IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka a vubec nevim ale z ceho.............jim porad stejne.ale to uz mi rikalo hodne holek, ze v tom 3 trimestru uz to jde samo

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 hele třeba to fakt byli poslíčci,sama jsi psala že jsi ve snu rodila už v listopadu,tak aby Viktorka nechvátala za vámi

hanndy
3. zář 2013

@renca1978 ty vole ty jsi borec,hlavne ze pan pochopil chute tehotny a jeste se tomu zasmal 😀

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 Reni,z váhy se nestresuj,to pak půjde dolů samo 😉

renca1978
3. zář 2013

@hanndy jo, on byl nastesti v poho..................jeste mi rikal, jak jsem zabavna, ze ma zabavny zeny rad.................mozna byl magor, ale nastesti jsem nic neplatila 😀

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka to by bylo nejak moc brzy, co myslis?ja vubec nevim, ale bylo to neprijemne, fakt jako menstruacni bolesti

mariiianka
3. zář 2013

holky tak teď mě zase Adélka pobavila,ukazuju jí ty body s tím made in maminka a tatínek a říkám přečti si to ,tak čte made in čína a já ne znova ,tak to přečetla,jak to tam je a povídá,to jako,že je vyrobený v tobě? 😀 😀 😀

hanndy
3. zář 2013

@renca1978 4kg jsou ok to ja budu mit za chvilku vic 😅

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 to je jasný,že by bylo,ale i to se stává,teda né že bych tě chtěla strašit,to vůbec ne.Hele třeba to bylo ono,já to nezažila,na mě to přišlo rovnou,takže s tím zkušenosti nemám.Ale zkusto magnézko,pokud ho nebereš,to by mělo pomoct

hanndy
3. zář 2013

@mariiianka tak to je dobry,Ada je perla hele a koupila jsi taky to body ja a segra jsme tym

renca1978
3. zář 2013

Pristi sobotu jdeme na svatbu, vazne nevim, v cem tam pujdu

hanndy
3. zář 2013

@renca1978 mela jsi mu rict jo zabavna zena s poslickama a jestli to byli oni,tak pomalu vis co nastanene 😅

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy nekoupila,když nevím co se nám narodí a tam to měli s klukem a holkou a nebo holkou a holkou,ale třeba později dokoupím,to není problém 😀

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka beru jen ty vitaminy GS mamavit

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 tak to já bych nikam nešla,protože já nic neoblíknu 😀 .Dneska jsem si vzala bundu,ale bohužel jsem jí nezapla 😅

renca1978
3. zář 2013

@hanndy co nastane?porod snad ne................to by bylo moc brzy Maru, jeste tam musi aspon do toho 36tt zustat

renca1978
3. zář 2013

:@mariiianka ja fakt nevim, co budeme nosit az bude mrznout............asi plavky, ty jsou elasticke 😀 😀 😀 😀 ty bych dala

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 já bych zkusila to magnézko a uvidíš,tím nic nezkazíš

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka mam nejaky doma, zkusim to..............ale ted je to ok

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 no já se hlavně děsím,co já budu za měsíc dělat v těch Krkonoších 😀 ,to byl docela blbý nápad 😀 😀 😀

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka no jooooo, vlastne jo.............tak ted se smeju 😀 tak uvidis, treba snih nebude 😀

hanndy
3. zář 2013

@mariiianka aha tak to ja na tel nevidim 😅 ze je tam kluk a holka

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 tak to je dobrý,když teď je to v pohodě.Mě docela bolí záda a v noci mě kolikrát tak píchne na boku,že se nejde ani pohnout,jako těhotenství je fakt mazec,nechápu,jak někdo může říct,že je to nejkrásnější období ženy.pro mě je to kolikrát utpení

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 no to doufám,že sníh nebude,to by mě mrsklo 😕 😕 😕 😕 😕

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka mne se tehu docela libi, ale vadi mi to casty curani a sem tam jakoby se mi mala narvala do podbrisku, uplne musim chodit ohnuta, nebo spis radsi nechodim vubec............az to boli...............uz jsem tady o tom psala, taky to mivas?

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka tak bys chodila na prochazky no.....je tam krasne

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka jsou dny, kdy je vse ok, a jsou dny, kdy se neciktim uplne fit..................jeste bych mela poprat ty hadriky..............no vubec se mi nechce

hanndy
3. zář 2013

Holky ja jsem si v Kiku koupila 2trica s dl.rukavem jsou krasne napinaci max.spokojena a mikcu nuchnaci ta se taky krasne napne,koupila jsem c.42,tak doufam ze to mi postaci az do konce a jeste si tam asi dojdu pro 3 kousky 😀

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy 😀 😀 😀 .Taky mě to štvalo,že nevím,že bych to objednala,vidíš a takhle to mám furt,vlezu do obchodu a můžu já něco koupit,no nemůžu,v neutrálních barvách toho mám až až

renca1978
3. zář 2013

@hanndy no jeste nejakou aspon bundu potrebovat urco budes 😉