IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka a koho se mam ptat,Vannesky 😀 to ti jěště za těch 90dni přijde 2 kontrola 😉

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska no to ti pěkně děkuji 😠 😠 😠 .Já už nechcíííííííííí

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka ale oni bez tebe asi nemužou byt 😀

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska ale já bez nich jo a s radostí 😀 .A vůbec mají na to 6 týdnů,pak ať mi už konečně trhnou 😅 .Si říkám,jestli jsme vůbec na správných stránkách,nebýt nás tak je tu naprostý mrtvo 😠

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka 6tt už daš 😉 no prostě na nas všicni serou 😠 asi je nudime 😠 😠

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska to jo,to už jo,ale hlavně mám strach z toho víkendu,co budeme na horách,ale zase si říkám,že když nepřišli teď o víkendu,že nepříjdou ani pak.A navíc vždycky přišli ve čtvrtek,asi jejich oblíbený den 😅 .Kdo ví kde všichni pobíhají,že na nás nemají čas 😖

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka kontroly pry chodi jen podle pracovni doby na OSSZ.aby přišli o vikendu musel by ě někdo udat 😠 až nam napišou,tak jimneodepišeme budeme trucovat 😀

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska no já si taky myslím,že je nesmysl,aby tě kontrolovali o víkendu.Tak to jsi mě trochu uklidnila,díky.Tak snad to dáme v pohodě a vrátím se vám celá 😀 .A dr.se už ani zmiňovat nebudu,aby se zas nedivil,co jako tam budu dělat.No já stejně zachvíli mizím,musím něco málo nakoupit a trochu tady poklidit 😉

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka tak oni chcěji mit taky volno.no Dr.radši nic neřikej a hlavně se vrat jěště 2v1.ja jdu dat nejist Vanessce a pak něco ukuchtit.

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska neboj vrátím,zase jsem na sebe opatrná 😉 .Co mi navýšil magnézko,tak jsem v pohodě,předtím jsem měla menší bolesti v podbříšku.Včera jsem dala i malou relax procházku do lesa a v pohodě,jen jsem mohla jít hned spát,jak jsem byla znavená 😀

hanndy
23. zář 2013

Nazdar babovky co tady remcate 😀 ja jsem prece rikala ze v pon.musim jeste do mesta a pak kavicka no,ale ted jsem vase
@slaboska mala ti spi krasne,ja klido budu po 3h vstavat,jen at to nejni uplakanek
@mariiianka neboj kontrola neprijde a predstav si ze peno jeste nemam,pockam do ctvrtka a pak tam vlitnu

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy no zdar,jo ty jsi měla dneska zase ty tvoje úžasný úřady jo 😀 .Tobě ještě nepřišli peníze?A kdy ti normálně chodí,to je docela mazec co 😕

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka no jasne urady 😀 ale uz to mam vse vyrizeny....no jak jsem marodila v tom unoru,tak mi chodili tak 23,no na ucte mam 400,-

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy tak to se moc nerozšoupneš 😒 .Tak ještě vydrž,mě chodili 12. a teď 13.Oni na tebe určitě nezapomenou 😉

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka to ne hlavne na ne nemuzu sahnou a ve ctvrtek po ko jsem chtela navstivit kik 😅 😅 ja doufam ze nezapomenou....ty jo ja jsem naka mrtva,boli me brisko,tak jsem slupla magnezko snad to prejde

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy i kik stihneš 😉 😀 .Mě bolí pěkně záda.Jo magnézko je super,tím nic nezkazíš.Já co mám navýšený ty tablety,tak jsem v pohodě.Ale ležet se taky rozhodně nedá furt,tak doufám,že až půjdu na ko já,že už bude vše dobrý

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka no nevim no,ted jsem otevrela letak Intersparu a maji tam detsky veci libi se mi tam fusak,ale nevim jak je velkem,ale myslim ze nam by stacil na tu chvilku,nevidela jsi to? Dystak vyfotim

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy to jsem neviděla.Kouknu na net,fotit to nemusíš,já to najdu

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka ty jsi sikulka 😀 ale nevim jestli to nebude nakej smejd

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy no tak asi nejsem 😅 já to prostě nenašla.Tam jsou letáky do 24.9.,to bude asi nějaký nový leták ne

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka jj novy od 25

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy no to mám pak najít 😀 ,ale takhle vypadá dobře.A když je vhodný na sáňky,tak by měl být i teploučký

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka vid ja si taky rikam a ta cena taky jde ne? akorad doufam ze budou mit i jiny barvicky klucik v ruzovoucky nevim nevim 😀

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy cena je taky super,ty stále počítaš s chlapečkem?To u nás se taky furt mluví o klukovi,ale aby pak nebyli zklamaný 😀

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka no jasne -verim kouly,prstynku a vypoctu oplodneni 😀 a samej kluk..jen jsem posera koupit neco modryho

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy 😀 😀 😀 tak raději ještě počkej.Ale já mam toho kluka taky vsugerovanýho,tak nevím nevím 😀 😀 😀

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka hele jestli to tak nebude,tak dostane slaboska na budku 😀 😀 pri nejhorsim bude holka v modrym,lepsi nez kluk v ruzovym

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy 😀 😀 😀 chudinka.To jo u kluka by to vypadalo divně,pak by měl chudák následky celý život 😀 .a tak ty máš šanci,že ti to ve čtvrtek řeknou.Já mám poslední šanci za měsíc a jinak až se narodí 😅

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka by jsme meli doma malinko teploucko no 😅 Maru nerekne rikal mi ze si mam pockat na genetiku,tak se ho ptat ani nebudu jestli to neocihne sam..

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy ty jsi vtipná při pondělku 😀 ,chudáček.Aha,no tak v tom aspoň nejsem sama 😀