IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
25. bře 2013

@slaboska ses stejnej blazen jako ja, my to s tim pradlem mame stejny, ale uplne 😀 no, pesanovi je uz 8 mesicu, ale porad je to truhlik 😀 vis jak ti zavidim, ze uz mas za sebou prvni trimestr 🙂 vazne

slaboska
25. bře 2013

@renca1978 jsem rada,že jsem tě poznala,aspon si připadam zase normalni 😀 😀 8 měsicu,ale pořad je to štenatko,než porodiš bude už rozumnej.to si nevybeeš,ja zase zavidim holkam,ktery už porodily a maji mimčo u sebe.to je pořad nějaky vyšetřeni a člověk se stresuje,aby vše bylo ok.a jěště mi někdo někdy řekne,že těhu je nejlepši obdobi života 😠 spiš nejvice stresujici.ale neboj za chvili pojedeš na prvni screening až budeš koukat jak rychle to uteklo 😉

renca1978
25. bře 2013

@slaboskakazdopadne jsem rada, ze nam to vyslo na prvni pokus 😉

renca1978
25. bře 2013

@slaboska ok, musim se psem, uz tady do mne stoura cumakem, chodime tady jenom kousek za barak, ono mu to staci, a pak mi da zase na chvilinku pokoj 😀

slaboska
25. bře 2013

@renca1978 ani mi nemluv.řeknu ti,že jsem v to samozřejmě doufala,ale jak jsem tam viděla 2 čarku,tak jsem malem zešilela,však to znaš.a toty ty čarky maš nadherny,ja měla opravdu pidi ducha,tak jsm si pořad řikala,že to neni ono.manžel to ani neviděl a řekl mi,že si to vsugerovavam 😀 a když si pročitaš diskuze tak hodně holek ti řekne,že na poprve to je hodně o štesti,že i Dr.spiš eknou,že až 2 pokus,že po prvnim vidi jak na co reaguješ atd.a vidiš nam to VYŠLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

ratatooy
25. bře 2013

@renca1978 ale prosim te nemaš se čeho bát už,musiš se těšít

ratatooy
25. bře 2013

@hanndy nooo jjooooo fakt na nadraží pač už ted sem skoro na 100vce

ratatooy
25. bře 2013

@slaboska no vidiš masna ale aby si nas tam nenechaly na porážku😀

ratatooy
25. bře 2013

@slaboska vidiš to je na prvni pokus asi fakt štěstí v tom že jsme jinak zdraví a dbře reagujem na leky

hanndy
25. bře 2013

@ratatooy na kolik te vysly ty prasky pri ketu dekuji ja jen abych vedela kolik si mam sebou vzit

ratatooy
25. bře 2013

@hanndy mi mame prašky i injekce a paltily jsme za ne 3200,.

hanndy
25. bře 2013

@ratatooy 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 boze tak to ucet nebude rad

ratatooy
25. bře 2013

@hanndy to je hodnee???u ivf to bylo 8tisic za leky ale zaleži co ti daji,nam pišou leky ktery nehradi pjištovna,+potom u ketu přenos embryjek +rozmraženi stalo 4tis

hanndy
25. bře 2013

@ratatooy no ja pocitala ze to bude min ja za leky na IVF platila 4000,- a rozmrazeni nas bude stat i s transferem 6600 😒 tak to jsem na to zvedava

ratatooy
25. bře 2013

@hanndy tak to budete mit levnejši leky i ted mi mely na ivf jednou tolik ted polovina tak vas by mohli stát do 2tis,fakt zaleži co použiva zrovna vaš car nebo jak to maji asi nasmlouvany s pojištovnama mi jsme si je plně hradily

hanndy
25. bře 2013

@ratatooy no ja doufam ze jo u nas se pry dava akorad estroferm a pak utros a ten doma mam

ratatooy
25. bře 2013

@hanndy estrofem mam taky ten stoji krabička ale 150kč mam 4 baleni, a jak t delaji s přirozenou ovulací?

hanndy
25. bře 2013

@ratatooy ,tak to by bylo dobry kdybych mela jen tohle,ja prave nevim to se dovim zitra,ale jelikoz nemam ovu kazdy mesic,tak nevim jak to probiha jsem uplnej novacek 😀

ak24
25. bře 2013

jak tam mam dat komu pišu

ak24
25. bře 2013

@hanndy v ponděli mi je opl.a měla jsem prodlouženou kultivaci na 6dni,,ale podle nich ze 7 ,,mi zustalo v sobotu všech 7,,a neni prej duvod čekat na 6 den,,a zavaděli mi 2

hanndy
25. bře 2013

@ak24 sikulka ja jsem to cetla akorad jsem zapomela odpovedet se omluvuju 😅 to jsi mela krasny a hodne kvalitni kdyz ti vydrzeli vsechny alespon mas nabusenej mrazacek vid??

ak24
25. bře 2013

@hanndy nene nenechavali jsme si mrazit

hanndy
25. bře 2013

@ak24 a nejni to skoda kdyz se tak pekne drzely,

ak24
25. bře 2013

@hanndy ani ne nebo doma už mam 4 leteho a pokud bys chytli tak dalši už nechci 2 nebo 3 stači,,a řikali že jsou tyhle 2 hodne kvlitni,,
tak uvidim

hanndy
25. bře 2013

@ak24 tak tomu rikam sazka do loterie,tak hodne stesti at to vyjde a nemusis podstupovat dalsi ivf 😉

ratatooy
25. bře 2013

@ak24 to je škoda co kdyby se nechytly tak mam zbytečne dalši pokus ivf v háji s mražakama bys mela ještě aspon nekolik pokusu z ketu

ak24
25. bře 2013

@hanndy děkuji,,no bounevim jak to dopadne no co tet už žel muj přitel ani jit nechtel ,,ale nakonec šel no taky

ak24
25. bře 2013

@hanndy nevim jak dal to bude,,ale uvidim,,no na dalši ivf bych stejne neměla co jsem mela tak jsem zaplatila stalo meto 30 tis

ak24
25. bře 2013

@ratatooy toje pravda,ale co tet už

renca1978
25. bře 2013

@ak24 ahooj, taky myslim, ze to je skoda nenechat zamrazit, my jsme naopak o to mely zajem, ale u nas nebylo co mrazit, a co kdyz ti to ted nevyjde?budes pak za 3 mesice znovu stimulovat na IVF?ja mit tu moznost zmrazeni, jdu do toho hned................ale to je vec nazoru, spise te obdivuju, ze pocitas s tim, ze to na tuty klapne, kazdopadne hodne stesti 😉