IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 už jsem tady,prosím tebe,jsem si udělala něco s pc,tak tu byla neteř,aby se na to koukla,co jsem ti psala odpolko,ty jsi možná antitalent,ale já ještě něco horšího 😀 .Jinak v lese byl vzduch krásný a těch hub,celé 2 kousky za hoďku a půl 😀 😀 😀

mariiianka
29. srp 2013

@silvik77 brouku,co to čtu 😢 ,to mě strašně moc mrzí,ale holky mají pravdu,a když se má něco podělat,tak raději takhle na začátku,než pak i kdyby to bylo větší.Věřím,že se brzo zadaří a donosíš zdravé krásné miminko.Já bych to teda asi nedávala,máš můj velký obdiv,ale bohužel i tom je život 😢 😢 😢

hanndy
29. srp 2013

@mariiianka tak to jste toho nasli vic nez my,ale kdyby jsme sbirali prasivky tak tam naka houba bude

mariiianka
29. srp 2013

@hanndy čauky,ty by jsi snad chtěla vědět kdo se u tebe schovává 😅 ,podívej já to taky nevím a už mě to docela štve 😠 😀 ,ale stále to beru s humorem,třeba na nás vykoukne až v prosinci

mariiianka
29. srp 2013

@hanndy vážně,tak to mě zase ale těší 😀 ,ale procházka byla supeeeer 😉

silvik77
29. srp 2013

Díky holky....
@mariiianka Já to taky nedávám, nejvíc se mi nechce na ten zákrok, úplně hrozně....kéž by to nemuselo být...jsem zdrblá jak nikdy, a musím fungovat, nechci aby to někdo věděl, víte to jen vy na koníkovi a dvě kamarádky...naštěstí jsem to nikomu neřekla, chtěla jsem počkat a udělala jsem dobře...

mariiianka
29. srp 2013

@silvik77 tak to ti věřím,tohle by se stávat teda fakt nemělo ☹ .Je to hrozně smutný 😢 ,ale drž se a přeju hodně hodně sil

renca1978
30. srp 2013

prvvííííííííííííííííííí...............bry rano zeny 😀

mariiianka
30. srp 2013

druháááá 😀
@renca1978 dobrý 😉

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 tak já jako když si můžu pospat,když dneska nemusím vařit,tak ten náš vetřeleček v tom břiše mě prostě nenechá,to bude asi pěkný kvítko už od mala 😅

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka Marusko my jsme s manzou zjistili, ze ona se normalne budi na budika 😀 fakt, takze slysi, holka jedna moje

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka my jsme rano byly s manzou v obchode, vecer budeme mit navstevu..........a rovnou si koupila koblihy k snidani 😀 😀 😀

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka Marusko to to leti................tenhle tejden jsem profrcela ani nevim jak................zitra zacinam 28tt, mazeeeeeeeeeeeeec, to snad ani neni mozny................porad si to ne a ne uvedomit

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 určitě slyší,ale to je dobrý na budíka 😀 ,tak hlavně jestli ho nemáte na pátou,to by mě potom asi švihlo 😅 .Tak přihoď koblížek 😀 ,aspoň spolu jednou posnídáme 😀 😀 😀 ,dobrou chuť 😉

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 no jo Reni,zachvíli rodíííííme 😵 😀

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka kez by to slo, hned bych ti ho poslala 😉
jojo, Marusko ale ted vazne, uz to mame za par.....................

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 víš jak mě to teď poletí fofrem,jen co Adélka nastoupí v pondělí do školy,to pak bude pro mě mazec

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka hlavne se bojim, abych neporodila doma, abych stihla prijet do spitalu.................a pokud to stihnu, tak se uz ve dverich zeptam, jestli muzu kricet 😀

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka to jooooo.hlavne si vem, kdyz jsem otehotnela, vsude snehu, zima jako v ruskym filmu, zimni bunda a ted nanovo.................leto bylo krasne, fakt uteklo...........a to jsem doma, ani do prace enchodim............

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 tak to se neboj,že by jsi to nestihla 😉 a křičet,rovnou řvááát,já myslím,že jsou zvyklí 😅

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka asi jo............... 😀 vcera jsem se dozvedela ze je dalsi kolegyne tehu.................to uz je asi desata...........babyboom...............za chvili na tom Aru nebude mit kdo delat 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 no právě,hele třeba budou v prosinci mouchy padat vedrem 😀 ,takže klid matko,to zvládneme 😉

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka tak aby to po tom nasem semenu a maliniku nebyl az zase moc velkej fofr 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 no hezky je to u vás nakažlivý 😀 😀

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka musime to zvladnout, akorat si to zatim neumim moc predstavit 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 jééé,kéž kdyby,předtím jsem rodila 17 hod.,co teď bych za to dala

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 to si ani radši moc nepředstavuj 😉 ,ono až to příjde tak poznáš.No vidíš,ty ještě dva týdny a začneš zobat,už to máš nakoupený?

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka taky mas sem tam nekterou cast bricha uplne tvrdou a vystouplou?jak se tam mimco hybe...............nekdy se mi natlaci jakoby uplne do podbrisku, to pak se nemuzu ani poadne narovnat, jakoby mi mel kazdou chvili prasknout

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka jeste neeeee, musim to objednat pres net...........

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka hele prisli ty zavesy...............asi je ty ruzovy v tom pokoji uz moc...................chtela jsem to mit hezky a ted je to spis kyc 😠