IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 jen tvrdou,vystouplou ani moc né.Já mám někdy pocit,že se chce jít na nás podívat 😀 ,mě totiž příjde,že je až nějak moc dole

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 tak už nejvyšší čas objednávat 😉 .Proč myslíš,že moc,už je máš pověšený

renca1978
30. srp 2013
renca1978
30. srp 2013

@mariiianka toho bordelu si nevsimej.............to tam nebude.................nejsou jeste vyzehleny, jen jsem to zkusila, jak to bude vypadat..................hruza

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 není to moc,vždyť je to super 😉 .A vidím chodítko a lehátko 🙂

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka fakt myslis, ze to neni moc prehnane, ze ty ruzovy neni az presprilis?

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 Reni,to jsou světlý barvičky,teda aspoň na fotce tak vypadají,to se ztratí a myslíš,že ti na to bude někdo koukat?Všichni se budou kochat Viktorkou 😉

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka Marusko, musim letet se psem, uz tady knoura a narika a prosi....................tak zatim papapa 🙂

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 leťte pomalu 😉

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka mne prijde ze na tech fotkach to vypada moc tmave, ve skutecnosti jsou svetlejsi.................no nevim, vubec z toho nemam radost a narvala jsem do toho tolik penez...........................

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 Reni ještě se tě zeptám,ty jsi všechno prala,co je na postýlku?Jak nemáš radost,vždyť tý růžový tam zase tolik nemáte

hanndy
30. srp 2013

Co toto jako je 😕 😕 😕 ja se nestacim divit 😅 tak teda dobry ranko no
@renca1978 me se pokojik libi moc,na zem bych dala svetlej behounek a je to krasne rozrazeny 😉

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka neeeee, praka jsem jenom ten mantinel a povleceni..............a obleceni jeste vubec, az v zari.............a vubec se mi do toho nechce

renca1978
30. srp 2013

@hanndy ahojky, jojo, to planuji, nejakej svetlej tam koupit.............akorat dam ho tam az pozdeji, budu tam i koupat, a urco neco nacakame..............tak az zacnu koupat v koupelne, pak tam nejakej koberec svihnu..................

renca1978
30. srp 2013

Od zitrka 28tt...............vorvaň 😀

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy taky přeji hezký den 😉 ,no co jsme hold po ránu trošku ukecaný no 😀 .A kde máme foto hvězdičky

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 prý vorvaň 😀 ,do toho máš ještě dost daleko.Hele jak jsem byla na tý cukrovce,tak tam byla mamina a ta neměla nic a termín 5.12.Pak až když seděla,tak to bylo malinko znát

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka chapes to???ja mam termin 1.12 a mam takovy bendžo.................ach jo.hlavne at nemam strie, to by mne trefil slak z toho pak..................doufam, ze se ten rust zastavi...............ale ja mam fakt akorat to bricho, jinak vse vypada jako driv 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 to se máš,já jsem nabobtnalá celá 😀 ,proto si to ani s tím břichem neužívám 😒 .No dobrý,ale jako ona tam neměla absolutně nic 😕 ,to i Hanndy vypadá jak krásná těhulka

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka ja si to taky nemoc neuzivam.....................nebo mozna jak kdy.............ani sama nevim..........otazka je, jak je sparavne si uzivat tehu?asi to kazda zenska proziva po svym............ja uz se tesim, az bude prdolka venku.............myslim, ze ja mam ukazkove krasnov tehu, a stejne nemuzu rict, ze tehotenstvi je nejaky krasny stav.........a to nechci videt ted ten 3. trimestr, to bude teprve hukot............uz ted hur spavam..............spatne jsem spala celej prvni trimestr a ted to mam zpatky

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka ty hadriky jsou bozi,tam asi par penez necham 😅 to bych musela startovat Pc kvuli fotce a me se nece 😒

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 takže nejsem divná,máme to stejně 😅

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy já už nechala 😀 .A myslíš že by jsi ho nastartovala 😅 ,a jak nechce,jen se pochlub 😠 .Kdy máš další kontrolu

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka tak bud jsme divny obe 😀 nebo je to normalni.............. 😀

hanndy
30. srp 2013

@renca1978 ja myslim ze rostes naprosto ukazkove to vis, ale jako Slaboska nebudeme ani jedna,jak se asi maji holky co? Ja jsem naka prejeta z ty Sandrus,od vcera premlouvam hvezdicku at tohle vubec nezkousi 😖

renca1978
30. srp 2013

@hanndy ja chci taky videt hvezdicku, tak supky dupky lenoro a zapni to PC 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 tak to bude normální 😀 😀 😀

renca1978
30. srp 2013

@hanndy jojo, mne to teda taky hodne vzalo..............je mi to moc lito............my mame velike stesti, a snad se nas bude drzet nadale..............mne by z toho jeblo, a hlavne ted uz se nesmi nic spatneho stat, uz by to byl pruser jako krava, uz je hodne velika...................kazdopadne vsechno co je nad 12tt je mazec...........asi to tak melo bejt ale rozhodne je to spatny............. ☹ priroda si holt nevybira a na druhou stranu jak jsem uz psala, radsi v 9tt nez porodit postizeny mimco 😖

renca1978
30. srp 2013

@hanndy prosim te, u tebe je vse ok, uz ses 15tt, to uz je hodne............uz se nesmi nic stat