IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy no vidíš jaký je na mě spolehnutí 😀

slaboska
27. zář 2013

@renca1978 za mě hned ty druhy,ružovy 😀
@mariiianka tak mysliš,že to mam začit dělat?
@hanndy tak u nas taky nic a pry ani nebyli 😠

slaboska
27. zář 2013

a holky mi už mame 4,1kg a 54cm 😀

renca1978
27. zář 2013

@hanndy ja mam prave zakazany i to magnezko, obsahuje cukr...................

renca1978
27. zář 2013

@mariiianka jezisi ty mi delas chute 😠

renca1978
27. zář 2013

@slaboska teeeeda, to uz je velika slecna 😉

renca1978
27. zář 2013

Já dnes varila hokaido polevku a bomba.........................strasne moc jsme si pochutnali, je vyborna

mariiianka
27. zář 2013

@slaboska teda holky vy rostete 🙂 .Hele tak tím nic nezkazíš,říkám lepší jako prevence teď než aby jim pak dávali ty řemínky 😉 .Ty se hlavně pak musejí nosit furt i v noci,takže za mě široký balení jo

mariiianka
27. zář 2013

holky dneska je opravdu krásný den 🙂 .Právě mi přišlo povlečení do postýlky 😵 😵 😵 .Zase o zábavu postaráno 😀

renca1978
27. zář 2013

@mariiianka a jaky si nakonec objednala?

mariiianka
27. zář 2013

@renca1978 jako máš ty,ale ve fialkovým 😉 .No a teď to vypada jako když se opičím 😅 .až to navlíknu dám foto,ale dnes to rozhodně nebude,to už nestíhám 😒

hanndy
27. zář 2013

@slaboska to jsou pitomci vid..ty vado mala to dohani uplne nadherne to uz se pronese vid
@renca1978 fakt jo,ale stejne kdyz te to veme nak moc,tak bych ho vyzunkla
@mariiianka tobe se dneska dari co,musi byt krasny

hanndy
27. zář 2013

@renca1978 to jsem vzivote nejedla ale docela me to laka

renca1978
27. zář 2013

😀 😀 😀 😀 😀 to je fakt sranda...............................................

renca1978
27. zář 2013

@hanndy fakt vyborny, zkus ji uvarit..........................je to sice makacka s tou dyni, ma tvrdou slupku, ale pak uz je to rychlovka 😉

renca1978
27. zář 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja chci u porodu taky policajtyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀

renca1978
27. zář 2013

@hanndy mne bolela ruka jeste rano po tom vcerejsim chovani mimca, asi jsem nejaka divna.................

hanndy
27. zář 2013

@renca1978 😀 😀 to je mazec ty kraso.. 😀

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy prosím tě nezakřikni mi to,abych neměla místo koláčků bubáci 😀 .Těsto hotový,tak jdu na to 😉

mariiianka
27. zář 2013

@renca1978 to je mazec 😀 😀 😀 .A né že pak si taky zapálíš 😀 😀 😀 😀 😀

hanndy
27. zář 2013

@renca1978 tak si je tam pak zavolej 😀 pak nam napises jakej to byl zazitek 😀
Vcera jsem byla se svagrovou v bazarku,davala tam pred pul rokem kocar,ted sla slevit a prodavacka nam povida ze tam byli lide s tmavsi pleti(nechtela byt vulgarni) podivat se na ten jeji kocar a ta cig.rikala ze se ji 4tis.davat nechteji a ten jeji ze nic se kupovat nebude,ze dojdou do Honzika a tam koupi novej a socka jim ho proplati,ze jsou soc.slabsi,jako muzu vam rict to je des....

renca1978
27. zář 2013

@hanndy to si děláš prdel?to snad ani není možný....oni se zkratka v tyhle naši krásný zkorumpovaný zemi maj lip než pracujici lid....bych blinkala,fuuuuuuj

hanndy
27. zář 2013

@renca1978 bohuzel nedelam,tenhle stat podporuje jen socky a na vydelavajici serou...tady ve vsi mame ,,bily cikany" ty si mnechaji dovezt uhli a s fakturou hned na socku a spoustu dalsich veci 😠 jenze my jsme blbci poctivi a hlavne te tyhle veci ani nenapadnou

slaboska
27. zář 2013

@mariiianka ok.a to je to jak tady rena davala ten odkaz?že bych si to hnedka objednala at to začnu davat co nejdřiv.
@hanndy ty ona jak přibira pruběžně tak mi to ani nepřijde 😉 ale za chvili nam bude mala rychlozavinovačka 😀
@renca1978 super odkaz,nasmala jsem se 😀

slaboska
27. zář 2013

člověk si na Vas uděla časek a tady ani noha ☹

mariiianka
27. zář 2013

@slaboska jj,to je přesně ono.A nebo se zkus podívat ještě někde na jiný - Plenkové kalhotky 😉

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy Hani,tomuhle já už se ani nedivím,jim všechno proplatí a nám normálním lidem by se jen vysmáli,ale s tím hold nic nenaděláme a bude to čím dál horší 😠

slaboska
27. zář 2013

@mariiianka mě se libi ty ružovy,ja jsem na tu ružovou ujeta takže ty jsou přesně pro mě 😀

mariiianka
27. zář 2013

@slaboska já zase na fialovou 😀 😀