IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
24. zář 2013

@hanndy teeeeeda ten fialovej je bombastickej, prenadhernej...............

hanndy
24. zář 2013

@mariiianka to taky,ale ja to mam vse ulozeny,takze to zadny hledani nebylo 😀 Marusko mam problem,je mi to uplne blbi psat,ale jak trpim na ty vytoky,tak od vcera je klid,ale porad mam mokrou intimku a vubec nevim co to je,nemuze to byt treba plodovka to by bylo spatny co

hanndy
24. zář 2013

@renca1978 a kterej mas na mysli ten prvni,nebo druhej? 😀 jsou bozi

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy cože????Plodovka snad né.Hele kdyby se ti něco nezdálo,tak raději rychle k doktorovi

hanndy
24. zář 2013

@mariiianka ja nevim co to prave je,tak si asi ukrupavam nebo ja fakt nevim 😅 kontrolu mam ve ctvrtek

renca1978
24. zář 2013

@hanndy oba jsou krasne, ale myslela jsem ten prvni

renca1978
24. zář 2013

@hanndy Hani plodovka si myslim, ze to nebude....................a pokud i jo, tak se to pr muze stat ze trosku sem tam odejde............a je to jenom na intimku?nebo by to bylo i na vlozku?zkus vlozku, takovou tu porodnickou obycejnou nejlepe.................a s tou mokrou vlozkou jdi k doktorovi.................udelaj test s Temesvaryho roztokem............pokud to bude plodovka, zabarvi se to...............ted nevim, do jaky barvy.................a brisko te neboli?myslim, ze je vse ok...........ale radsi bych si k dr. zasla

renca1978
24. zář 2013

@hanndy jestli je to hodne mokry, tak jak pise Maruska, bez k doktorovi, klido do spitalu na pohotovost..............at se na tebe pro jistotu mrknou, at ses v klidu................jak dlouho to tak mas?

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy to já vím,že máš ko ve čt,ale kdyby něco,tak raději pohotovost ju

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 už jsi poklidila,já odpo lehce odpadla a jsem zase chvíli fit.Teď jdu sebrat prádlo ze sušáku,takže o nudu nebude nouze 😒

hanndy
24. zář 2013

No vcera jsem to zjistila na vecer a dneska mam druhou intimku ja nevim ted jsem to hledala a nasla jsem ze je to normalni...ty vole ze ja musim mit furt neco extra,zlatej vytok fakt ☹

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka jojo, ted jsem jeste vytrela a mam dost......................v 18 jdu na Prostreno 🙂 za 5 minut se jdu zase merit......

renca1978
24. zář 2013

@hanndy kdy jdes do poradny?

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka kdybych mela prachy navic, normalne si zaplatim nekoho na pravidelnej uklid, i kdyz ted uz se to nevyplati, uz jsem v 8 mesici.............mame velikej barak jako krava a jsem na to sama...................jenom loznice ma kolem cca 80 m ctverecnich........a mistnosti je tady 8.................tak si to spocitej...............zase mi ztvrdlo bricho, takze asi pohyb s mopem nic pro mne.............. 😠 jdu odpocivat 😉

renca1978
24. zář 2013

Ta slaboska je u ty kadernice nejak dlouho.......................si ty vlasy nechala pozlatit ci co? 😀 😀 😀 😀

hanndy
24. zář 2013

@renca1978 poradnu mam ve ctvrtek,ale ted procitam diskuse a jsem klidnejsi,tak uvidime...treba je Slaboska plesata

renca1978
24. zář 2013

6,9 juchůůůůůůůůůůůůůů

renca1978
24. zář 2013

@hanndy taky si myslim, ze ses v cajku 😉 ja mam taky nekdy pocit jakoby vlhka..........asi je to normoš

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 no pane jo chudáku,takovýho prostoru a tohle vše uklidit,tak ještě že mi máme malý.

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka fakt hruza.............kdybych nebyla tehule neresim to, prace se nebojim, ale ted uz v tom 8 mesici je to kapanek slozitejsi, ale jeste porad to davam 😉

hanndy
24. zář 2013

@renca1978 a jakou plochu mate celkem na m2

renca1978
24. zář 2013

@hanndy jako myslis zastavenou cast?cca 600 metru ctver.

mariiianka
25. zář 2013

dobré ráno maminy,dneska jsem čilá 😀 .Nemůžu ode čtyř spát 😠 ,to bude dlouhý den.Ale už mám upečený štrůl a prádlo srovnaný 😀 .Tak která jedete na snídani 😀 😀 😀

ratatooy
25. zář 2013

@hanndy hela ja mam pořád taky nejaky vytoky jednou sem dostala čipky na infekci ale nic moc to nepomohlo jinak je to změnou hormonu v těle

ratatooy
25. zář 2013

@renca1978 mate bungalov?mi mame teda zastavenou lochu 149m a je to barak jak kráva

hanndy
25. zář 2013

@mariiianka ja,ja,ja 😀 dneska v noci byla asi spatna zona vsude ja jsem se prevalova od 2 bolehlav jako pjase,tak jsem se v pul 4 stehovala k telce a v 5 jsem usnula

hanndy
25. zář 2013

@renca1978 ty vole 600m2 to mate sausvork jak v Dalasu ne? Ja myslela na uklid,ale jak pise Ratatooy jestli je to bungalov,tak je to jasne..a vy tam mate ten bazen ve vnitr vid,tak ten zabere hodne mista..

hanndy
25. zář 2013

@ratatooy my mame zastavenou plochu 154m2 a jeste do podkrovi a nadavam jak spacek,kdyz to mam uklizet..k tomu vytoku,vecer se ta voda zmnenila v bilo,tak jsem se uklidnila 😅

mariiianka
25. zář 2013

@hanndy tak šup,už tu máš být 😉 😀 .No tak aspoň že jsem sama neplašila tak brzy 😅 ,ale myslím,že to do oběda ještě stihnu se uložit 😀

hanndy
25. zář 2013

@mariiianka tak se pristehuj bliz.. 😀 nebudes sama ja to taky zapichnu kolem obidku,ale dneska musim neco podelat...