IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
2. říj 2013

@slaboska ty jsi hodna to bude urcite rada,nektery chlapi jsou fakt dementi..no myslim ze Renca zapomela 😅 😅

slaboska
2. říj 2013

@hanndy viš co je nejlepši?že to mimčo chtěl on a pak 14dni před porodem ji řekl,že se na mimčo jěště neciti tak at se odstěhuje,fakt ču...to nejde řict slušně 😠 ja taky myslim,že zapoměla 😀 a tobě už je lip?

renca1978
2. říj 2013

@slaboska neeeee nezapomnela, byla jsem na Hostivari, a uz tam skoro nic nemeli.........jen par veci od Aventu 😠

renca1978
2. říj 2013

hele báby 🙂 , ja jsem spolehliva zena 😉jela jsem tam jeste pred tou poradnou

renca1978
2. říj 2013

@slaboska no teeeeeda, to je debil ten chlap...............ach jooooooooooooo

slaboska
2. říj 2013

@renca1978 tom Hanndy řekla 😀 děkuji moc za ochotu.a ty maš koupeny jaky fusak?ja vubec nevim podle čeho kupovat,ale už bych měla když koukam jak teploměr jde dolu ☹ jo ten chlap je hovado,nepochopiš 😠

renca1978
2. říj 2013

@slaboska ja mam tu zimni zavinovacku od Emitex a pak fusak 3 v1 taky od Emitex

renca1978
2. říj 2013
slaboska
2. říj 2013

@renca1978 ja bych moc chtěla nějakej černej a vvnitř ružovy,ale žadny nemužu najit ☹ pomož mi,ty vždy najdeš vše 😀

slaboska
2. říj 2013

@renca1978 hej,tak to je pecka,to chci to se mi libi!!!!!!!!!!! 😀

renca1978
2. říj 2013

@slaboska myslis tohle??????????nebo svetlejsi ruzovou?

slaboska
2. říj 2013

@renca1978 ten je uplně super,ale jěště potřebuji normalni fusak taky tyhle barvi 😀 děkuji

slaboska
2. říj 2013

@renca1978 Reni,děkuji moc,objednano.ten prvni nemaji tedka tak jsem si objednala ten co maš ty 😉 si zlata už jsem byla neštastna,e takovy jaky chci nenajdu.jěště,že tě mam 😀

ratatooy
2. říj 2013

@renca1978 dort od tchýně to dělá schváně😀hele nejlíp se pracuje práve s tím smarflexem i pro začatečniky je dobrej,akorát teda náplně pod to ma zkušenost jen máslový krém a tvarohový,nevím jestly by to pod šlehačkovýma naplněma neteklo,mohlo by se to vlivem větší množstvím vody rozpouštět

ratatooy
2. říj 2013

taak holky OGTT máme za sebou a řekla bych že zdárně na lačno 5,1 dvě hodiny po 7,7 takže přesně na polednim stupinku před cukrovkou takže an diabetologii nemusim jen chce po ěm gyn abych přišla ještě jednou an kontrolní glykemii ze žíly,takže to s enebojim tu am vždycky dobrou
tak sem to oslavila omlouvám se Renči-větrníkem 😀

ratatooy
2. říj 2013

@renca1978 ten fusak je super taky jsme ho mely a normalně byl tak krasne teplej že i když nebylo -20 tak uplne stačil v kočárku asi ho taky pořidím nebo přemejšlím nejakej na jaro,to ještě asi bude třeba

ratatooy
2. říj 2013

joo a abych nezapoměla mimčo má už 1,5kg a samozřejmě si sedí uplně stejně jako šimonek seděl až do porodu takže už nevěřím že by se otočil,asi to bude uplně stejnej scénář

hanndy
2. říj 2013

@slaboska no jo vse sved na me 😝 ty vado 1700,- to by se dal sehnat levnejc nebo ne? 😅

hanndy
2. říj 2013

@ratatooy tak ta moje tchyne to ma stejne dava nam taky dorty,ale ty leti do kose pac korpus eee a krem zdrclej eee,mame to za trest.....asi.

slaboska
2. říj 2013

@hanndy a na koho jineho? 😀 a kde ho mam sehnat levněji?leda,že bych si ho ušila 😀 😀
@ratatooy no tak super,že cukrovku nemaš.jo a větrnik bych si dala 🙂

hanndy
2. říj 2013

@slaboska tak se jukni,kamoska ho kupovala za 1200,- a vubec delej si co chces pak tn bude zase na me 😝

slaboska
2. říj 2013

@hanndy tak,ale kdybys mi poslala těch 500kč tak ho mam taky za 1200kč a nic na tebe nebude 😀

hanndy
2. říj 2013

@slaboska s tebou je to strasny 😀 ten pre mi paci jeste jak tam ma ty listky hm 😉

slaboska
2. říj 2013

@hanndy diky,jojo pěkny.ja nechapu,že vy vždy něco najdete,ja hledam jak blbka a nikdy nenajdu nic pěknyho,jěště,že Vas mam 🙂 ještě by si Roman myslel,že jsem nemocna kdybych nic nekoupila a něco ušetřila 😀

hanndy
2. říj 2013

http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-647166-e...
Tady mas jinej typ a jeste levnejsi

hanndy
2. říj 2013

@slaboska tak vis co ted tech 500,-posles me ze jsem ti je usetrila 😀

renca1978
2. říj 2013

@ratatooy Velika gratulace k OGTT, to je fajn, ze si dobre dopadla 🙂 ale s tim vetrnikem sis to mohla odpustit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jůůůůůů, jak ja bych si ho dala............. 🙂