IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
2. říj 2013

@mariiianka lepsi je teda nizsi jo,tak ja mu to musim rict...ty to abych si to napsala,abych na nic nezapomela

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy ty máš taky ukázkovej.Hele a jestli tě to takhle bere často,tak bych to magnézko jedla každý den.Podívej já s mýma 8 tabletama a jsem prozatím v pohodě,teda aspoň se tak cítím 😉 ,tak doufám,že mi v pondělí zase nezkazí hned po ránu náladu

slaboska
2. říj 2013

@renca1978 držim pěstičky at dopadneš dobře.

hanndy
2. říj 2013

@mariiianka kazdopadne uz chci at je pul 1a mam to za sebou,pak podam hlaseni jdu si trochu schrupnout ju? Zatim

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy to je mi jasný,že ten čas popotahuješ a jak se to táhne viď.Prospi se a pak písni,držím vše co mám,ale bude to dobrý uvidíš

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy tak jak jsi dopadla!!!!

hanndy
2. říj 2013

@mariiianka tak si predstav ze jsem byla v cekarne ve 12:40 a uz tam sedeli 2 babky a 1 hodne korpulentni slecna,tak to jsem si hned rekla ze na zacatek smneny dobry chutovky a po me prislo dalsich 7 zenskych,ale nastesti byl v pohode,mam zanet tak musim zavadet globule,3xdenne Mg a na utz rikal ze mam nizko polozenou placentu cico tomu moc nerozumim,tak mam narizeno lezet s nozkama hore,zadny prochajdy a v pondeli na ko.prcek vypadal v poradku a spokojene,tak snad to bude ok

renca1978
2. říj 2013

@hanndy cau, tak hlavne ze si ok...............tak hezky odpocivej, a tim jak mimco poroste placenta se vytahne nahoru, nic se neboj 😉

renca1978
2. říj 2013

tak holky, jsem doma............na dia vse ok, uz tam mely ty moje vysledky z krve, a vse ok...............v poradne taky ok, mala vazi kolem 2100 gramu a je v poradku...............vaha je v norme, ale spise u ty horni hranice, tak snad bude dal rust pomaleji..............nastup na MD nakonec teda v tom pozdnim terminu 20.10, a dalsi kontrola 21.10................

hanndy
2. říj 2013

@renca1978 snad jo no,bricho zase boli radne,ale poctive lezim...a rikala jsi jim ze ti to tak skace? 2100 tak to Vikca roste krasne ne? Tak to jdes za par dni,ty vole to to leti

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy tak to je super,že je prcek ok,tak už žádný lítání a vzorně odpočívat 😉

renca1978
2. říj 2013

@hanndy abych byla presna, ted jsem koukala do papiru 2050 gramu.......jojo, leti to silene............a dr. ti nerekl, z ceho to muzes mit?radeji nesexuj......!!!

mariiianka
2. říj 2013

@renca1978 ty bláho,to už máš za pár mateřskou,to je super 😉 ,konečně žádný omezování viď.Taky už se na to těším

hanndy
2. říj 2013

@renca1978 rikal ze jsem mohla jen prochladnout,ze taky nevi proc,ale prcek ma hlavicku na leve strane dole,tam me to nejvic boli,tak mi to jeste stezuje doufam ze se hne jinam 🙂

hanndy
2. říj 2013

@mariiianka neboj nehnu,necham se obskakovat az prijede macik tak bude delat rajskou 😀

renca1978
2. říj 2013

@mariiianka tak ja jsem mohla jit uz ted 6.10, ale nechtela jsem.............leti to silene

renca1978
2. říj 2013

@hanndy jeeee rajskou bych si dala...........

hanndy
2. říj 2013

@renca1978 tak zajed,ale to vis jestli to bude mit co docineni s rajskou,macik rad micha chute

renca1978
2. říj 2013

@hanndy proc musime bejt vsechny od sebe tak daleko?????????????????????????????,

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy tak rajskou taky můžeme 🙂 ,já taky zase odpo spala,nevím,přišlo na mě zase nějaký spací období 😀

mariiianka
2. říj 2013

@renca1978 no to je mazec,jen mě to asi nějak nějak nedochází 😅 .Taky si říkám,že musíme být daleko od sebe,to by byl super babinec 😀 😀 😀

hanndy
2. říj 2013

Me nak blbne konik

hanndy
2. říj 2013

@renca1978
@mariiianka jj je to skoda taky to vidim v zivejch barvach,sedanky,kavicky,dortiky jee bylo by to fajn

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy mě taky blbne.Taky to úplně vidím 😀

renca1978
2. říj 2013

@hanndy to by bylo super🙂

hanndy
2. říj 2013

Reni jukni tady,treba tam neco vyctes..
http://www.emimino.cz/diskuse/jidelnicek-pro-in...

slaboska
2. říj 2013

tak holky koukam,že čtu same dobre zpravy tak taky 1 přidam 😀 dnes jsme byli na těch kyčlich a mame je v pořadku,nemusime dokonce balit ani na široko.tak jsem rada,nesnašim ty vyšetřeni,člověk se boji co najdou.

hanndy
2. říj 2013

@slaboska tak paradicka,gratulace jste sikulky a co budes delat s tema spodinkama??

slaboska
2. říj 2013

@hanndy to nevimasi je teda budu nosit ja 😀 kamoška musi balit tak ji je dam,ona je na mimčo sama chlap se na ni vykašlal tak jji to pomuže.

slaboska
2. říj 2013

@renca1978 Reni,podivala jsi se na ten fusak 😉