IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka tak kralicek by nevadil, zabicky nemusim.............ja mam moc rada prirodu, i zvirata..............ale dost se nekterejch druhu bojim, resp. stitim........ale mouse bych neublizila 😉

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 tak tady máš pořádnýho vorvaně 😀 😀 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 žáby,myši mě vůbec neva,ale pavouci je pro mě smrt 😔

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka prosim te, dyt vypadas moc hezky,opravdu.......................vorvan urco nejses 😉

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka tuhle havet nesnasim, pavouci i mysi , fuuuuj..............nemusim

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 😀 😀 😀 😀 😀 jak nofouklá žába 😀 😀 😀 😀 😀 .Zkoušela jsem i bez tríča,ale to už je fakt moc 😀 ,hold nejsem hubeňour jako ty 😖

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka ale a pak ze se vystavovat nebude vzdyt mas krasny brisko a ne zadnou rozjetinu

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy jsem ho vycpala 😀 😀 😀 .Né,tady se docela foto povedlo 😉

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy
@renca1978 holky,tak to je náš malý cirkus 😀

renca1978
30. srp 2013

@mariiianka jeeeee, to je bomba............ 😉 ta andulka je tak ochocena?Adelka je skvela...............a koukam, ze mate taky par ruzovejch veci, hned se citim lip 😉

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka Ada ma krasny kralovstvi a ten kralik je poradnej 😀

mariiianka
30. srp 2013

@renca1978 jj,tu dostala od kamarádky,když jim vylítla z hnízda,tak se docela rychle naučila,její mazlíčkové 🙂 .A ty růžovky se nějaký najdou,to má kosmetický stolek,který už je jí bohužel malý,chci ji vymyslet nějaký zrcadýlko s nějakým stolečkem,přeci už jí bude osm,velká slečna.Jinak má skříně se stolem do modra

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy počkej jak pořádnej,to je zakrslí králíček a hlavně velmi plodný 😀

hanndy
30. srp 2013

Na chvilku se loucim jedu si pro houbicky,ted mi volal tatka 😀 to mi bude zase zle

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy tě ty houbičky nějak omámili ne 😀 ,prý na chviličku 😀 😀 .Já jdu dělat věnečky,nechceš přijet na výpomoc,vůbec se mi do toho nějak nechce 😒

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka no to vis nez jsem se dostala od nasich,taj byla 1, pak jsem se srala s cistenim, delala kulajdu a nak jsem se prezrala je mi pekne zle..na venecky bych prijela jen jako stravnik 😀

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy tak proč se přežíráš 😀 .No tak nic,budu muset plácat sama 😖 .To jsem si zase vymyslela pečení

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka ja jsem mela jen jeden talir,ale asi jsou na me ty hubky moc tezky no..a to delas vence jen tak nebo k naky prilezitosti?

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy jen tak né,Adélka má v pondělí svátek,tak musím něco napíct

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka ahaaa,tak Ada ma svatek na prvni skolni den to bude mit dobrutku

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy no jo,škola.To nám to uteklo a vůbec se netěší,doma je doma 😀

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka ja se ji nedivim me by se takx nechtelo

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy a víš co to bude pro mě?Budu muset ráno vstávat 😕 😀 😀

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka stejne tady brebentis od sameho rana,tak to uz vlastne trenujes 😀

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy když jsem nemohla už ráno spát,tak co mám dělat 😀 ,mě vzbudil náš vetřelec divokej 😀 😀

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka tak ti treba bude slouzit misto budiku 😀 uz mas pecino?

mariiianka
30. srp 2013

@hanndy poslední plech,hurá.Pak už jen naplnit a je hotovo 🙂 .................a můžeš na ten košt 😅

hanndy
30. srp 2013

@mariiianka tak parada sikulka ja ted dodelala nehtiky a v 7 valime na narozky

ak24
31. srp 2013

ahoj holky asi v teto době spite,,ja jsem jaky hore už v 4,30hod,,

hanndy
31. srp 2013

Bry ranko,dneska se omluvuju cely den budu pryc ja jen pro poradek 😀