IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
1. říj 2013

@renca1978 fakt,tak to jsem netušila,ale jak pišeš to je uplně ta nejhorši varianta,eboj to s Viky zvladnete.a tedka se jdeš měřit třeba už to bude nižši.

renca1978
1. říj 2013
renca1978
1. říj 2013

@slaboska ja uz jsem z toho jantar,fakt

mariiianka
1. říj 2013

@renca1978 tak teď to máš zase úplně ukázkový 😕 ,tak jak je to možný,že předtím jsi měla tolik

slaboska
1. říj 2013

@renca1978 tak to ja taky,tomu teda vubec nerozumim,ale je dobře,že to je ok 🙂

renca1978
1. říj 2013

@mariiianka Marusko ja nevim..................akorat ty sileny vykyvy nejsou asi moc dobry pro mimco ☹

mariiianka
1. říj 2013

@renca1978 no a co ti na to řekl dr.,vždyť tohle přeci asi není normální

renca1978
1. říj 2013

@mariiianka jdu tam az zitra.............ale ani nevim, jestli to tam reknu.............jsem z toho tak otravena...............asi prestanu jist skoro vsechno co mi chutna

mariiianka
1. říj 2013

@renca1978 no já být tebou,tak se na to zeptám.To ti věřím,že jsi otrávená,to je šílený 😒

hanndy
1. říj 2013

@renca1978 teda ty si s tim cukrem uzijes je to na prdlacku

mariiianka
1. říj 2013

@hanndy čauky,jak se máš dneska

renca1978
1. říj 2013

@hanndy cauky, asi tak nejak 😠

ak24
1. říj 2013

ahoj holky,,mam dotaz už vam doktor važil miminka,,me ve 30tt a měli 1000 a 1300,,prej jsou mala,,

ratatooy
1. říj 2013

@slaboska tak o smažených věcech teda nevím ja sem to tam moc nestudovla když sem nekojila,vim jen čerstvy pečivo,buchty,zeleninu,nektery ovovce

ratatooy
1. říj 2013

@ak24 na dvojčata mi moc mala nepřijdou normalně jedno váží kolem 30tt 1000-1500 jak ktery ditě

ratatooy
1. říj 2013

@renca1978 ale když máš takovy vykyvy asi ti daji leky nebo inzulin asi by to bylo lepší

ratatooy
1. říj 2013

@slaboska no oni po porodu musí sledovat u cukrovky i děti a měřit jim nekolik dni glykemii,jestly nemaji cukrovku mužou to mit bud děti nebo by mohly po porodu mit glykemickej šok,ale myslim si že je to minimalni,malymu vubec nic nebylo

hanndy
1. říj 2013

@mariiianka ja mam nak rozbehano vcera,dneska od rana kamosky,tak nak nestiham..

mariiianka
1. říj 2013

@hanndy tak si to užívej,já se vyspala a jdu zatopit,je tu nějaká zima

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy to ani nahodou.............to radsi budu lhat, ten razantne odmitam............uz to nejak doklepu

ratatooy
1. říj 2013

@renca1978 ja pravě myslela aby to nebyli takový výkyvy pro malou,ale tak je fakt že je to za pár,a kdyby ty testy nebyli nikdo o tom ani neví a nic se neděje myslim

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy presne, predstav si, ze pristi rok se to OGTT bude menit, zase budou uplne jiny hodnoty po vypiti toho drijaku, chapes to?taky nekdo rika, ze se ma merit po 2 hodinach, ja mam po 1 hodine..............na lacno jsem ok, a po 2 hodinach taky..............uz to nejak vydrzim, snad bude nase zlaticko v poradlku..............nechci ji ublizovat< mam vycitky...............ale zadny cokolady ani nic primo sladkyho nejim ale toho ovoce se moc zrict nechci............. 😠

ratatooy
1. říj 2013

@renca1978 no ona ta čokoláda právě neudělá takovou paseku jak ovoce protože čoko je spíš tuk než cukr,ael nechápu když se to bude měnit,tak proč by to tak nemohlo byt už ted že

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy to nevim...............vem si, ze za dob, kdy byly tehotne nase maky se nic takoveho nedelalo, a tim padem ani neresilo, a zilo se................ja jsem tak nastvana

ratatooy
1. říj 2013

@renca1978 jj proto sem ten test chtěla odmitnout,no nakonec rano pujdu ale nebudu to brat moc dramaticky,spíš mě nasere jestly budu muset jezdit ještě do diabet.poradny

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy ja prave jestli se mik jeste nekdy poradi otehotnet, za coz bych byla rada, bych ten test pak taky nejradsi odmitla................hodne jsem o tom cetla, ono to ze si ji mela v prvnim tehu nemusi hned znamenat ze ji zase budes mit..........tak tfuj, tfuj, tfuj at to hlavne dobre dopadne 😉

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy chtela jsem se te uz minule zeptat...............jak delas ty dorty ten fondan se da vyrobit doma, nebo ho musis koupit.................jsem koukala, ze to neni az zase tak drahy ale vetsinou clovek potrebuje vic barev, tak se to docela prodrazi, vid?premyslela jsem, ze bych se pokusila nejakej upect manzovi v prosinci k narozkam, ale radsi ho asi necham objednat v cukrarne 😀

hanndy
1. říj 2013

@mariiianka uz jsem tu sama a muzu ti rict ze jsem z te navstevi normalne unavena,dnes toho bylo nak moc..a co ta tvoje postylka je to k ponuchnani vid? ja vcera taky zase nakupovala-ja vim jsem hrozna,ale kdyz ono to tam nejde nechat 😅 a Petr povidal ze budeme mit frajera 😀

ratatooy
1. říj 2013

@renca1978 ja kupuju bílej smart velvet s příchutí madle a barvy mam gelový na barvení jedna stoji 60kč,jinak doma si mužeš udělat ze suš,mleka na chut je lepší ale horší an práci protože hned tvrdne

ratatooy
1. říj 2013

@renca1978 jj nemusi být na 100% když sem ji mela poprve