i pěkně zašita,jak řikam každy at si vyber co mu vyhovuje nejvic. 😉

slaboska
27. srp 2013

@ak24 jo,děkuji 🙂

ak24
27. srp 2013

@slaboska no to jo asi vec nazoru
ale neboj ja nevěděla že budu rodit tak dlouho,,ale šak vibrat si nejde nebo jde

slaboska
27. srp 2013

@ak24 ja nevim jak to jde u Vas,ale u nas jsem řekla,že rodit normal nechci,že se bojim,lae spiše se to hralo na tu moji sražlvost krve 😉

ratatooy
27. srp 2013

@ak24 je to fakt o tom jak si to člověk nastaví psychicky ja sem se na cisař těšila,a věděla že mě nic nebude bolet a bylo to tak
@slaboska a to si představ že to byl jen začátek že by se ty bolesti ještě zdesinásobily

ratatooy
27. srp 2013

@ak24 nekde si jde i vybrat jak bude člověk rodit ja to chci skusit ted přirozeně ale jak se mi to nebude líbit řeknu že me bolí jizva a jdu hned n sál

ratatooy
27. srp 2013

holky jaky mate taška do porodnice?ja zatim nic nemám ani nejak nevim co sehnat

renca1978
27. srp 2013

@ratatooy ja taky zatim zadnou nemam